Продавець Преміумстрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
184 відгуків
ПРЕМІУМСТРОЙ
Фільтри
Ціна
Наявність
Виробник
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0018:00
  • Субота
    09:0018:00
  • Неділя
    09:0015:00
Контакти
+380 (67) 549-25-33
Анжела
+380 (99) 320-69-74
Анжела Онлайн Україна
+380 (73) 132-34-19
Артур Ринок Одеса
Преміумстрой
Славіч К.А.
Семена Палія 125а, Одеса, Україна
premiumstroy.com.uaPremium.zakaz20@gmail.com
+380 (67) 549-25-33
+380 (99) 320-69-74
+380 (73) 132-34-19

Бензинові генератори

Бензиновий генератор - сучасне обладнання, яке при необхідності зможе стати запасним джерелом живлення. Принцип роботи пристрою полягає у перетворенні енергії, за рахунок замкненого провідника.

Бензинові генератори сьогодні мають великий попит і їх сфера застосування досить велика. У продажу можна знайти установки, які відрізняються конструктивними особливостями та технічними характеристиками.

Різновиди бензинових генераторів

Бензогенератор користується популярністю в основному як резервне джерело живлення. Але, якщо було прийнято рішення купити бензиновий генератор, варто не тільки розібратися, як вибрати необхідну модель, але й мати розуміння про пристрої, представлені на ринку та умови їх використання.

Класифікація по фазності

Генератори за цим критерієм поділяють на:

  • Однофазні. Призначені для підключення техніки однофазного типу: мікрохвильових печей, прасок, чайників, телевізорів, холодильників тощо. Напруга даних електростанцій не перевищує 300 Вт.
  • Трифазні. Призначені для підключення такої техніки як: бетонозмішувачі, перфоратор, зварювальна техніка і не тільки. Розраховані на 5-10 годин безперервної роботи. Бензогенератори цього типу обслуговують устаткування з напругою до 380 У.

За типом охолодження

Тип охолодження – важливе питання для кожного генератора. Існує два основні типи охолодження: повітряний та рідкий. Дві дані системи ефективно працюють та охолоджують генераторне обладнання. Єдина різниця між установками у габаритах.

Рідкі системи охолодження важать набагато більше, ніж альтернативний варіант із повітряним типом. До того ж здійснюючи вибір, важливо врахувати й особливості самого генератора. Цей агрегат відмінно підійде для побутового використання.

Пристрій з наявністю рідкої системи охолодження здатний набагато ефективніше справлятися з поставленим завданням, але відрізняється великими габаритами. І для транспортування подібної установки вже знадобиться спеціальний вантажний транспорт.

Шумність бензинових генераторів

Використовуючи генератор, багато споживачів стикаються з проблемою, що створює певний дискомфорт - шум. Кожна установка видає певний шум. Цей показник безпосередньо залежить від типу та потужності електростанції. Але, існують і інші аспекти, що впливають на шумність установки.

Вибираючи бензогенератори важливо пам'ятати, що більшою мірою рівень шуму залежить від типу виконання пристрою. У продажу можна знайти електростанції закритого та відкритого типу. У цьому найпоширенішими вважаються системи відкритого типу. Подібні пристрої відрізняються невисокою вартістю та простотою обслуговування. Але саме ці генератори видають більше шуму.

Бензинові генератори закритого типу не лише відрізняються меншим рівнем шуму, а й повністю захищені від бруду. А якщо враховувати, що рівень шуму в деяких пристроях може сягати 97дБ, то наявність захисного корпусу є обов'язковою умовою. Шумоізолюючий кожух - пристосування, що забезпечує безпеку, шумозахист і гарантує довговічність пристрою.

Ціни на бензинові генератори

Бензиновые Генераторы Цена
Генератор бензиновий 2,5 кВт FOGO FM 3001 27 415 грн
Генератор бензиновий 2.5 кВт FOGO F3001R 25 479 грн
Генератор інверторний 4.2 кВт Kraft Dele KD186 63 500 грн
Генератор бензиновий FOGO F 3001 22 503 грн
Генератор бензиновий 7 кВт FOGO F 9000 65 065 грн

Характерні особливості побутових генераторів

Побутовий тип генераторів характеризується невеликим рівнем потужності, зазвичай не перевищує 5 кВт. Тим не менш, цієї напруги цілком достатньо для забезпечення працездатності різних електроприладів, у тому числі чутливої ​​техніки. Але іноді для забезпечення підвищеного рівня безпеки набувають прилади з наявністю функції стабілізації напруги.

Подібний тип генераторів – чудовий варіант для забезпечення безперебійного живлення дачі або приватного будинку. Найчастіше вони відрізняються своєю компактністю, тому їх зручно брати з собою на рибалку, похід, відпочинок на природі.

Підійде цей тип пристрою і для поціновувачів простоти. Подібні установки відрізняються своєю зручністю у процесі експлуатації. Малошумні та невеликі електростанції з легкістю помістяться у багажник. Відрізняються простотою обслуговування.

Професійні генератори

Професійні бензинові генератори використовують на великих промислових підприємствах, під час проведення фестивалів тощо. Пристрій потужністю від 5 кВт здатні безперервно працювати протягом 10 годин. 

Агрегати оснащені надійною охолоджувальною системою, що економічно витрачають паливо і здатні легко запускатися в автоматичному режимі, вручну або за допомогою електростартера.

Дані пристрій також використовується на будівельних об'єктах. Відрізняються посиленою рамою та витривалим двигуном. За допомогою вбудованого електростартера пристрій здатний запускатися без особливих зусиль, одним поворотом ключа. Для забезпечення безперебійного електропостачання на підприємствах генератор може бути оснащений автоматичним резервним введенням. Це дозволяє пристрою запускатися та вимикатися без присутності оператора.

Переваги і характерні риси бензинових генераторів

Сьогодні бензинові генератори використовуються повсюдно і здатні забезпечувати безперервну подачу електроенергії протягом 4-11 годин і більше. Тому стануть відмінним рішенням за непланового відключення електроенергії.

На дачі таке обладнання дозволить виконувати різні будівельні чи інші господарські роботи. Але найчастіше подібні генератори потрібні при аварійних ситуаціях для налагодження електропостачання.

Багато станцій оснащені різними системами захисту, які сприяють збільшенню запасу міцності пристрою. Переваги генераторів полягає в наступному:

  • простота експлуатації та обслуговування;
  • щодо доступна вартість;
  • забезпечення стабільності напруги, що дозволяє при аварійних ситуаціях здійснювати підключення навіть чутливих приладів;
  • низький рівень шуму;
  • компактність (у разі придбання побутових моделей).

Бензиновий генератор встановлюють всередині приміщення або на вулиці. Якщо було ухвалено рішення виконати встановлення на вулиці, необхідно подбати про забезпечення захисту приладу від опадів та бруду. Але щоб захистити установку, найкращим рішенням буде встановити її у підвалі чи інших приміщеннях із гарною вентиляцією. Варто зазначити, що в подібній споруді повинна бути відсутня волога, в іншому випадку не виключено замикання. Кімната так само має бути захищеною від сонячних променів. 

Якщо було прийнято рішення купити потужний бензиновий генератор, то доцільно встановити його на спеціальну конструкцію. У такому випадку буде набагато простіше виконувати огляд та при необхідності ремонт станції. Додатково після встановлення необхідно врахувати такі експлуатаційні правила:

  • перед запуском генератора необхідно перевірити кількість масла;
  • важливо дотримуватись необхідної періодичності заміни масла;
  • не намагайтеся виконати адаптацію пристрою самостійно під 380 В;
  • завжди слідкуйте за дотриманням інтервалів відпочинку та перерв, вказаних виробником.

Дотримання даних та інших правил експлуатації дозволить обладнання ефективно працювати протягом довгих років

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner