Продавець Преміумстрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
185 відгуків
ПРЕМІУМСТРОЙ
Фільтри
Ціна
Товщина металу
Наявність
Виробник
Країна виробник
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0018:00
 • Субота
  09:0018:00
 • Неділя
  09:0015:00
Контакти
+380 (67) 549-25-33
Анжела
+380 (99) 320-69-74
Анжела Онлайн Україна
+380 (73) 132-34-19
Артур Ринок Одеса
Преміумстрой
Славіч К.А.
Семена Палія 125а, Одеса, Україна
premiumstroy.com.uaPremium.zakaz20@gmail.com
+380 (67) 549-25-33
+380 (99) 320-69-74
+380 (73) 132-34-19

Покрівельні матеріали

 

 

 


 

 

 

Premiumstroy це:

 

 • чесна відповідальна консультація;
   
 • оптимальні і перевірені
  пропозиції на будь-якому етапі будівництва;

   
 • виведені за 10+ досвіду роботи ефективні методи
  підбору будівельних матеріалів;

   
 • 2000+ будівельних матеріалів в асортименті;
   
 • 95% товару  у наявності;
   
 •  дивовижна швидкість і точність, 
  підтверджені позитивними відгуками;

   
 • гнучкість – ми маємо здатність домовлятися,
  жорсткість тільки в дисципліні.

Металочерепиця.
Застосування

Металочерепиця застосовується в якості покриття для скатних покрівель з мінімальним кутом нахилу ската 14°. Рекомендується використовувати даний вид покрівельного покриття в умовах з неагресивним або слабоагрессивной ступенем впливу навколишнього середовища при температурі повітря від мінус 50 до 50 °C

У разі облаштування металочерепицею покрівлі, яка експлуатується в умовах помірно агресивного середовища, необхідно використовувати металочерепицю, виготовлену зі спеціальними покриттями. При цьому суворо дотримуватися правил монтажу, додатково захищаючи місця зрізів і отворів шляхом фарбування, використовуючи спеціальні інструменти для укладання металочерепиці та застосовуючи самонарізні гвинти (саморізи) з неопреновыми прокладками по дереву - для фіксації металочерепиці до решетування, а для покрівельних модулів (фіксації між собою модулів) -додатково стяжні саморізи неопреновыми прокладках з металу.

Історія

Історія винаходу металочерепиці йде корінням в початок 80-х, коли компанія Rannila вперше випустила сталевий профільований лист, стилізований під черепицю, в якості матеріалу для покрівлі. Завдяки красивому зовнішньому вигляду, надійності, простоті монтажу і відносно невисокою ціною, металочерепиця швидко завоювала популярність серед архітекторів, будівельників і як наслідок у кінцевих споживачів. На початку 90-х років вона з'явилася в Росії.

Виробництво

Металочерепиця виготовляється на основі прокату рулонного металевого тонколистового (0,4-0,5 мм) з захисно-декоративним полімерним покриттям різної кольорової гами. Її форма близька до класичної черепиці, що дозволяє багато в чому зберегти свої достоїнства.

Виробництво металочерепиці здійснюється на спеціальних повністю автоматичних лініях шляхом профілювання металевого прокату методом холодного тиску. Спочатку прокат проходить через систему профілювальних роликів, створюють хвилеподібний профіль. Після цього холодної штампуванням формується поперечна хвиля. Саме завдяки даному виду штампування металевий лист набуває форму черепиці. Далі здійснюється нарізка на аркуші необхідної довжини. Після цього вже готові вироби укладають в пачки і упаковують в транспортні пакети.

Металочерепицю класифікують за профілем   залежно від конфігурації гофра (висота поперечної хвилі і її кроку -відстань між двома поперечними хвилями). Профіль металочерепиці є естетичним параметром для споживача, а також визначає правила монтажу настилу.

Існує металочерепиця, що виготовляється у вигляді окремих «черепиць», але через складність виробництва і монтажу такий вид металочерепиці поступається місце профільованим листом.

Характеристики

Металочерепиця характеризується своєю легкістю. Питома вага 1 м² металочерепиці становить близько 5 кг (для порівняння: керамічної   38...40 кг, шиферу — 10...15 кг). Саме дана характеристика металочерепиці дозволяє здешевити не тільки конструкцію кроквяної системи, але і всього будинку в цілому. Відповідні особливі вимоги до міцності всіх елементів будови, починаючи з фундаменту і закінчуючи кроквяної системою, є обов'язковими для важкої покрівлі, для покрівлі з металочерепиці є неактуальними.

Якість і довговічність металочерепиці залежать від вихідного продукту, що використовується для її виготовлення,— тонколистового металевого рулонного прокату, що представляє собою багатошаровий матеріал. Його основа — це лист з низьковуглецевої сталі, який электролитически або методом занурення в розплав з обох боків покривається захисним шаром з цинку, а потім   сполучною грунтовим шаром і захисним декоративним покриттям з полімеру необхідних виду і кольору. Полімер повинен бути гнучким і стійким до деформацій. Його завданням служить захист сталі від корозії та забезпечення стійкості кольору. Покриття розрізняються за своїми властивостями, товщині і ціною. Найбільш поширеними покриттями є: поліестер (РЕ товщина 25...30 мікрон), поліуретан (Рі товщина 50 мікрон).

Наступні характеристики є визначальними якість металочерепиці:

· використовувана для основи сталь, що містить необхідні легуючі елементи, які покращують міцність і прокат металу;

· клас і вид захисного покриття;

· клас і вид захисно-декоративного полімерного покриття.

Металочерепиця, виготовлена з алюмінію і міді, поступається сталевий по міцності, але якісно відрізняється стійкістю до корозійної і, як наслідок, істотно більш тривалим терміном служби (до 100 і більш років).

Металопрокат

Для виготовлення металочерепиці застосовується прокат товщиною від 0,35 до 0,60 мм Оптимальна товщина прокату   0,45...0,50 мм. Монтаж, експлуатація і обслуговування покрівлі з більш тонкого металу вимагає уважності та обережності. При монтажі така черепиця може згинатися, що зумовлює ризик виникнення деформації  і зниження функціональних властивостей покрівельного матеріалу.

Захисне металопокриття

В якості захисного металопокриття при виробництві металочерепиці використовують:

· цинкове,

· цинкалюминиевое,

· алюмоцинкове,

· алюмокремниевое,

· железоцинковое,

· інші види покриття.

Корозійна стійкість прокату до зовнішніх впливів обумовлюється класом захисного металопокриття: рекомендований для виробництва металочерепиці — від 225 до 275 грамів цинку на м2. Вироблену металочерепицю з меншим вмістом цинкового покриття на обидві сторони аркуша ВКРАЙ не бажано використовувати на відкритому повітрі, так як зниження кількості цинку (або іншого захисного елемента)значно знижує термін служби металочерепиці!

Для поліпшення захисних властивостей виробниками розробляються і впроваджуються нові види покриттів із сплавів цинку і алюмінію, цинку і заліза, а також інших легуючих елементів в різних співвідношеннях, що дозволяє при меншій товщині покриття домогтися більш високих якостей металочерепиці (міцності і стійкості до корозії).

Захисно-декоративне полімерне покриття

як захисного декоративного шару при виробництві металочерепиці використовують наступні види покриттів:

1. поліестерові (PE);

2. поліуретанові (Pural); 

3. поливинилденфторидные;

4. акрилатні;

5. поліефірні (SP);

6. пластизольные.

В залежності від типу і товщини захисного декоративного полімерного покриттявизначається область застосування металочерепиці. Для експлуатації в умовах середньостатистичної міської атмосфери (виключаючи поруч розташовані джерела агресивних факторів   наприклад, заводські труби з викидами відпрацьованих продуктів виробництва) є універсальним покриттям поліестер товщиною від 25 до 30 мкм. Для особливих умов експлуатації використовують покриття товщиною до 200 мкм, спеціально виготовляються на основі:

1. поліуретанів   володіють високою стійкістю до корозії, механічного зносу та ультрафіолету;

2. полівінілденфторід   володіють високою стійкістю до корозії і ультрафіолету;

3. полівінілхлориду   мають високу стійкість до корозії.

Як правило, перераховані вище покриття «у чистому вигляді» не застосовуються. Багато закордонні та російські виробники використовують складні комбінації кополімерів з різними добавками. Склад розробляються покриттів не розкривається. Виробники присвоюють їм найменування своїх торгових марок, ніяк не відображають хімічну основу наноситься покриття. Полімерні покриття можуть мати різні текстуру поверхні (глянсову, матову, тиснену) і колір.

Види захисно-декоративного полімерного покриття

Наноситься полімерне покриття на оцинкований метал може мати різну фактуру. Від неї залежить як зовнішній вигляд, так і товщина самого покриття, від якого безпосередньо залежить його зносостійкість і довговічність. Найпоширеніші покриття на ринку металочерепиці:

· глянсове покриття (PE, Pural );

· дрібнозернисте матове (РЕМАили PE Matt);

· матове (неглянцевое)(Polyester);

· крупнозернисте матове (Pural Mat);

Пожежно-технічні характеристики

Профільовані листи металочерепиці з полімерним захисно-декоративним покриттям мають наступні показники пожежної небезпеки:

1. група горючості   Г1;

2. група займистості   В1;

3. група поширення полум'я по поверхні.

Для кожного виду полімерного захисно-декоративного покриття додатково встановлюються показники пожежної небезпеки: група горючості, індекс поширення полум'я, і теплота згоряння.

Класифікація

Рекомендується наступне умовне позначення сталевих профілів для покрівлі з відповідною класифікацією і позначеннями:

за видами використовуваних матеріалів і захисного металевого покриття:

1. прокат тонколистовий оцинкований (О);

2. прокат тонколистовий холодно - і гарячекатаний гарячооцинкований з органічним покриттям (ЛКПЦ);

3. прокат тонколистовий з алюмоцинковим покриттям (АЦ);

4. прокат тонколистовий з цинкалюминиевым покриттям (ЦА);

5. прокат тонколистовий з алюмокремниевым покриттям (АК);

6. прокат тонколистовий холоднокатаний з електролітичним цинковим покриттям (ЭОЦП);

7. прокат листовий з цинкового сплаву (ТЦ);

за наявності захисно-декоративного покриття:

1. без захисно-декоративного покриття (без позначення);

2. з захисно-декоративним лакофарбовим покриттям (Лк);

3. з захисно-декоративним полімерним покриттям:

4. поліестер (PE);

5. епоксид (EP);

6. пластизол (PVC);

7. силиконмодифицированный поліефір (SP-SI);

8. акрилсиликон (AY-SI);

9. поліестер з поліуретаном   гібридне покриття (Pulex);

10. поліуретан (Pur);

11. полиамидмодифицированный поліуретан (PUR-PA);

12. поліуретан з поліамідом (Pural);

13. поліефірне (SP);

14. полівінілденфторід (PVDF)та акрил (AK);

за способом нанесення захисно-декоративного покриття:

1. односторонньо по лицьовій поверхні (С);

2. двостороннє по лицьовій і зворотній поверхнях (Д);

за типом профілю:

1. асиметричний (всі монтеррееобразные профілі)   Monterrey «Монтеррей» (Мнт), «Супер Монтеррей» (СМнт), Sierra «Сьєрра», «Іспанська Сьєрра», «Іспанська Дюна», «Макси» (Мкс);

2. симетричний   Venecja «Венеція», Murano «Мурано», Rialto «Реальто», Ferrara «Ферарра», Bella Sara «Білого Сара», Finnera «Фіннера», Elite «Еліт» (Ел), Decorrey «Декоррей», «Андалузія», Banga «Банга», Beavertail «Бобровий хвіст», Elbrus «Ельбрус», Adamante «Адамант»;

3. трапецієподібний   Cascade «Каскад».

по класифікації:

1. довго листова металочерепиця - Monterrey «Монтеррей» (Мнт), «Супер Монтеррей» (СМнт), Sierra «Сьєрра», «Іспанська Сьєрра», «Іспанська Дюна», «Макси» (Мкс), Elite «Еліт» (Ел), Decorrey «Декоррей», «Андалузія», Banga «Банга», Beavertail «Бобровий хвіст», Elbrus «Ельбрус», Adamante «Адамант»;

2. модульна металочерепиця - Finnera «Фіннера»;

за принципом монтажу:

1. листова   монтується листами однакової ширини. Листи виготовляються під замовлення необхідної довжини. Довжина листів може бути дорівнює довжині ската;

2. модульна   монтується однаковими за площею листами. Довжина модуля зазвичай становить один або два тайла (~400 — 800 мм).

Модульна металочерепиця дозволяє уникнути великої кількості відходів на складних дахах з-за можливості застосовувати обрізані частини модулів. Однак, слід врахувати, що при укладанні коротких листів збільшується витрата металу на поперечні (горизонтальні) пересади, що значно збільшує витрату матеріалу на прямокутних скатах порівняно з довгими листами. Так само, довжина ската може бути не кратною довжині модуля, що призведе до підрізуванні листів по коника (чого можна уникнути при замовленні листів необхідної довжини). Тому на прямокутних скатах застосування модульної металочерепиці призводить до збільшення витрати матеріалу (якщо вважати за загальної площі аркуша).

Умовне позначення складається з літерного позначення профілю, її типу, розмірів по ширині і довжині в міліметрах, товщини вихідного металопрокату в міліметрах, виду вихідного металопрокату, виду захисно-декоративного покриття, типу за способом нанесення, кольору (при необхідності) та позначення державного стандарту.

П   профіль; Мнт   тип профілю Monterrey «Монтеррей»; 1180   ширина листа, мм; 3000   довжина листа, мм; 0,50   товщина вихідного металопрокату в мм; ЛКПЦ   прокат оцинкований з органічним покриттям; Пе — захисно-декоративне покриття   поліестер; З   одностороннє захисно-декоративне покриття; RR32 або RAL8019   колір захисно-декоративного покриття по каталогу RR або RAL.

Стійкість полімерного покриття до УФ - Випромінювання

Опірність покриттів природному зовнішньому ультрафіолетового випромінювання описується за допомогою категорій УФ опірності RUV1 – RUV4 відповідно до EN10169-2 і EN13523-10. УФ опірність описує, наскільки добре покриття здатне зберегти свій первинний колір (відтінок) і рівень глянцю у вуличних умовах під впливом зовнішніх середовищ.

Оцінка матеріалів на стійкість до УФ-випромінювання здійснюється з категорії стійкості до ультрафіолетового випромінювання:

Категорія стійкості до УФ-випромінювання

Приклад

Ruv1

Зовнішнє покриття зовнішніх елементів.

Ruv2

Регіони, розташовані північніше 45o СШ, при висоті над рівнем моря не більше 900 м.

Ruv3

Регіони, розташовані південніше 45o СШ, але північніше 37oСШ, при висоті над рівнем моря не більше 900 м.

Ruv4

Регіони, розташовані південніше 37o СШ, і всі регіони, розташовані вище 900 м над рівнем моря.

ПРИМІТКА 1

Наведені приклади дають лише загальне уявлення про категорії, т. к. місцеві умови, включають кількість сонячних днів і годин та інтенсивність УФ-випромінювання, можуть сильно варіюватися навіть в межах невеликої території.

ПРИМІТКА 2

Для будівель, розташованих поблизу з морем, великими прісними водоймами або снігом, категорія може бути підвищена через відображення сонячного світла від зазначених поверхонь.

Захист від корозії сталевого сердечника

Вироби із звичайної сталі потребують додаткової захист від корозії, оскільки в противному випадку їх термін служби буде занадто короткий. Цинкування - ефективна захист металів від корозії. «Оцинковка» - найбільш поширене і традиційне антикорозійне покриття. Наноситься шляхом занурення листової сталі в розплав цинку (Zn). Цинкове покриття може бути 1-го класу – 275 г/м2 і вище (по ГОСТ 14918-80),  і 2-го класу – від 140 до 225 г/м2 цинку на обидві сторони поверхні.

Тому 2-й клас покриття (цілком законно) - це 140 г/кв. м. і товщина цинку на кожній стороні аркуша – 10 мкм.

Для інших товщин відповідно:

Z100 – 7,0  мкм

Z140 – 10,0 мкм

Z200 – 14,0 мкм

Z250 – 17,5 мкм

Z275 – 20,0 мкм

Z350 – 25,0 мкм

За Європейськими стандартами належить робити покрівлю зі сталі, де на квадратний метр листа доводиться 275 г цинку (товщина шару 18-20 мікрон з кожної сторони). Така покрівля служить, в залежності від міцності та типу полімерного покриття, від двадцяти п'яти до п'ятдесяти років. 

Дослідження показують, що у сталі з масою цинкового шару 140 г на кв. м, тобто вдвічі менше, перші ознаки корозії є на 7 – 10 років раніше. Мова йде про дослідження, які проводяться в лабораторіях і на випробувальних полігонах, в особливо важких кліматичних умовах. 

По ГОСТ Р 52246-2004 “Прокат листовий гарячооцинкований” цинкове покриття, нанесене з двох сторін прокату, підрозділяють залежно від маси покриття(г/м2) на класи: 60, 80, 100, 140, 180, 200, 225, 275, 350, 450, 600

Переваги та недоліки

До достоїнств цього покрівельного покриття можна віднести наступні характеристики:

1. Легкість (металочерепиця як мінімум в 10 разів легше натуральної черепиці (3-5 кг на 1 м2 проти 40-50 кг). Для такого матеріалу потрібно менш міцна кроквяна система, а також більш тонкі несучі стіни. Це позначається на вартості будівництва будівлі).

2. Міцність.

3. Екологічна безпека.

4. Технологічна простота монтажу та ремонту покрівлі.

5. Великий вибір кольорів і профілів.

6. Відсутність в окремих випадках необхідності демонтажу старої покрівлі з можливістю проведення монтажу нової по латах, облаштовуємо поверх існуючого дахового покриття.

7. Мала вартість робіт по монтажу.

8. Можливість проведення монтажу при негативних температурах

9. Для покрівельних модулів простота логістики і підйому на покрівлю, гарантія попадання в колір (відтінок для покриттів D-Matt і Х-Matt), простота і швидкість монтажу.

10. При вмісті цинку 275 г/кв. м - підвищені терміни експлуатації до перших ознак появи корозії.

11. Для покрівельних модулів збіг кольору і його відтінків, не залежно від партії та дати виробництва (гарантія виробника)

12. У покрівельних модулів менша "шумність", за рахунок .інноваційного і конструктивного рішення форми і ребер.

Недоліки металочерепиці:

1. Підвищена галасливість під час дощу і вітру, яку можна уникнути, якщо під час монтажу покрівлі використовувати спеціальний звукоізоляційний шар (зазвичай звукоізоляція поєднується з теплоізоляцією).

2. Підвищена витрата матеріалу на складних дахах (за винятком модульної металочерепиці), при недбайливих продавців даного матеріалу.

3. Схильність до корозії, до якої схильні ділянки з порушеним захисним шаром і малим шаром цинкового покриття(менше 220 г/кв. м).

4. Необхідність додаткової забарвлення місць зрізу і отворів, при покупці матеріалу з вмістом цинку менше 220 г/кв. м.

5. Необхідність використання спеціальних інструментів при монтажі.

6. Висока теплопровідність (необхідність теплоізоляції), але іноді це є великим плюсом!

7. Залежність якості покрівлі від якості ущільнювача під саморізи (якщо використовуються неякісні ущільнювачі, з часом вони всихають і деформуються, і покрівля починає протікати. Все залежить від придбаного матеріалу та його якості).

8. Можливе неспівпадіння відтінку (кольори) в різних партіях.

 

 

 

Вибираємо дах для дому          

Ми будуємо будинок і плануємо заздалегідь як він буде виглядати, з чого побудований.

Це теоретично. На практиці часто всі проблеми на будівництві вирішуються по мірі надходження .
І тут власник ділянки стикається з тим, що:

 • у нього немає часу на вибір покрівельного матеріалу;
 • тип матеріалу, який був у проекті, переглянутий;
 • потрібного кольору, серії немає в наявності;
 • важко визначитися з вибором компанії постачальника і заводу виробника
  з величезної кількості пропозицій на ринку.

І на завершення всього цього, в  розпал будівельного сезону всі покрівельники розписані мало не до зими,
а вільні в основному ті, хто вміє «все».

Тому інформацію необхідно збирати як можна раніше.
Як показує практика це головний критерій економії.

А критерій надійності – правильно виготовлені бляшані вироби.

Основний фактор при будь-яких технологіях і матеріалах у нас все одно – людський.
Перший в списку на премію і подяку звичайно виконроб. Або той, хто береться виконувати його обов'язки.

Він безпосередньо пов'язаний з усіма іншими учасниками майбутнього пишноти.
А саме з проектантами, постачальниками матеріалів, будівельниками.

Рекомендації та перегляд вже зданих об'єктів вітається.

Далі проектний відділ або автор проекту, якщо такі будуть.
Беруть дорого, але потім можна на щось спиратися при стикуванні комунікацій і розрахунку навантажень.

При цьому, самі проекти і можливість їх перегляду безцінні.

І, звичайно, наявність професіоналів. Компетентних фахівців, які
будуть все своїми руками робити швидко і надійно.

Наявність готових проектів, здатність прописати сценарій будівництва,
наявність свого інструменту – перші ознаки того, що це профі.

Бажано, щоб крім покрівлі ці профі ні що більше не блищали.
Вузька спеціалізація підвищує точність і професійні навички.

Вибір покрівельного матеріалу звичайно починається з естетичного вигляду, потім розглядається ціна
і в кінці зазвичай технічні характеристики.
Опишемо в двох словах найпоширеніший матеріал 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner