Продавець Преміумстрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
185 відгуків
ПРЕМІУМСТРОЙ
Фільтри
Ціна
Наявність
Виробник
Країна виробник
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0018:00
 • Субота
  09:0018:00
 • Неділя
  09:0015:00
Контакти
+380 (67) 549-25-33
Анжела
+380 (99) 320-69-74
Анжела Онлайн Україна
+380 (73) 132-34-19
Артур Ринок Одеса
Преміумстрой
Славіч К.А.
Семена Палія 125а, Одеса, Україна
premiumstroy.com.uaPremium.zakaz20@gmail.com
+380 (67) 549-25-33
+380 (99) 320-69-74
+380 (73) 132-34-19

Водостічна система з оцинкованої сталі

 

 

Компанія premiumstroy пропонує виготовлення з оцинкованої сталі і сталі з полімерним покриттям, різноманітних металовиробів  різного призначення, таких як водостічні системи з оцинкованої сталі (оцинковані водостоки), відливи, козирки, парапети і ковпаки на паркан, накривки, коник, ендова, снегобарьеры, нащільники, комплектуючі і металеві добірні елементи і планки до покрівлі, стандартних розмірів та під замовлення, парасольки на димарі, димники, повітроводи, профілю для покрівлі, вентиляційні короби та фасонні вироби із жерсті. Виготовимо металовироби з оцинкованої сталі на замовлення за розмірами та ескізами Замовника будь-якої складності і конфігурації.Виконуємо як роздрібні, так і оптові замовлення.

 

Переваги оцинкованої водостічної системи

Якщо у житлового будинку, промислового або складської будівлі немає водостічної системи, після опадів навколо будівлі буде накопичуватися надлишкова волога. Це може призвести до руйнування фундаменту, стін і інших несучих конструкцій. Вода буде стікати по фасаду. Буде утворюватися цвіль. В результаті вартість необхідного щорічного ремонту багато разів перевищить можливі витрати на відливи.

Найбільш популярні сучасні водостічні системи з оцинковки. Цей надійний і доступний матеріал володіє наступними перевагами:

· Механічна міцність виробів. Малоймовірно пошкодження в результаті снігу, сильної зливи або вітру. Ринви і труби мають надійні кріплення.

· Стійкість до перепадів температур.

· Невелика вага. Легкі конструкції практично не надають навантаження на несучі елементи.

Тривалий термін експлуатації. Поверхня листової сталі покрита шаром цинку, який захищає її від корозії. Додаткове полімерне покриття здатне зробити водостік ще більш довговічним і стійким до атмосферних впливів.

 • ринву   неширокий канал, який забезпечує необхідний напрям води, що стікає з даху будівель.

Призначення водостічного жолоба:

 1. забезпечення надійного захисту фундаменту,
 2. запобігання розмиванню ґрунту під будівлею,
 3. запобігання або зменшення попадання вологи в підвал будівлі, запобігання ушкодження декоративного вигляду фасаду будівлі.
 • Водостічна труба   складовий елемент водостічної системи, має вертикальне кріплення. Водостічна труба являє собою збірну конструкцію, що складається з декількох ланок і додаткових елементів. Водостічна труба призначена для забезпечення надійного і ефективного відведення води з покрівлі будівлі.
 • Водостічний злив   елемент водостічної системи призначений для зливу води з покрівлі будівлі.
 • З'єднувач труб — це допоміжний компонент водостічної системи, який є додатковим елементом водостічної труби або жолоби.

З'єднувач труб необхідний для:

 1. з'єднання водостічних труб,
 2. збільшення довжини водостічної труби,
 3. з'єднання водостічної труби з відведенням (водостічних коліном).
 • Тримач жолоба (кронштейн)   тримач водостічної системи, призначений для кріплення ринви до покрівельної конструкції. Розрізняються короткий і довгий тримач жолоба водостічної системи. Короткий тримач жолоба водостічної системи призначений для кріплення елементів водостічної системи до покрівельної конструкції і створення допоміжної підтримки геометричних параметрів горизонтальної конструкції водостічної системи. Довгий тримач жолоба водостічної системи є силовою конструкцією, призначеної для забезпечення геометричних параметрів та завдання необхідного ухилу водостічної системи в цілому.
 • Заглушка ринви   елемент водостічної системи призначений для глушіння торців  жолоба. Можуть бути правостороннім, лівобічними і універсальними, а також призначеними для водостічних систем прямокутного або круглого перерізу.
 • Хомут  для водостічних труб   елемент кріплення водостічної системи, що представляє собою невелике кільце зі штирем, який монтується в стіну будівлі. Хомут для водостічних труб призначений для забезпечення надійної установки вертикальних елементів водостічної системи. Забезпечує правильну фіксацію стояка водостічної системи, не допускаючи його відхилення в сторони під впливом різних силових навантажень, у тому числі вітрових.
 • Трійники   елемент водостічної системи, призначені для розлучення водостічних труб.
 • Обводи   елемент водостічної системи, що є різновидом коліна універсального. Обвід водостічної системи призначений для обходу водостічної системи різних декоративних архітектурних елементів фасаду будівлі.
 
Обвід декоративних елементів фасаду за допомогою обводу водостічної системи
 • Водозбірні вирви — це елемент водостічної системи, призначена для збору талих вод, дощової води в стояк.
 • Решітка-листеуловитель (павук, захисна сітка)   елемент водостічної системи, який встановлюється у воронку для запобігання попадання листя, дрібних гілок, хвої та будівельного сміття в труби водостічної системи.
 • Монтаж

  Монтаж водостічної системи здійснюється наступним чином:

  1. Проводиться установка горизонтальних елементів водостічної системи (сливи, жолоби). У певних ділянках кріпляться заглушки для запобігання виходу води в непризначених для цього місцях. Всі елементи ринви кріпляться призначеними для даних цілей перехідниками. У закінченні конструкції встановлюється злив.

  2. Проводиться установка вертикальних компонентів водостічної системи (труб). Вони кріпляться до стіни будівлі за допомогою спеціальних тримачів і хомутів. Вертикальні елементи водостічної системи слід монтувати зверху вниз.

  3. Проводиться установка дренажної системи.

  Монтаж водостічної системи слід проводити після завершення фасадних робіт, але при цьому до монтажу покрівельного покриття.

  Класифікація

  За способом організації системи водостоку водостічні системи поділяють на три основних види:

  · неорганізована водостічна система,

  · організована внутрішня водостічна система,

  · зовнішня організована система водостоку.

  Перший спосіб (неорганізована водостічна система) передбачає стікання води з даху будівлі безпосередньо на землю. Використовується ця система лише для невеликих будівель, що мають односкатную дах. Другий спосіб (організована внутрішня водостічна система)   застосовується найчастіше у багатоповерхових спорудах. При такому способі системи відводу води встановлюються таким чином, що вони розташовуються всередині, на невеликій відстані від зовнішніх стін. Третій спосіб(організована зовнішня водостічна система) є найбільш поширеним. Цей спосіб передбачає відведення дощової води з покрівлі до ринв, розташованим зовні будівлі.

  За формою перерізу труби водостічні системи поділяються на:

  · Водостічні системи круглого перетину.

  · Водостічні системи прямокутного перерізу.

  За матеріалами виготовлення водостічні системи розрізняють на:

  · Металеві. Матеріалом для виготовлення таких водостічних систем служить оцинкована сталь або мідь з полімерним покриттям чи без нього.

  · Пластикові. Матеріалом для таких водостічних систем служить ПВХ

  ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО ВСТАНОВЛЮВАТИ ВОДОСТОКИ?

  Для більшості з нас, наш будинок є найбільшою, найбільш важливою інвестицією, які ми коли-небудь робили. Тому, бажання продовжити термін його експлуатації до максимуму досить справедливо. У зв'язку з цим, кожному будівлі необхідна захист від атмосферних опадів, т. к. вчасно не відведена вода в більшості випадків стає в майбутньому причиною руйнування облицювальних матеріалів, несучих конструкцій, і навіть самого фундаменту.

  Уникнути багатьох проблем допоможуть водостоки, які відведуть атмосферну вологу з даху і будуть надійним захистом будинку від води, льоду, сміття. Таким чином, своєчасний монтаж водостічної системи з ринв, труб і допоміжних елементів дозволить приборкати потік води і направити його в зливову каналізацію, підготовлену ємність або в інше безпечне місце для будівлі.

   

  У разі, коли при спорудженні будівлі будівельники не подбали про встановлення водостоків, то під впливом вологи досить за короткий час будівля може втратити всю свою зовнішню привабливість. Відсутність відводу води неодмінно призведе до виникнення плям вогкості, цвілевого грибка на фасаді будівлі, заболочування території, скупченню води і сміття поблизу фундаменту вашого будинку, що невдовзі обернеться просочуванням в підвал і появою затхлого запаху.

  Якщо не зайнятися проблемою як можна швидше, неприємні наслідки стануть наростати як сніжний ком. Через перезволоження фундаменту в підвалах почне накопичуватися вода, на цоколі з'являться тріщини. Постійна вогкість порушить мікроклімат в будинку, і разом з цвіллю призведе до хвороб і ослаблення імунітету всіх проживаючих у ньому. З усього цього можна зробити два висновки:

  · роботи по відведенню води з покрівлі слід виконувати своєчасно;

  у підсумку, вартість монтажу водостоку виявиться набагато меншою, ніж вартість наступних ремонтів будівлі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner