Продавець Преміумстрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
184 відгуків
ПРЕМІУМСТРОЙ
Фільтри
Ціна
Виробник
Країна виробник
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0018:00
  • Субота
    09:0018:00
  • Неділя
    09:0015:00
Контакти
+380 (67) 549-25-33
Анжела
+380 (99) 320-69-74
Анжела Онлайн Україна
+380 (73) 132-34-19
Артур Ринок Одеса
Преміумстрой
Славіч К.А.
Семена Палія 125а, Одеса, Україна
premiumstroy.com.uaPremium.zakaz20@gmail.com
+380 (67) 549-25-33
+380 (99) 320-69-74
+380 (73) 132-34-19

Сайдинг VOX SYSTEM МАХ-3 Польща

SYSTEM МАХ-3 — це високотехнологічна фасадна система — фасадні панелі нового покоління виробництва компанії VOX (Польща).

Унікальність системи полягає в тому, що її можна застосовувати навіть в екстремальних умовах зовнішнього середовища. Цього вдалося досягти завдяки використанню інноваційної технології потрійної екструзії МАХ-3. 

 

Кожен шар відповідає за певні властивості продукту:

Перший — обмежує чутливість панелей до великих перепадів температур, що забезпечує стабільність форми та дає можливість здійснювати монтаж, незалежно від температури довкілля
Другий — забезпечує підвищену ударостійкість
Третій — підсилює стійкість матеріалу до атмосферних явищ.

Переваги:

технологія MAX-3  - використання сучасного методу потрійної екструзії

підвищена стійкість до ударів

рифлення на структурі імітують  деревину й одночасно дають змогу  вільно стікати водою, зменшуючи накопичення пилу на поверхні фасаду

стійкість до UV-випромінювання

стійкість до перепадів температур

вітростійкість

50 років гарантії

максимально ергономічні аксесуари та паковання

стійкість до комах

можливість горизонтального та вертикального монтажу.

Фасадні панелі Система MAX-3

Міцність металу, краса дерева та практичність вінілу вперше в світу поєдналися в інноваційній технології МАХ-3

Система MAX-3 — це високотехнологічна фасадна система. Застосування інноваційної тришарової технології MAX-3 дало змогу створити продукт, який може застосовуватися в екстремальних умовах.

Натхненням у процесі створення продукту був металевий сайдинг, а метою було збереження основних переваг металевого сайдинга та усунення його вад. У результаті була створена Система MAX-3, що поєднує в собі високу міцність із можливостями різноманітності форми, кольору та структури, які дають полімерні матеріали.

Панелі Системи MAX-3 виготовлені в технології MAX-3, характеризують високу стійкість до механічних пошкоджень, яка досі була доступна тільки під час використання металевого сайдинга. У тестах на стійкість до пошкоджень міцність панелей утричі вища за норму, заведеною для вінілових сайдингів. Система MAX-3 також характеризується низькою лінійною розширюваністю, що забезпечує високу стійкість до впливу низьких і високих температур. Одночасно, на відміну від металевих покриттів, система MAX-3 зручна та легка в обробці та монтажі. У період експлуатації не піддається корозії, не лущиться й не блякне, а отже, не вимагає спеціального технічного обслуговування та фарбування.

Пропозиція Системи MAX-3 містить також плоску панель — її елегантний і простий дизайн гарантує винятковий і естетичний фасад. Панель може бути встановлена як традиційно, тобто по горизонталі та вертикалі. Панель у цій формі доступна виключно в Системе MAX-3. Система MAX-3 була виготовлена методом потрійної екструзії технології MAX-3, завдяки якій вдалося створити надміцну фасадну систему з високими декоративними якостями.

Кожен шар відповідає за певні властивості продукту:

 

Огранінне лінійне розширення;

 

Перший шар дає змогу обмежити чутливість панелей Системи MAX-3 до впливу високих і низьких температур (лінійне розширення), що гарантує стабільність форми та дає змогу здійснювати монтаж, незалежно від температури довкілля.

 

Ппідвищена ударна міцність;

 

Другий шар надає панелям системи MAX-3 підвищеної ударної міцності та стійкості до механічних ударів.

 

Зтукість продукції до погодних умов;

 

Третій шар відповідає за зовнішній вигляд продукту. Є носієм кольору та структури панелі. Посилена стійкість до УФ-випромінювання, а також структура, що перешкоджає забрудненню, гарантує чудовий зовнішній вигляд фасаду впродовж багатьох років.

 

Верхній шар має молету, яка забезпечує вільний потік крапель води, що перешкоджає накопиченню бруду на фасаді.

 

 Молета

 

Борозни, що утворюють і відбивають природну структуру деревини, забезпечують вільне стікання води та обмежують забруднення поверхні фасаду.

Profile VOX — виробник будівельних матеріалів і меблів від 1992 року. Продумана інвестиційна стратегія забезпечила компанії репутацію одного з провідних виробників профілів із ПВХ у Центральній Європі.

Виробничі підприємства Profile VOX обладнані одними з найбільших і найсучасніших у Європі лініями для екструзії профілів. Передові технології та ноу-хау дають змогу Profile VOX виробляти матеріали з безпрецедентною якістю й дизайном, адаптованим до вимог ринку.

Турбота про довкілля та якість є загальним прапорцем для кожного з етапів виробничого процесу. Зокрема, завдяки цьому, виробництво Profile VOX проходить успішно численні аудити та перевірки, що супроводжують задоволення вимог введення продукції в обіг на закордонні ринки (ЄС, Росія, Казахстан).

Уже сьогодні матеріали Profile VOX здобули визнання в країнах Європейського Союзу, Східної Європи, Азії та Північної Африки. Profile VOX продовжує розширювати ринки збуту, розвивати продукцію та вдосконалювати якість обслуговування.

 

 VOX це:

Гарантія європейської технології та якості

Творчий підхід до потреб клієнтів і розроблення продуктів

Завжди зручне рішення

ЧОМУ САЙДІНГ КРАЩЕ ШТУКАТУРКИ?

Нерідко наші клієнти ставлять нам запитання про переваги сайдинга перед класичним оштукатуруванням стін. Щоб докладно розглянути це питання, ми пропонуємо порівняти дві схеми оброблення фасаду та визначити плюси та мінуси кожного зі способів.

Перша схема — це приклеювання пінопластових плит до стіни та нанесення поверх неї декоративної штукатурки. Безперечний плюс такого методу — низька вартість робіт. Водночас домовласникові доведеться зіткнутися з масою робіт, як-от підготовка поверхонь, ґрунтування та підготовка армуючого шару, безпосередньо самого оштукатурування з властивим цьому процесу використанням різних ємностей, матеріалів, постійним прибиранням території, миттям тари та інструментів і подальшим очищенням території від розчинів і залишків зв'язувальних речовин.

Друга схема — це вентильований фасад, який складається з мінеральної вати, вітрозахисної плівки та сайдинга. Вартість такого пирога вища, ніж простого оштукатурування. Водночас робота не вимагає високопрофесійних навичок, всі матеріали штучні та просто монтуються, інструментам не потрібно багато місця для зберігання, і весь процес займає кілька днів без простою й очікування висихання будь-якого шару. Крім того, роботи можуть проводитися в будь-яку пору року та за будь-яких умов.

Тепер подивися на результат застосування цих методів через кілька років: через 5-6 років вентильований фасад не потребуватиме ні ремонту, ні в "освіжінні". Навіть у разі сильного забруднення пилом або гардю (наприклад, якщо будівля розташована поблизу дороги або в промисловому районі), вона легко миється водою зі шланга. Штукатурка ж, як і будь-який мінеральний продукт, буде схильна до осипання і блякнення й потребує реставрації вже після першого сезону рясних дощів і снігопадів.

Штукатурний фасад:

 

Термін експлуатації:  до 20 років, потребує періодичного ремонту.

Зручність монтажу: потрібен кваліфікований монтаж, що виключає утворення містків холоду. Потрібне  підготовка фасаду. Монтаж — тільки за позитивних температур.

Звукоізоляція: задовільна.

Пожежобезпека: низька. Пінопластові плити схильні до горіння під час впливу  відкритого полум'я. Продукти горіння високотоксичні. Штукатурка виконує роль захисного екрана від полум'я (якщо вона не порушена).

Гігієнічність: у процесі тривалого терміну експлуатації можливе утворення токсичних продуктів розпаду пінопласту.

Паропроникність: низька, середовище зволожується, що знижує характеристики теплоізоляції.

Міцність: крихкість і ймовірність часткового самовільного руйнування за температури + 80 °C (що можливо під штукатуркою) і вище. Руйнується під впливом органічних розчинників.

Кольоростійкість і біостійкість: слабка. Поступово вигоряння кольору штукатурки. Можлива поява грибка, гризунів.

 

Вентильований фасад із використанням сайдинга:

 

Термін експлуатації:  до 50 років без ремонту.

Зручність монтажу: легкий і швидкий монтаж у будь-яку пору року. Усі елементи виготовлені з високою точністю в заводських умовах.

Звукоізоляція: чудова акустична ізоляція.

Пожежобезпека: висока. Утеплювачі належать до класу  негорючий матеріал. Панелі не підтримують горіння.

Гігієнічність: матеріали впродовж усього терміну експлуатації повністю відповідають  гігієнічним вимогам.

Паропроникність: висока. Конденсат вивітрюється, дім «дихає».

Міцність: висока ударна міцність сайдинга в усьому діапазоні експлуатаційних температур навколишнього повітря від -50 до +60oС.

Кольоростійкість і біостійкість: висока стійкість кольору сайдинга. Матеріал не схильний до впливу мікрофлори.

 

Як бачимо, сайдинг розв'язує всі проблеми з теплоізоляцією й подальшим обслуговуванням фасаду будинку, забезпечуючи спокійне життя домовласникові мінімум на кілька десятків років.

Благодарим Вас за те, що ви вибрали продукцію торгової марки VOX. У разі дотримання всіх правил інструкції з монтажу, продукція слугуватиме вам довгий час згідно з гарантійними зобов'язаннями, розміщеними на сайті виробника.

 

Вініловий сайдинг — це екологічно чистий, пожежостійкий, стійкий до різних погодних умов, дуже практичний і довговічний будівельний матеріал, призначений для зовнішнього оздоблення будівель усіх типів і типів. Профіль SV (P/TP)/SX(P)-01/02/05 призначений для монтажу по горизонталі, профіль SV (P/TP)/SX(P)-05 допускається монтаж як по горизонталі, так і по вертикалі.

 

Продукція виготовляється методом коекструзії, що дає змогу нам раціональніше розподіляти та використовувати дорогі компоненти компаунда, які неабияк покращують якість продукції. Візуально профіль складається з двох шарів. Верхній шар має певний колір і відвішеає за захист від метеорологічних впливів, а нижній шар надає міцності та перешкоджає фізичним впливам.

 

Профілі треба зберігати в критих складських приміщеннях поза зоною дії опалювальних приладів і прямих сонячних променів за температури не вище ніж 60 °C в умовах, забезпечуючи захист профілів від забруднення. деформації та механічних пошкоджень, Пачки мають зберігатися на стелажах завдовжки не менш ніж довжина мірних відрізків. Не допускається звисання вільних кінців виробів і понад 10-12 паковань у стосі.

 

Вироби треба транспортувати в горизонтальному положенні за температури не більш ніж 60 °C.

 

Перед монтажем треба розпакувати виріб і порівняти забарвлення. Допускаються мінімальні відмінності у відтінках.

 

Для оброблення пaнелей треба використовувати традиційні столярні інструменти для різання або свердління. Треба використовувати пили з дрібними зубцями; механічні інструменти для оброблення мають використовуватися зі швидкостями не менше, ніж під час оброблення деревини.

 

Натуральна й невіддільна характеристика матрию ПВХ є зміна розмірів під впливом різності температур. Профілі можуть змінити свою довжину на відрізці 1 м o 0,7 мм на кожні 10 °C різниці температур.

 

Треба монтувати профілі за температури довкілля від 5 °C до 30 °C. Перед монтажем треба зберігати профілі в місці монтажу впродовж 2-3 годин, щоб профіль міг адаптуватися до температури довкілля.

 

Під час монтажу в зимову пору року для непрофесійних монтажників максимальна межа температури довкілля — 5 °C, для професіоналів — 15 °C.

 

Під час різання профілю використовувати найкращу кутову шліфувальну машинку («болгарку») для запобігання тріщинам і відколам із обов'язковим використанням захисних окулярів.

 

 

Треба забезпечити відповідну вентиляцію з низом (приблизно 150 мм із рівня землі) і з верху стіни (венілаційна планка). Природна характеристика профілів із композиту — акумуляція тепла. Недотримання відповідних повітряних щілин може призвести до термічної деградації пластику.

 

Треба зберігати відповідні термокомпенсаційні проміжки.

 

Не треба модифікувати виріб за допомогою оброблення його поверхні або

покриття її шаром іншого матеріалу.

 

У разі появи видимих дефектів виробу або виявлення

несправностей треба негайно повідомити про них продавця перед

початком монтажу.

 

Треба дотримуватися всіх правил, зазначених в інструкції з монтажу та

Використання.

 

МОНТАЖ

 

Несна конструкція може виконуватися як із дерев'яних рейок, так і з металевих профілів, що монтуються безпосередньо до стін. Як дерев'яні рейки, так і металеві профілі мають вирівнюватися за допомогою спиртового рівня так, щоб поверхні, що утворюються, були рівними; у разі потреби для вирівнювання рівня рейок треба використовувати клинові упори.

 

Дерев'яні рейки мають виготовлятися з високоякісної деревини без сучків із вологістю 15-18% і належному імпресування розміром 40 x 60 мм.

 

Для металевих конструкцій використовуються оцинковані профілі з П-подібним перерізом і розмірами 27 x 60 мм. Як дерев'яні, так і металеві рейки монтуються на відстані макс. 40 см від середини рейок.

 

Під час монтажу панелей у жодному разі не треба вкручувати шуруп до кінця, тобто так, щоб головка торкалася безпосередньо поверхні панелі — це може обмежувати можливість розширення/стиснення профілю. Дотримуйтеся невеликої проміжки між поверхнею панелі та нижньою площиною головки шурупа так, щоб можна було переміщати панель у горизонтальній площині після прикручування його до рейок.

 

Під час монтажу панелей і добірних елементів, саморізи потрібно вкручувати у центрі отвору призначеного для кріплення. Забороняється вкручувати саморізи, безпосередньо в масу профілю.

 

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ

Під час використання можливі зміни кольору під впливом сонячного випромінювання в умовах помірного клімату з температурою не вище ніж 40 °C на висоті до 1800 м над рівнем моря можуть мати однорідний характер і не перевищують 3 рівні за шкалою сірого (EN 20105-A02).

 

ОЧИЩЕННЯ І ВХОДИТЬ

 

Панелі та планки можна періодично чистити розчином побутового очисного засобу з температурою не вище 40 °C. Не використовуйте увиразні очисні засоби, розчинники та інші аналогічні агресивні та їдкі рідини. Після очищення промийте поверхню чистою водою.

ОПИС ЧОРТЕЖІВ

 

1.1 Монтаж горизонтальних рейок./ 1.2 Розташування теплоізоляційного матеріалу./ 1.3 Монтаж плівки пароізоляційної./ 1.4 Монтаж вертикальних рейок./ 2.1 Встановлення гачків для металевої конструкції./ 2.2 Встановлення ізоляційного шару./2. пароізоляції./2.4 Монтаж металевих профілів на гачки, витичні частини гачків треба зігнути./2.5 Горизонтальний переріз./ 2.6 за кутами, з інтервалом 400 мм, встановіть додатковий допоміжний металевий лист для монтажу кутів./ 3.1 Спочатку встановлюємо стартову планку, потім оздоблювальні планки. УВАГА! Використовуйте шурупи відповідного розміру/ 3.2 Перову панель заціплюємо за планку SV-11, прикручуємо панель шурупами в монтажні отвори./ 3.3 За монтажу необхідно залишати температурний проміжок так, що була можливість перемістити панель (ряд панелей) за горизонталлю./ 3.4 Кожну подальшу панель монтуємо за край попередньої надо її злегка зігнути, щоб помістилася в кишені вертикальних смуг./ 3.5 Шуруп вкручуємо всередині монтажного отвору./3.6 З'єднуємо панелі з'єднувальної планкою SV (P/TP)-18./ 3.7 З'єднання панелей сайдинга нахлистом. Належить тільки до SV (P/TP)-01/01./ 3.8 Монтаж внутрішнього кута планкою SV (P/TP)-13./ 3.9 Підрізка панелі за висотою може бути за допомогою кутової шліфмашини./ 3.10, 3.11 Монтаж останньої панелі, попередньо обрізаний за довжиною, здійснюємо за допомогою планок SV (P/TP)-15 і SV (P/TP)-14./4.1 Застосовуємо оздоблювальні планки SV (P/TP)-15 і SV (P/TP)-12 на віконних відкосах знизу. Відрізану за розміром панель монтуємо за панель, встановлену нижче. Обрізаний верхній край панелі вставляємо під змонтовану раніше віконну планку./4.2 Монтаж панелі в віконному откосі./ 4.3 Застосовуємо оздоблювальні планки SV (P/TP)-13, SV (P/TP)-15 на віконних прокосах — зверху./

НАЙКРАЩЕ ДИЗАЙНЕРСКЕ РЕШЕННЯ ДЛЯ ФАСАДА ВАБЛИВОГО ДОМА! - КРАСОТА ДЕРЕВА 

Компанія VOX відсканувала зруб дерева, щоб за допомогою запатентованої технології термодруку в точності перенести фактуру деревини на фасадну панель — ПРОЧНІСТЬ МЕТАЛА Інноваційна, запатентована технологія потрійної екструзії дає змогу фасадним панелям витримувати дуже сильні удари — 13,5J (джоуль), що відповідає ударам відбійного молотка, призначеного для руйнування бетону. - ПРАКТИЧНІСТЬ ПВХ Фасадні панелі легкі, стійкі до гниття, іржі, корозії, комах. Фасадні панелі System MAX-3 використовуються як фінальний-обличчя у системі навісного вентильованого фасаду, що дає змогу надійно та якісно утеплити фасад будинку. 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner