Продавець Преміумстрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
184 відгуків
ПРЕМІУМСТРОЙ
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0018:00
  • Субота
    09:0018:00
  • Неділя
    09:0015:00
Контакти
+380 (67) 549-25-33
Анжела
+380 (99) 320-69-74
Анжела Онлайн Україна
+380 (73) 132-34-19
Артур Ринок Одеса
Преміумстрой
Славіч К.А.
Семена Палія 125а, Одеса, Україна
premiumstroy.com.uaPremium.zakaz20@gmail.com
+380 (67) 549-25-33
+380 (99) 320-69-74
+380 (73) 132-34-19

Металевий Сайдинг Євробрус

МЕТАЛЕВИЙ САЙДИНГ ЄВРОБРУС

Як і блок-хаус, металевий сайдинг «євро дошка» або як його ще називають металлосайдінг «брус» імітує деревину. Цей обробний матеріал використовується переважно для котеджів і заміських житлових будинків. Поєднання металосайдингу під дерево Євробрус разом з іншими сучасними будівельними матеріалами дає можливість у короткий термін зводити функціональні та енергоефективні будинки з привабливим зовнішнім виглядом.

На відміну від натуральної деревини, металевий сайдинг під дерево не вимагає періодичного фарбування, оновлення захисного покриття, або іншого регулярного догляду. Період експлуатації металосайдингу значно довше, ніж у багатьох натуральних облицювальних матеріалів. Стійкість і яскравість кольорів не змінюється з плином часу завдяки захисному покриттю. Металлосайдінг витримує значні коливання температури зовнішнього середовища, вплив опадів і ультрафіолетового випромінювання.

Завдяки міцності і легкості, металлосайдінг може служити додатковим захистом фасадних стін від механічного впливу. Готові панелі металевого сайдинга монтуються поверх стін або на різні види утеплювачів. При цьому забезпечується ефект вентильованого фасаду.

Щоб зовнішній вигляд будинку був бездоганний, в комплекті з панелями металевого сайдинга використовуються додаткові добірні елементи, які забезпечують формування стиків з іншими архітектурними елементами будівлі:

кутові планки — внутрішні і зовнішні;

стикувальні планки, інше.

Компанія Премиумстрой пропонує широкий вибір металевого сайдинга. Металлосайдінг під "БРУС" проводиться як в стандартній колірній палітрі RAL,так і в декорах під дерево: золотий дуб 3Д, дерево 3Д, дуб білений, Венге і золотий дуб.При необхідності, можливе виготовлення металосайдингу за індивідуальними розмірами. Ціна металевого сайдинга залежить від типу обраного сирья. Для постійних клієнтів діють гнучкі умови знижок.

 

Сталевий сайдинг (металевий сайдинг) – профільовані металеві панелі, виготовлені з холоднокатаної гарячеоцинкованої сталі з полімерним покриттям і імітують дерев'яну обшивку. Сталевий сайдинг використовується в якості облицювального матеріалу для обшивки фасадів будівель. Сталевий сайдинг являє собою металеві панелі, які мають замок і перфоровану кромку для кріплення. Перфорована кромка, призначена для компенсації теплового розширення.

Технологія виробництва металевого сайдинга і його структура схожі з металочерепицею. Його, як і металочерепицю, виготовляють з гарячеоцинкованої сталі методом холодного прокату. Конструктивно металевий сайдинг являє собою панелі, товщина яких коливається в межах 0,45—0,55 мм, довжина – від 5 м до 6 м. Панелі мають спеціальні замкові з'єднання, а також прорізи для кріплення до каркасу. На торцях панелей розташовані виїмки, призначені для поєднання сусідніх панелей внапуск. У нижніх кромках панелей знаходяться отвори для вентиляції і відведення конденсату. Металевий сайдинг покривають фарбою методом порошкового напилення або полімерним покриттям.

Фасад будівлі, що це таке? Це зовнішні або зовнішні стіни, дивлячись на які формується вигляд будинку. Фасад відповідає за довговічність, міцність, стійкість і безпеку будинку, будівлі і т. д. Також він повністю огнеустойчив, несе тепло у ваш будинок і є найважливішою частиною будівлі. У кожному місті, можна зустріти свій тип архітектури будівлі, різні варіанти оформлення фасадів та неповторне поєднання культурних особливостей оформлення фасадів.

Варіантів для обробки і будь-якого оформлення зовнішніх стін у сучасному світі існує величезна кількість, дизайнери придумують все нові і нові ідеї, які підкреслять статус господаря будинку, його смак, оригінальність і, звичайно, архітектуру його рідної країни. Саме фасади будівель роблять міста світу різними між собою, хоча багато з них дуже схожі за принципами організації, фасади стають оригінальною родзинкою і карткою міста.

Для чого потрібні фасади

Фасади несуть у собі кілька основних завдань:

Фасад дозволяє дому «дихати», виводячи зайву вологу з будинку назовні, а також оберігає приміщення від попадання вологи з вулиці в будинок.

 

Для фасаду необхідна обробка, вона грає велику роль. Правильна облицювання утепляє стіни будинку, допомагає зберігати тепло в приміщенні і легку прохолоду влітку, не пропускає вітер і морози взимку.

 

Фасад повинен поєднуватися і бути єдиним цілим з усіма складовими будинку – це вікна, стіни, двері, прибудови, прорізи та інша навколишнє середовище.

Дуже важливо, щоб для облицювання фасаду була довговічною, щоб охороняла самі стіни будинку і була невибаглива у догляді. Домогтися реалізації всіх цих пунктів можна, тільки якщо підібрати якісну облицювання.

Фасад міських будівель

До фасадів міських будинків і об'єктів застосовуються особливі вимоги. Є окремий закон, який запроваджено з метою зберегти унікальність і неповторність зовнішнього вигляду міста. Такий висновок включає в себе цілий паспорт для оформлення фасаду будівель.

Будь-яка зміна в фасаді будівлі має бути узаконено, а в паспорті прописані всі технічні вимоги про потрібному вихідному стані фасаду. Такий закон затверджений і покликаний, щоб зберегти зовнішній вигляд міста і його історичний вигляд, порушення цього закону, тягне за собою адміністративну відповідальність, попередження і відповідні штрафи.

Функціональні особливості зовнішніх стін

Фасад грає дуже важливу не тільки декоративну роль, але і функціональну. Він несе певне навантаження, саме тому перепланування фасаду варто проводити з обережністю, щоб не пошкодити структуру всієї будівлі і не створити ризик аварійних наслідків. Дуже важливо при будівництві будинку, а на етапі будівництва фундаменту, дотримуватися всі розрахунки, особливо ті, які відносяться до несучої конструкції.

Будь-яка помилка в дотриманні цих розрахунків, понесе за собою неправильний розподіл навантаження і надалі до руйнування будинку або його деформації.

Знос фасаду

Якщо ви купуєте старий будинок, або будинок, яке було в експлуатації довгі роки чи десятиліття. Дуже важливо провести перевірку фасаду та при необхідності її ремонт. Будь будівля розрахована на термін служби не більше 20 років, але так, як попит на житло зростає швидше, ніж встигають будувати, споруди експлуатуються набагато довше і деякі з них не здатні витримувати 50 літні навантаження і зберігати прийнятний зовнішній вигляд.

Будь несучі конструкції, як би якісно вони були побудовані, і які дорогі матеріали не застосовувалися при зведенні мають властивість зношуватися. Їх необхідно зміцнювати, ремонтувати, так як від них залежить ваша безпека, а так само те, як міцно триматимуться інші елементи будівлі.

Дуже важливо після закінчення терміну експлуатації додатково зміцнювати стіни починаючи від фундаменту будинку. Для цього можна використовувати різні новітні технології, це можуть бути швелери або металеві обойми, за допомогою яких створюється спеціальний зовнішній скелет для будівлі, кріпиться це все з використанням арматурної сітки. Щоб приховати всі нерівності і поліпшити зовнішній вигляд, зверху краще нанести кольоровий розчин. Після цієї простої процедури, на зміну старого фундаменту, приходить міцна і міцна конструкція.

Фундамент також можна розділити на кілька частин – це лицьова сторона, бічні і задня сторона

 

Лицьова сторона будівлі

Лицьова сторона має кілька різновидів, вона відрізняється за формою, пропорціями і архітектурного дизайну.

Існують наступні види лицьової сторони:

Головна;

бічна;

задня;

вулична;

дворова.

Лицьова сторона – це та частина фасаду, яку, видно, з вулиці, саме її першої бачать гості, коли заходять до вас у двір. Але не тільки ця частина є фасадів, всі інші сторони будинку також мають фасад. Але вони мають свою певну назву і класифікацію.

Всі сторони можна поділити між собою за різними конструктивними особливостями:

1. Вони бувають з цегляної або кам'яної кладки.

2. Монолітної або бетонною основою.

3. Також існують світлопрозорі основи.

4. Вентильовані фасади і навісні конструкції, які відрізняються між собою за варіантом облицювання. Для обробки фасадів найчастіше використовують шпаклівку, керамограніт, алюмінієві панелі, фіброцемент, сайдинг, нержавіючу сталь і т. д.

5. найсучаснішою і більш актуальною різновидом лицьових фасадів називають – медиафасад. У цьому варіанті використовується якийсь екран, при з'єднанні всі екранів, виходить цілісна відеокарта. Вся лицьова частина будинку виглядає як великий екран, що виглядає стильно і модно, а головне, сучасно.

Сухий і мокрий фасад

Фундамент будівлі також підрозділяється на мокрий і сухий. Сухий вигляд фасаду – це створення облицювання без використання мокрих сумішей і розчинів. Суха облицювання кріпиться до фасаду з використанням цвяхів, дюбелів, саморізів і т. д. До сухим фасадам відноситься сайдинг, термоплити і т. д.

Фасад   зовнішня лицьова сторона будівлі.

Також фасадом називають креслення орготональной проекції будівлі на вертикальну площину.

Форми, пропорції, декор фасаду визначаються призначенням архітектурної споруди, його конструктивними особливостями, стилістичним рішенням його архітектурного образу.

Розрізняють головний, боковий, задній фасади, також вуличний і дворовий. До елементів фасаду (деталей фасаду) відносять незнімні частини, такі як портик портал, прясло, колонада, пілястри, каріатида, двері, вікно, фронтон. Деталями фасаду не можна назвати відокремлювані елементи, такі як дахові установки та декоративні плівки поверхонь скління

Конструкції та матеріали

Зовнішня стіна може бути несучої або тільки огороджувальної конструкцією. Від її функцій залежить і вибір матеріалів.

Фасади можуть бути:

Цегляні, кам'яні

Дерев'яні (з брусів, колод і т. д.)

Монолітні   бетонні

Оштукатурені (пофарбовані)

Світлопрозорі

Теплоізоляційні композиційні з тонким зовнішнім штукатурним шаром (WDVS, EIFS, ETICS, СФТК, ШТИФС)

Навесны вентильований фасади з облицюванням:

керамогранітом

алюмінієвими композитними панелями

фіброцементними оздоблювальними панелями

металлокассетами

сайдингом

блокхаузом, декоративної дошкою чи вагонкою

на  з нержавіючої сталі (А4, дюплекс), з облицюванням Лицьовою цеглою або іншими дрібноштучними матеріалами.

Для Художньої обробки фасадів використовують ліпнину, кахлі, Пофарбовані декоративну або звичайну штукатурку, оздоблення каменем, Пофарбовані.

В сучасному будівництві для облаштування фасадів будівель використовують фасадні системи, зокрема Вентильований фасад, Світла прозорий фасад, Мокрий фасад.

Матеріали

При виготовленні фасадів застосовуються такі матеріали каккамень, Сайдинг, Панелі, Фасадна плитка, Штукатурка, Облицювальна цегла.

Камінь для обробки фасадів може бути натуральним або штучним. Різновиди натурального каменю: известяк , мармур, граніт, травертин, діорит, габбі.

Серед штучних видів каменю можна виділити Архітектурний бетон з внутрішнім просторовим армуванням (т. н. «білий камінь»). СайдингИскусственный «білий камінь» дозволяє виготовляти як окремі елементи декору (обрамлення вікон, дверей, вхідні групи, балюстради, русти т. д.), так і цілі ділянки фасаду (навісні панелі) з барельєфами і ліпним декором. Площа таких панелей може досягати декількох квадратних метрів при відносно невеликій товщині (до 10 см).

Сайдинг— облицювальний матеріал у вигляді горизонтальних панелей. Може бути вініловий, металевий, сталевий, дерев'яний сайдинг, цементний сайдинг.

Штукатурка

мінеральні штукатурки

полімерні штукатурки

мозаїчні декоративні штукатурки

структурна штукатурка

камінцева штукатурка

«короїд»

Монтаж металосайдингу 

Обшивка будинку сайдингом виконується не тільки для захисту фасаду, а в більшій мірі, надати зовнішнім стінам гарний зовнішній вигляд. Але досягнення цієї мети залежить від двох змінних. 

По-перше, від вибору облицювального матеріалу. Оскільки передбачається, що будинок обшитий сайдингом простоїть років 50, потрібно ретельно проаналізувати всі доступні матеріали, і вибрати той, який підійде саме вам. По-друге, від якості монтажу сайдинга. 

Багато наймають для здійснення монтажних робіт фахівців. Однак є такі, які вибирають металевий сайдинг, а монтаж воліють здійснювати самостійно.

Даний матеріал призначений для тих, хто вперше зіткнувся з установкою сайдинга. Але і тим, кому вже доводилося монтувати вініловий сайдинг корисно буде ознайомитися з деякими нюансами кріплення металевого сайдинга.

Монтаж металосайдингу своїми руками - інструкція

Матеріали

смуги сайдинга;

добірні елементи;

Рада. Якщо будете робити елементи на замовлення прослідкуйте, щоб на них була завальцювання. Це зробить планку більш жорсткою і менш травмонебезпечною.

металовироби;

Корисно знати. Саморіз можна замінити цвяхами. Однак, цвяхи повинні бути не залізними, а оцинкованими. Саморіз оцинкований з ущільнювальною прокладкою застосовується тільки в разі необхідності кріпити листи сайдинга наскрізь. Гумовий ущільнювач, яким оснащений саморіз не дозволяє волозі потрапляти на місце зрізу. Колір саморіза можна вибрати під колір лицьового покриття. 

фарба. Стане в нагоді у випадку пошкодження лицьового покриття. 

Корисно знати. Не всяка фарба підійде для покриття металевого сайдинга. Купувати її краще разом з сайдингом. Як правило, ремонтна фарба продається в 100 гр, 200 гр, і літрових ємностях. Призначена для зафарбовування незначних подряпин або місця зрізу. Наноситься сірником або ватною паличкою. Перевага спеціальної фарби в тому, що вона лягати на оцинковку (цинк знаходиться під лицьовим і грунтовим шаром металосайдингу), а також володіє підвищеною стійкістю до ультрафіолету.

Підготовка металосайдингу

Початковим етапом монтажу сталевого сайдінга, вірніше запорукою якісного результату, є правильний розкрій матеріалу (листів, смуг, елементів). Такий підхід дозволить більш економно її витрачати, а також уникнути помилок при розкладці сайдинг-панелей.

Якщо на металі є плівка, її слід зняти до початку монтажу.

Рада. Плівка на панелі сайдинга «припікається» до покриття під впливом ультрафіолету. Зняти її потім досить проблематично.

Інструменти для монтажу

До того, як приступити до роботи вам потрібно підготувати, крім матеріалу, інструменти, які вам потрібні для проведення монтажу. 

ножиці по металу або пила по металу;

Порада: болгарка для обрізання листів сайдинга не використовується, оскільки це може призвести до пошкодження особового захисного покриття і прискорить розвиток корозії металу. Як правило, цей нюанс зазначений у гарантії на металлосайдінг від виробника.

перфоратор. Для виконання додаткових кріпильних отворів в металі;

пуансон. Пристосування для виштамповки отворів. Він розрізає метал і злегка загинає його в одну сторону;

шуруповерт, якщо ви будете кріпити смуги саморізами;

молоток, якщо плануєте прибивати смуги цвяхами;

заклепувальний пістолет. Якщо плануєте використовувати заклепки при кріпленні простих зовнішніх кутів;

насадка на дриль для закручування саморезов з ущільнювачем;

Рада. І саморізи, цвяхи цілком придатні для кріплення листів. А ось скоби використовувати не рекомендується.

рулетка;

Рада. Постарайтеся використовувати рулетку з тканинної смугою, бо металева може випадково пошкодити панель сайдинга. Це призведе до появи іржі.

будівельний рівень. Бажано використовувати довгий рівень або лазерний рівень. З ними зручніше працювати.

схил;

косинець;

Рекомендація. По можливості намагайтеся використовувати дерев'яний або пластмасовий косинець. Це потрібно, для того, щоб запобігти пошкодження лицьового шару.

захисні окуляри;

будівельні рукавички. При роботі з металом висока ймовірність поранитися, тому рукавички будуть вас захищати від цієї неприємності.

Рада. При монтажі металевого сайдинга не використовуйте машинку для шліфування кутів. Користь від неї незначна, а пошкодження лицьового покриття доведеться відновлювати за допомогою фарби.

Технологія монтажу металевого сайдинга «Корабельна дошка»

Покрокова інструкція монтаж окремих елементів металевого сайдинга передбачає поетапне виконання від А до Я. 

Установка проводиться в такому порядку:

1. стартова смуга;

2. складні внутрішні і зовнішні кути, а також складна планка Н-з'єднувача;

3. монтаж рядових смуг;

4. монтаж простих кутів і Н-з'єднувача.

5. установка софіта.

Тепер розглянемо кожен етап докладніше.

Слід зазначити, що монтаж металевого сайдинга як і вінілового відбувається знизу-вгору.

1. Встановлення стартової планки сайдинга

Приступаючи до монтажу стартового профілю (смуги) потрібно визначити те місце, де його слід кріпити. Для цього досить визначити саму нижню точку дому по відношенню до горизонту. Далі за допомогою будівельного рівня провести рівну лінію на висоті 30-40 мм від обраної точки.

Корисно знати. Висота визначається шириною стартової планки.

Далі вздовж цієї лінії змонтувати стартовий профіль.Якщо ви встановлюйте сайдинг над цоколем, тоді може знадобиться установка водозливної планки. Виготовляється під замовлення, за вашим ескізом та розміром. А принцип установки показано на фото.

Залишати зазор між планками як при монтажі вінілового немає необхідності. Оскільки лінійний коефіцієнт теплового розширення метал в 10 разів нижче, ніж у полімеру. Це означає, що при однаковій температурі, метал розшириться в 10 разів менше. 

Тому зазори при монтажі металевого сайдинга потрібні більше для зручності роботи, щоб не подряпати метал, і не порізати руки.

Для металу він становить 1,9х10-5/oC, а для полівінілхлориду (50)·10-6/°C.

Кріпиться стартова планка з кроком 300-400 мм

2. Установка складних внутрішніх і зовнішніх кутів, а також складною планки Н-з'єднувача

Якщо ви вирішили використовувати складні добірні елементи до металевого сайдингу – тоді їх слід встановлювати після стартової планки. Крок кріплення саморізів або цвяхів – 200-300 мм. Це пов'язано з тим, що деталі мають досить складну конструкцію (геометрію) і забезпечити їх надійне кріплення допоможе більш часте засвердлювання саморізів.

Корисно знати. Розміри кутів можуть змінюватися залежно від виробників.

Рада. Як правило, при монтажі металосайдингу використовуються прості кути, т. к. вони набагато дешевше, простіше встановлюються, легко піддаються заміні в разі необхідності.

Дверні та віконні прорізи також обрамляються на цьому етапі. Для цього використовується планка укосу або наличник і планка відливу

Ширина наличника залежить від глибини отвору та товщини решетування під сайдинг. Планка відливу монтується знизу віконного отвору.

Намагайтеся монтувати всі планки на одному рівні, це додасть гарний вигляд фасаду будинку.

Корисно знати. Щоб подовжити планку достатньо накласти верхньої на нижню з нахлестом в 25 мм.

3. Монтаж рядових смуг металосайдингу

Монтаж рядових смуг металевого сайдинга ідентичний монтажу вінілових панелей. При наявності складних кутів планка вставляється між ними і фіксується на стартової планки з допомогою саморізів. Таким же чином монтуються і інші планки. Крок монтажу 200-300 мм

Рада. Наступний ряд панелей встановлюється на попередній до клацання замків з натягом. При необхідності нижню частину смуги можна підбити вгору з допомогою киянки.

Кріплення металовироби краще здійснювати також посередині цвяхового отвори. 

Стикування смуг відбувається з використанням складного Н-з'єднувача або простого нащільники. 
Якщо ви не плануєте використовувати Н-з'єднувач і нащельник можна змонтувати смуги матеріалу внапуск. При цьому важливо з однієї панелі зрізати замок, щоб забезпечити надійне з'єднання.

Напуск повинен становити не менше 25 мм для запобігання попадання бруду і вологи.

порада. Постійно контролюйте горизонталь встановлених планок з допомогою будівельного рівня. Оптимально робити це кожен третій ряд.

Якщо ви не встановлювали складні кути, тоді панелі монтуються на стартову смугу. А смуга відрізається такої ж довжини, як і ширина каркаса під металевий сайдинг. За підсумком у місці кутових стиків у вас вийдуть стикові щілини, які потім закриються з допомогою простих кутів.

Кріплення останньої дошки відбувається наступним чином: монтується передостанній ряд панелей, потім фінішна планка. Потім залишилася смугу обрізають до потрібної довжини, навішують на замок до клацання і заводять у вигин фінішної планки.

4. Монтаж простих кутів і Н-з'єднувача

Прості добірні елементи монтуються безпосередньо на лицьову сторону металосайдингу.

Рада. На відміну від вінілового сайдинга, добірні елементи для металевого, можна замовити такі як вам потрібно. Єдине обмеження по довжині. Всі вони максимум двометрові, це обмеження накладається згинальним верстатом. Зате виготовити їх можна в будь-якій конфігурації. Головне, щоб сумарна ширина всіх сторін планки не перевищувала 1250 мм (ширина листа металу). Або 2000, але тоді довжина планки буде 1250 мм.

Для кріплення простих добірних елементів використовують оцинковані саморізи з ущільнювачем. Вони просвердлюються крізь метал, тому саморізи краще підбирати колір лицьової сторони панелі.

Рада. Саморізи легко викрутити, тому можна використати витяжні заклепки. При цьому заклепка не пробиває метал, а кріпиться у попередньо просвердлений отвір. Його діаметр повинен бути більше діаметра заклепки на 0,1 мм. Рекомендована професіоналами довжина заклепки становить 6 мм. 

Шаг крепления метизов в угол зависит от его ширины, но монтируется угол с каждой стороны и обязательно в шахматном порядке.

Например, если планка шириной 500х500 мм, тогда шаг крепления должен составлять 500 мм. А если планка шириной 700х700 мм тогда крепеж нужно монтировать каждые 400 мм. Чем шире планка, тем она тяжелее, тем чаще нужно ее крепить.

5. Установка софита металлосайдинга

Софіт зазвичай монтується на горизонтальні поверхні, звернені вниз – звіси, карнизи, фронтони.

Монтаж металосайдингу під колоду 

Новинка на ринку – металевий сайдинг імітує брус, колода і блок хаус.

Пристрій кутів аналогічне облаштування кутів під металевий сайдинг корабельна дошка.

Кути монтуються аналогічно двом попереднім випадкам

Для цих двох видів сайдинга доречно як горизонтальне, так і вертикальне кріплення

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner