Продавець Преміумстрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
184 відгуків
ПРЕМІУМСТРОЙ
Фільтри
Ціна
Наявність
Виробник
Країна виробник
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0018:00
  • Субота
    09:0018:00
  • Неділя
    09:0015:00
Контакти
+380 (67) 549-25-33
Анжела
+380 (99) 320-69-74
Анжела Онлайн Україна
+380 (73) 132-34-19
Артур Ринок Одеса
Преміумстрой
Славіч К.А.
Семена Палія 125а, Одеса, Україна
premiumstroy.com.uaPremium.zakaz20@gmail.com
+380 (67) 549-25-33
+380 (99) 320-69-74
+380 (73) 132-34-19

Мансардні вікна

 

Мансардне вікно – вікно особливого пристрою, призначене для розташування на покрівлі будинку з мансардним приміщенням. Мансардне вікно призначене витримувати ті ж навантаження, що і дах будівлі. Ця особливість відрізняє мансардні вікна від звичних вертикальних вікон, які розташовуються в стінах приміщень.

 

Прототип мансардних вікон

Прототипом мансардних вікон були слухові вікна, які розташовувалися в стінах горищного приміщення, яке тривалий час не використовувалося в якості житлового приміщення.

Ситуацію вирішив виправити французький архітектор Франсуа Мансар, який запропонував використовувати його в якості житла для небагатих людей ще в 17 столітті.

В честь його горищне приміщення і отримало назву мансарда. У часи Ф. Мансара горищне приміщення називали «шпаківнею» з-за невеликих розмірів і малої освітленості.

Мансарди оснащувалися дормерами зі слуховими вікнами, які мали істотний недолік – малу світлопропускну здатність.

Потім про мансардах згадали після Другої світової війни в Данії, коли існувала катастрофічна нестача житла з причини великого напливу біженців.

Саме данський інженер Виллуму Канну Рассмунсену прийшла ідея обладнати мансарду спеціальним вікном, врезаемым безпосередньо в скат даху.

Така знахідка дозволяла вікна органічно вписуватися в загальний фасад будівлі, не вимагала серйозних конструктивних змін в покрівлі і, що найважливіше, створювала великий приплив природного сонячного світла в приміщення мансарди.

Саме така конструкція вікна на даху отримала назву мансардне вікно.

Конструкція загальна

Стулка сучасного мансардного вікна обертається на фрикційних петлях, які встановлюються трохи вище середини рами по висоті.

Таке розташування дозволяє стулці вікна перебувати в положенні, при якому вода стікає по площині обертається рами мансардного вікна в бік вулиці і не потрапить у приміщення.

Благодаря специальному положению створки, при котором нижний конец вращающейся рамы выходит далеко за границы рамы, вода стекает только на крышу здания, а не внутрь.

Конструкция фрикционных петель мансардного окна позволяет повернуть его вращающуюся часть практически на 180° вокруг оси вращения и фиксировать окно в таком положении.

Такая особенность мансардного окна дает возможность легко его обслуживать изнутри помещения.

Фрикционные петли мансардного окна также позволяют фиксировать его в необходимом положении, исключая самопроизвольное закрытие окна.

Конструкция современных мансардных окон позволяет отделить рамы от створки во время монтажных работ или по необходимости.

В силу конструктивных особенностей мансардное окно ограничено в размерах - как правило, его площадь не превышает 1,4 кв.м.

При необходимости установки окна большего размера используются специальные оклады, позволяющие объединять мансардные окна в группы: горизонтальные, вертикальные, комбинированные.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner