Продавець Преміумстрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
185 відгуків
ПРЕМІУМСТРОЙ
Фільтри
Ціна
Наявність
Виробник
Країна виробник
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0018:00
 • Субота
  09:0018:00
 • Неділя
  09:0015:00
Контакти
+380 (67) 549-25-33
Анжела
+380 (99) 320-69-74
Анжела Онлайн Україна
+380 (73) 132-34-19
Артур Ринок Одеса
Преміумстрой
Славіч К.А.
Семена Палія 125а, Одеса, Україна
premiumstroy.com.uaPremium.zakaz20@gmail.com
+380 (67) 549-25-33
+380 (99) 320-69-74
+380 (73) 132-34-19

Сітка Канілірована

Сітка канілірована являє собою особливий вид дротяного сита, який застосовується як у приватному господарстві для зведення парканів (на дачних ділянках), так і у виробництві, що стало можливим завдяки можливості виготовлення такої сітки з великою площею осередків. Виготовляється вона з гнутих товстих дротів діаметром від двох до семи міліметрів, методом плетіння, без використання зварювання. Саме рифлення дозволяє зробити сітку міцною, зносостійкою. Класифікується такий матеріал за типом перерізу.

Сітка канилироканная міцна за рахунок переплетення і рефлености дроту.Хорошу арматизациюю і ударостійкість забезпечує жорстке перпендикулярне плетіння рифлених прутьеви відносну гнучкість при монтажі.

Комірки бувають квадратними Розмірами 13х13 мм, 20х20 мм, 30х30 мм, 35х35 мм, 50х50 мм

Сітка Рабиця

Сітка Рабиця (також допускаються стилістично нейтральні варіанти сітка-рабиця і рабиця від ньому. Rabitzgewebe)   конструкційний матеріал. Названа по імені німецького винахідника Карла Рабиця ньому. Carl Rabitz), який, як вважається, винайшов її в 1878 році і описав у своєму патенті (№ 3789) на верстат для виробництва металевої сітки (насправді в патенті зображена звичайна ткана сітка). За іншими джерелами, плетену сітку та станок для її виробництва винайшов Чарльз Бернард (Charles Barnard) з Норіджа(Великобританія) у 1844 році (однак сітка Бернарда — це hexagonal wire netting, шестигранна сітка).

В даний час найбільш раннім задокументованим згадкою сітки Рабиця вважається патент США № 124,286 «Wire Fabrics», виданий 5 березня 1872 року на ім'я Петерса (J. W. C. Peters).

Технологія виготовлення

Сітка даного типу виготовляється як на нескладному верстаті шляхом вкручування одна в іншу дротяних спіралей з плоским витком, навиваються безпосередньо на робочому органі верстату, так і на високопродуктивних сеткоплетельных верстатах-напівавтоматах, переважно німецького виготовлення.

Сировиною для виготовлення сітки Рабиця служить низьковуглецевий сталева дріт. Поряд зі сталевим дротом без антикорозійного покриття використовується дріт з полімерним покриттям та оцинкований. Вкрай рідко сітку Рабиця роблять з нержавіючої та алюмінієвого дроту.

Сітку Рабиця використовують для створення огорож, просіювання сипучих матеріалів, кріплення гірничих виробок у шахтах і рудниках, для теплоізоляційних робіт, штукатурних роботах, з неї роблять клітини і вольєри для тварин.

Сітка Рабиця підрозділяється за формою осередків на сітку плетену ромбічну (гострий кут ромба близько 60°) і квадратну сітку плетену.

Сітка поставляється в рулонах. Як правило, висота рулону 1,5 м, а довжина рулону 10 м. Але можна замовити у виробника ширину сітки від 1 до 4 м, довжину сітки виробники зазвичай роблять до 18 м. При виробництві сітки на ручних або простих верстатах, як правило, кінці спіралей не загинають. При виробництві на сеткоплетельных автоматах в більшості випадків кінці спіралей в рулонах загинаються, з'єднуючись між собою.

Сітка Рабиця може поставлятися в звичайних рулонах, коли полотно сітки змотується звичайним способом (цей варіант зручний при монтажі сітки), і в компактних рулонах, коли спіралі при змотуванні входять в тісне зіткнення і в результаті рулон сітки має менший діаметр при тій же довжині. Торці рулонів сітки Рабиця обертаються щільним папером, мішковиною, штучної тканиною або поліетиленовою плівкою.

Захист від корозії

Сітка Рабиця використовується в основному для огородження територій і не захищена від дощу. Тому, якщо сітку Рабиця не захистити від впливу вологи, то вона після першого дощу почне іржавіти. Захищають від корозії сітку Рабиця кількома способами: фарбуванням, оцинкуванням і з допомогою полімерного покриття. Найпоширеніший спосіб захисту сітки Рабиця від корозії   оцинковка. Більшість сітки Рабиця «з покриттям» виготовляється з оцинкованого сталевого дроту. Тому дуже важливо кількість цинку на оцинкованому дроті. Більшість заводів в СНД покривають дріт цинком методом гарячого оцинкування. При такому методі вміст цинку на дроті коливається від 70 до 90 г/м2. Сітка Рабиця з такої дроту не буде іржавіти протягом 20—25 років. Останнім часом, для здешевлення виробництва, у Росії почали освоювати покриття дроту електролітичним методом. При цьому можна отримати на дроті близько 10 г/м2 цинку, що дуже мало, але в той же час достатньо, щоб називати сітку оцинкованої. Сітка, виготовлена з такої дроту, може почати іржавіти вже через рік-два після початку експлуатації.

Але навіть велика кількість цинку на сітці Рабиця не рятує від корозії, якщо сітка Рабиця експлуатується на узбережжі солоного моря. В подібній місцевості рекомендується використовувати сітку Рабиця з сталевого дроту, покритої полімерним покриттям. Неякісне полімерне покриття має властивість вигоряти на сонці (знебарвлюється) і тріскатися на морозі. Але кращі виробники використовують полімерне покриття, яке не вигоряє на сонці і витримує до 35 градусів морозу. Для того, щоб визначити якість сітки Рабиця з полімерним покриттям, потрібно подивитися на внутрішню поверхню спіралі, з якої виготовлена сітка. Якщо в цьому місці є подряпини або порізи полімерного покриття, то це означає, що сітка неякісна (у порізи потрапляє волога і сітка швидко іржавіє під полімерним покриттям) і, найімовірніше, через рік-два полімерне покриття полопается на морозі і вицвіте на сонці.

Міцність сітки Рабиця

Міцність сітки Рабиця безпосередньо залежить від розміру осередку і діаметра дроту. Чим менше осередок і більше діаметр дроту (чим більше металу в квадратному метрі сітки), тим міцніше плетена сітка. Так як основу ціни сітки Рабиця становить вартість дроту, деякі виробники використовують дріт зменшеного діаметра і збільшують розмір комірки порівняно з заявленими. 

Для контролю параметрів плетеної сітки досить зважити рулон і порівняти вага квадратного метра сітки з теоретичним. Якщо різниця становить більше 5 %, то з якістю цього рулону не все в порядку. Він може бути коротше, меншої ширини, з більш тонкого дроту або з збільшеною (ослабленою) осередком

Сітка плетена Рабица  оцинкована і оцинкована покрита полімером  застосовується в будівництві, різних виробництвах, а також в побуті:

 

Вона використовується для будівництва парканів, огорож, кріплення гірничих виробок, транспортних стрічок, для декоративних огорож, дитячих і спортивних майданчиків.

 

З рабиці виготовляють клітки для звірів і птахів.

 

Дрібна сітка застосовується в якості армуючого шару при оштукатурюванні, а також для теплоізоляції різних трубопроводів.

 

З рабиці виготовляють сита пристосування просіювання сипучих матеріалів.

Широко застосовується виріб і на промислових виробництвах, де сітка виконує найважливішу функцію захисних перегородок і екранів.

 

Кладочна сітка рабиця використовується для кладки стін при зведенні житлових будинків, а також промислових будівель і споруд;

 

кладочна Сітка дорожня рабиця використовується при будівництві доріг, для зміцнення дорожнього полотна і виробництва дорожніх плит;

Сітка канилироканная міцна за рахунок переплетення і рефлености дроту.Хорошу арматизациюю і  ударостійкість забезпечує жорстке перпендикулярне плетіння рифлених прутьеви відносну гнучкість при монтажі.

Комірки бувають квадратними Розмірами 13х13 мм, 20х20 мм, 30х30 мм, 35х35 мм, 50х50 мм

 

Сітка  канілірована представляє собою особливий вид дротяного сита, який застосовується як у приватному господарстві для зведення парканів (на дачних ділянках), так і у виробництві, що стало можливим завдяки можливості виготовлення такої сітки з великою площею осередків. Виготовляється вона з гнутих товстих дротів діаметром від двох до семи міліметрів, методом плетіння, без використання зварювання. Саме рифлення дозволяє зробити сітку міцною, зносостійкою. Класифікується такий матеріал за типом перерізу.

Частково сітка рифлена, в якій тільки один прут зігнутий у місці з'єднання.

Сітка рифлена, в якій рифлення в місцях з'єднання присутня на двох дротах.

Сітка складно-рифлена відрізняється тим, що на її прутах присутня не тільки в місцях з'єднання, але і на сторонах осередків.

Застосовується для виготовлення огорож, кліток і вольєрів для птахів і тварин, виготовлення огорож для тварин, виготовлення секцій огорожі, для просіювання щебеню, руди, будівельних та інших великих сипучих матеріалів.

сітка Канілірована – як і навіщо робити її рифленою?

сітка Канілірована використовується в багатьох галузях, починаючи від побуту і закінчуючи виробництвом. Але які особливості цієї конструкції, і чи варто за неї переплачувати?

Сама назва "сітка" говорить за себе. Складається таке полотно з переплетених дротів певного діаметру. Комірки можуть бути як у вигляді квадратів, так і прямокутників. Особливість такої сітки видно неозброєним оком – вона рифлена.

Цей матеріал знайшов широке поширення в будівництві. З неї зводять паркани, вольєри для тварин. Також таку сітку часто використовують для армування штукатурки, залізобетону і дорожніх покриттів. Подібні полотна знайшли своє застосування навіть у машинобудуванні, наприклад, для захисту різних вузлів і механізмів. Вони відмінно зарекомендували себе в якості закріплювача гірських і шахтних виробок. Крім того, через таке решето можна просіяти різні сипучі фракції (руду, кам'яне вугілля, агломерат тощо), потрібно підібрати оптимальний розмір осередків. Так що її використовують ще і в гірничодобувній промисловості.

Цей тип сітки отримав широке поширення в різних галузях завдяки своїм перевагам. Відсутність зварних з'єднань і рельєфний профіль робить конструкцію максимально міцною. Вона не боїться вологи і взаємодії з агресивними середовищами. Використання високоякісної сировини дозволяє значно збільшити експлуатаційний термін. А єдиним недоліком можна назвати вартість.

Класифікація та виробництво

Випускається декілька видів цього матеріалу. Коли про сітку каніліровану кажуть, що вона рифлена ("Р"), то дроту качка й основи мають загини у всіх місцях перетину. Такі полотна мають розмір чарунок не більше 25 мм. "ЧР", або частково рифлена, складається з прямої дроту основи, загинаються тільки прути качка. Розмір гнізд в цьому випадку не перевищує 4 мм, А ось коли обидві дроту мають хвилі не тільки в місцях з'єднань, але і на сторонах комірок (розмір яких від 25 до 100 мм), то така сітка вважається складно-рифленою ("СР").

Наступні параметри, згідно з якими проводиться класифікація – розмір і товщина прутів. Перші знаходяться в межах від 3х3 до 100х100 мм, але за індивідуальним замовленням виробники можуть виготовити сітку і з більш великими секціями.

 При цьому чим більше площа гнізда, тим товще дріт слід використовувати.

Виготовляють ці полотна переважно з високоякісної, нержавіючої та оцинкованої сталевого дроту діаметром 10 мм. Спочатку заготівки обробляються на спеціальному зиговочном верстаті для формування хвилястого профілю. Це забезпечує надійне з'єднання навіть прутів великого діаметру, що перевищує 6 мм. Далі ці смуги круглого перерізу сплітають.

Розмір безпосередньо залежить від рельєфу, тому якщо необхідно налагодити випуск різних видів сітки, потрібно кілька комплектів гнущих шестерень, з допомогою яких і формується профіль. При цьому продукція проходить контроль: наявність дефектів, а особливо тріщин на поверхні неприпустимо. Сітка канілірована випускається в картах довжиною не більше 6 м і шириною до 2 м. Варто зазначити, що використання оцинкований дроту значно збільшить термін служби виробу. Такі полотна абсолютно не бояться вологи і мають більш привабливий зовнішній вигляд.

Робимо міцний паркан з незвичайною сітки

Найчастіше в приватних цілях така сітка рифлена використовується в якості огорожі. До достоїнств цього типу огорож відносяться легкий монтаж, міцність і довговічність. А ще його не потрібно фарбувати. Починати слід з планування і підготовки ділянки. Прибираємо все сміття і при необхідності вирівнюємо землю. Далі робимо розмітку і встановлюємо кутові стовпи. Обов'язково бетонуємо їх, це дозволить надати необхідну стійкість.

Щоб перевірити, однакову чи мають висоту опори, необхідно натягнути два шнури у верхній і середній частині. По першому перевіряємо горизонтальність водяним рівнем, а ось другий допомагає встановити вертикальні елементи в одній площині. Тепер, орієнтуючись на натягнуті нитки, виставляємо проміжні стовпи. Якщо плануєте зводити паркан заввишки понад 2 метри, або на ділянці переважає пухка грунт, то потрібно залити стрічковий фундамент. Для цього викопуємо траншею глибиною від 0,5 до 1 м і шириною в 30 див. Далі збираємо опалубку з дощок і засипаємо на дно гравій, після чого забиваємо опори і заливаємо бетон.

Тепер необхідно зібрати з металевих куточків прямокутні або квадратні рами, відповідні розміром сітки. На цьому етапі знадобиться зварювальне обладнання і бажано деякі навички. Обов'язково перевіряємо перпендикулярність кутів будівельним косинцем. Закладаємо у внутрішню частину рами полотно з металевих прутів і фіксуємо за допомогою зварювання.

Далі при зведенні огорожі з канілірована сітки слід закріпити готові секції до стовпів. Готуємо невеликі металеві смуги і приварюють їх до вертикальних осях. Потім виставляємо між стовпами секції так, щоб відстань до труб з обох сторін було однаковим. Фіксуємо їх положення за допомогою тимчасових опор і приварюють до металевих смуг.

Можно также сделать и болтовое соединение, в этом случае конструкция забора получится разборной. Но, возможно, что метизы придется периодически подкручивать. Верхние отверстия труб, которые использовались в качестве столбов, лучше заглушить, иначе в них будет попадать вода и снег, а это негативно отразится на их состоянии и длительности службы

Сетка Манье 


 Шестигранная крученая сетка получается путем скручивания проволоки под углом 120 градусов.  Сетка Манье изготавливается из оцинкованной проволоки. 

Диаметр сечения используемой проволоки – 0,5 мм.

Размер ячейки (расстояние между противоположными сторонами шестигранника) 35 мм.

Ширина готового полотна – 1000 мм. 

 

Применение крученая шестигранная сетка (Манье) 

- для ограждения территории;

- в ландшафтном строительстве для укрепления склонов и берегов;

- для прошивки теплоизоляционных изделий;

- в качестве верхнего электрода на детских автодромах;

- у будівництві в якості штукатурної і армуючої сітки;

- для військових потреб;

- антивандальне укриття для стовпів і щогл штучного освітлення.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner