Продавець Преміумстрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
184 відгуків
ПРЕМІУМСТРОЙ
Фільтри
Ціна
Наявність
Виробник
Країна виробник
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0018:00
 • Субота
  09:0018:00
 • Неділя
  09:0015:00
Контакти
+380 (67) 549-25-33
Анжела
+380 (99) 320-69-74
Анжела Онлайн Україна
+380 (73) 132-34-19
Артур Ринок Одеса
Преміумстрой
Славіч К.А.
Семена Палія 125а, Одеса, Україна
premiumstroy.com.uaPremium.zakaz20@gmail.com
+380 (67) 549-25-33
+380 (99) 320-69-74
+380 (73) 132-34-19

Водостічні системи

Водостічна система — система труб і жолобів, забезпечує збір та видалення води з покрівлі будівель або окрема труба або жолоб. Водостоками оснащені всі сучасні будови. Зазвичай говорять про зовнішніх і внутрішніх водостоках.

Пластиковий водостік PROFiL став ще більш простим і швидким у збірці, завдяки новомуэлементу – двухраструбному коліну! Більше немає необхідності встановлювати з'єднувач між трубою і її поворотом!

 • Корисна інформація

 • Це статистика якісних, перевірених часом виробів від виробника, який дорожить своєю репутацією. Чому PROFiL так популярний? Все просто – довіра покупців. Ось причина того, що PROFiL залишається лідером!
 • Самий купується водостік ПВХ в Україні тепер доступний в червоному кольорі. Ви можете підібрати водостічну систему під будь-який колір вашої покрівлі і надати будинку ідеальний завершальний ві
 • Дилери водостічних систем PROFiL тепер відзначені спеціальною відзнакою - маячком "Купуй тут!".
 •  

  Завдяки використанню такого власника вдається рівномірно розподілити навантаження від водостічної системи на несучу поверхню і надійно прикріпити її до сендвіч панелі, не побоюючись того, що дюбель або анкер не утримає
 • Багаторічний досвід виробництва та впровадження інновацій дозволяє компанії PROFiL залишатися лідером на ринку водостічних систем з ПВХ. Черговий доказ - вдосконалений бічній зливоприймач, який забезпечить водостічної системи PROFiL ще б
 • Одним з фінішних етапів будівництва будинку є монтаж водостічної системи. До нього варто підійти не менш відповідально, ніж до заливання фундаменту або розведення електропроводки. Ви ж не хочете, щоб через рік-другий на стінах завівся грибок або цвіль?
 • При купівлі водостоку Вам, швидше за все, запропонують стандартний набір елементів: ринви, труби та фітинги до них. А чи знаєте ви, що існують ще й нестандартні елементи водостоку
 • Правильний догляд за пластиковим водостоком продовжує термін його служби. Регулярний огляд і очищення всіх елементів дозволяють запобігти поломки і протікання, забезпечити ефективне функціонування водостічної системи
 • Відведення води з покрівлі – дуже важливий процес, як при будівництві, так і реконструкції будинку. Мало відвести воду з даху на землю! Чому? – Без організованого водостоку вона може нанести збиток або пошкодження будівлі.
 • Водостічна система для кожного проекту комплектується індивідуально. Для того, щоб визначити кількість труб, жолобів, заглушок, дощеприймальників, з'єднувачів та інших елементів проводять ряд обчислень.
 • Правильно підібраний і укомплектований водостік ефективно відведе воду з площини даху навіть при сильному зливі, захистить стіни і фундамент від впливу опадів.
 • Водостічних систем PROFiL довіряють більш 500 000 сімей по всій Україні. Якості та надійності продукту українці віддають перевагу вже 15 років.
 •      
 • 1

  1.   Визначте місця встановлення крайніх власників жолобів з урахуванням того, що нахил жолоба в напрямку ливнеприемника повинен складати 3-5 мм на 1 погонний метр. Змонтуйте крайні власники і розмітьте між ними лінію для установки інших власників.

   
 • 2

  2.   Тримачі жолоба (018/118) розміщуються на відстані не більше 50 см один від одного і монтуються на нижню частину решетування на 2 саморізи.

   
 • 3

  3.   Тримачі жолоба (014/114) розміщуються на відстані не більше 50 см один від одного і монтуються на лобову дошку на 2 саморізи.

   
 • 4

  4.   Фіксація третім саморізом проводиться після монтажу всіх власників.

   
 • 5

  5.   Розкрій жолоби за розміром виконується «ножівкою», причому ріжучі рухи виконуються «на себе». При розкрої необхідно врахувати тепловий зазор, необхідний для монтажу жолоба.

   
 • 6

  6.   Зачистка обрізання кінців проводиться дрібним наждачним папером або напильником.

   
 • 7

  7.   Під зливоприймач прохідний ножицями по металу вирізається отвір з діаметром трохи більшим, ніж внутрішній діаметр ливнеприемника. Зачищення країв отвору проводиться дрібним наждачним папером або напильником.

   
 • 8

  8.   Монтаж Прохідного ливнеприемника (007/107)здійснюється співвісно отвору в жолобі. Слід врахувати, що відстань між найближчими до зливоприймача власниками не повинно перевищувати 50 див.

   
 • 9

  9.   Лівий (007L) і Правий (007L) зливоприймачі слід монтувати подібно Прохідного зливоприймача (007)передбачаючи, щоб засувки ливнеприемника прилягали до держателя жолоба.

   
 • 10

  10.   З'єднувач жолоба монтується між власниками. Необхідно залишити тепловий зазор 6 см між краями жолоба у з'єднувачі.

   
 • 11

  11.   Монтаж заглушки здійснюється на відкритий торець жолоби. Ущільнювальну прокладку необхідно ретельно змастити.

   
 • 12

  12.   Відстань між заглушкою і держателем жолоби не повинно перевищувати 20 див.

   
 • 13

  13.   Монтаж поворотного кута жолоби здійснюється між двома крайніми власниками з урахуванням того, що відстань між внутрішньою частиною кута і держателем жолоби не повинно перевищувати 20см.

   
 • 14

  14.   Монтаж водостічної труби до стіни здійснюється за допомогою Держателів труби (019А/В/С). Довжина власників підбирається з урахуванням товщини теплоізоляції стін. При висоті будівлі до 10 метрів власники слід монтувати на відстані 2 метри один від одного. При висоті понад 10 метрів - відстань 1,5 метра. Для відведення дощової води на вимощення слід використовувати коліно труби.

   
 • 15

  15.   Дощова вода може відводитися за допомогою коліна.

   
 • 16

  16.   При влаштуванні організованого відведення води слід використовувати колодязь Зливової (120В/120Р). Щоб уникнути засмічення труби рекомендується встановлювати Ревізію (012/112).

   
 • 17

  17.   Після проведення монтажу рекомендується провести візуальний огляд системи, з точки зору того, як зроблені ухили відводу води. 

   
 • 18

  18.   Для кріплення системи слід використовувати шурупи d = 5 x 40, призначені для дерев'яних конструкцій. 

   

Легкий і швидкий монтаж

Одна з переваг водостічної системи PROFiL - це легкий і швидкий монтаж. Водостоки PROFiL - це безклейова система, а тому не вимагає яких-небудь додаткових інструментів і витратних матеріалів.

Водостічна система — це сукупність різних елементів, які встановлюються згідно певній послідовності на покрівлі і фасаду будівлі. Водостічна система призначена для захисту покрівлі, фасаду та фундаменту будівлі від негативного впливу атмосферних опадів. За допомогою водостічної системи здійснюється зовнішнє водовідведення атмосферних опадів з покрівлі будівлі шляхом збору води в одну воронку і виведення її до місця стоку.

Комплектуючі

Водостічна система складається з наступних елементів:

· Водостічні жолоб   неширокий канал, який забезпечує необхідний напрям води, що стікає з даху будівель.

Призначення водостічного жолоба:

1. забезпечення надійного захисту фундаменту,

2. запобігання розмиванню грунту під будівлею,

3. запобігання або зменшення попадання вологи в підвал будівлі, запобігання ушкодження декоративного вигляду фасаду будівлі.

· Водостічна труба   складовий елемент водостічної системи, має вертикальне кріплення. Водостічна труба являє собою збірну конструкцію, що складається з декількох ланок і додаткових елементів. Водостічна труба призначена для забезпечення надійного і ефективного відведення води з покрівлі будівлі.

· Водостічний злив (Воронка)   елемент водостічної системи, призначений для спрямування води з жолоба у трубу.

· З'єднувач труб — це допоміжний компонент водостічної системи, який є додатковим елементом водостічної труби або жолоби.

З'єднувач труб необхідний для:

1. з'єднання водостічних труб,

2. збільшення довжини водостічної труби,

3. з'єднання водостічної труби з відведенням (водостічних коліном).

· Тримач жолоба (кронштейн)   тримач водостічної системи, призначений для кріплення ринви до покрівельної конструкції. Розрізняються короткий і довгий тримач жолоба водостічної системи. Короткий тримач жолоба водостічної системи призначений для кріплення елементів водостічної системи до покрівельної конструкції і створення допоміжної підтримки геометричних параметрів горизонтальної конструкції водостічної системи. Довгий тримач жолоба водостічної системи є силовою конструкцією, призначеної для забезпечення геометричних параметрів та завдання необхідного ухилу водостічної системи в цілому.

· Заглушка ринви   елемент водостічної системи призначений для глушіння торців жолоба. Можуть бути правостороннім, лівобічними і універсальними, а також призначеними для водостічних систем прямокутного або круглого перерізу.

· Хомут для водостічних труб   елемент кріплення водостічної системи, що представляє собою невелике кільце зі штирем, який монтується в стіну будівлі. Хомут для водостічних труб призначений для забезпечення надійної установки вертикальних елементів водостічної системи. Забезпечує правильну фіксацію стояка водостічної системи, не допускаючи його відхилення в сторони під впливом різних силових навантажень, у тому числі вітрових.

· Трійники   елемент водостічної системи, призначені для розлучення водостічних труб.

· Обводи   елемент водостічної системи, що є різновидом коліна універсального. Обвід водостічної системи призначений для обходу водостічної системи різних декоративних архітектурних елементів фасаду будівлі.

· Водозбірні вирви — це елемент водостічної системи, призначена для збору талих вод, дощової води в стояк.

· Решітка-листеуловитель (павук, захисна сітка)   елемент водостічної системи, який встановлюється у воронку для запобігання попадання листя, дрібних гілок, хвої та будівельного сміття в труби водостічної системи.

Монтаж

Монтаж водостічної системи здійснюється наступним чином:

1. Проводиться установка горизонтальних елементів водостічної системи (сливи, жолоби). У певних ділянках кріпляться заглушки для запобігання виходу води в непризначених для цього місцях. Всі елементи ринви кріпляться призначеними для даних цілей перехідниками. У закінченні конструкції встановлюється злив.

2. Проводиться установка вертикальних компонентів водостічної системи (труб). Вони кріпляться до стіни будівлі за допомогою спеціальних тримачів і хомутів. Вертикальні елементи водостічної системи слід монтувати зверху вниз.

3. Проводиться установка дренажної системи.

Монтаж водостічної системи слід проводити після завершення фасадних робіт, але при цьому до монтажу покрівельного покриття.

Класифікація

За способом організації системи водостоку водостічні системи поділяють на три основних види:

· неорганізована водостічна система,

· організована внутрішня водостічна система,

· зовнішня організована система водостоку.

Перший спосіб (неорганізована водостічна система) передбачає стікання води з даху будівлі безпосередньо на землю. Використовується ця система лише для невеликих будівель, що мають односкатную дах. Другий спосіб (організована внутрішня водостічна система)   застосовується найчастіше у багатоповерхових спорудах. При такому способі системи відводу води встановлюються таким чином, що вони розташовуються всередині, на невеликій відстані від зовнішніх стін. Третій спосіб(організована зовнішня водостічна система) є найбільш поширеним. Цей спосіб передбачає відведення дощової води з покрівлі до ринв, розташованим зовні будівлі.

За формою перерізу труби водостічні системи поділяються на:

· Водостічні системи круглого перетину.

· Водостічні системи прямокутного перерізу.

За матеріалами виготовлення водостічні системи розрізняють на:

· Металеві. Матеріалом для виготовлення таких водостічних систем служить оцинкована сталь або мідь з полімерним покриттям чи без нього.

· Пластикові. Матеріалом для таких водостічних систем служить ПВХ

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО ВСТАНОВЛЮВАТИ ВОДОСТОКИ?

Для більшості з нас, наш будинок є найбільшою, найбільш важливою інвестицією, які ми коли-небудь робили. Тому, бажання продовжити термін його експлуатації до максимуму досить справедливо. У зв'язку з цим, кожному будівлі необхідна захист від атмосферних опадів, т. к. вчасно не відведена вода в більшості випадків стає в майбутньому причиною руйнування облицювальних матеріалів, несучих конструкцій, і навіть самого фундаменту.

Уникнути багатьох проблем допоможуть водостоки, які відведуть атмосферну вологу з даху і будуть надійним захистом будинку від води, льоду, сміття. Таким чином, своєчасний монтаж водостічної системи з ринв, труб і допоміжних елементів дозволить приборкати потік води і направити його в зливову каналізацію, підготовлену ємність або в інше безпечне місце для будівлі.

 

У разі, коли при спорудженні будівлі будівельники не подбали про встановлення водостоків, то під впливом вологи досить за короткий час будівля може втратити всю свою зовнішню привабливість. Відсутність відводу води неодмінно призведе до виникнення плям вогкості, цвілевого грибка на фасаді будівлі, заболочування території, скупченню води і сміття поблизу фундаменту вашого будинку, що невдовзі обернеться просочуванням в підвал і появою затхлого запаху.

Якщо не зайнятися проблемою як можна швидше, неприємні наслідки стануть наростати як сніжний ком. Через перезволоження фундаменту в підвалах почне накопичуватися вода, на цоколі з'являться тріщини. Постійна вогкість порушить мікроклімат в будинку, і разом з цвіллю призведе до хвороб і ослаблення імунітету всіх проживаючих у ньому. З усього цього можна зробити два висновки:

· роботи по відведенню води з покрівлі слід виконувати своєчасно;

· у підсумку, вартість монтажу водостоку виявиться набагато меншою, ніж вартість наступних ремонтів будівлі.

 

ВИБІР ВОДОСТІЧНИХ СИСТЕМ ДЛЯ МОНТАЖУ

Монтаж водостічної системи у Одесі  може бути виконаний як окремо, так і в комплексі пристрою даху. Для цього відомі виробники систем водовідведення пропонують використовувати різні варіанти матеріалів: з пофарбованої та оцинкованої сталі, пластику, міді, алюмінію, титан-цинку і т. п. Але об'єднує ці системи одне: правильний відведення атмосферної вологи і наявність надійних складових.

Водостоки з оцинкованої сталі (у т. ч. з полімерним покриттям) – це найбільш надійне і вдале рішення для організації водовідводу з поверхні покрівлі. Ціни на монтаж водостічних систем такого типу можуть відрізнятися від аналогічних робіт з ПВХ-виробами. Та й вартість матеріалу не найнижча, хоча купити металеві водостоки можна в будь-якому будівельному магазині. Тим не менш, вони легко витримують навіть дуже несприятливі умови експлуатації, потребуючи лише у періодичній прочищення. Також, можна підібрати відтінок елементів, ідеально поєднується з кольором покрівельного покриття і обробкою фасаду.

Пластикова система відведення води теж досить популярна. В цьому випадку ціна установки водостоку буде визначатися надійністю і якістю самого матеріалу, з якого вона виготовлена. До переваг системи можна віднести її стійкість до подряпин і сколів, простоту звернення дешевизну. При виборі пластикових систем водовідведення потрібно враховувати їх крихкість на морозі. Важливо знати:

· Неправильна разуклонка жолобів призводить до їх засмічення, що в свою чергу утворює стоячу воду, а там де стояча вода – велика кількість комарів.

· Жолоби повинні бути очищені два рази на рік, восени і навесні, щоб запобігти засмічення від нападників листя та іншого сміття, а навесні після танення снігу та/або льоду.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ВОДОСТОКІВ ПІСЛЯ МОНТАЖУ

Встановити водовідводи і потім більше про них не згадувати – недостатньо. Водостоками необхідно регулярне сервісне обслуговування. Очищення жолобів може проводитися зовнішнім видаленням сміття, а прочищення труб здійснюється сильним напором води.

Найбільш часті ускладнення, що виникають у системі і потребують прийняття негайних заходів:

· виникнення вогнищ корозії на металевих трубах;

· розломи і тріщини, що виникли в результаті різких перепадів температур на пластикових елементах;

· ослаблення і дзвін конструкції водовідведення при сильному вітрі з-за ослаблення кріплень;

· протікання на стиках елементів системи;

· застій води при сильному дощі, що вказує на засмічення у трубах або неправильно розрахований нахил жолоба.

 

Виконуючи монтаж водовідведення потрібно не забувати, що неправильний або недбалий підхід може призвести до серйозних наслідків, аж до капітального ремонту всієї будівлі. Установка системи відводу води не означає простої послідовності операцій, викладеною в інструкції. Для ефективної роботи необхідно виконати розрахунок пропускної спроможності системи, визначити потрібну кількість збірних воронок і місця їх розташування. Щоб уникнути помилок у розрахунках, Ви можете отримати консультацію досвідчених фахівців нашої компанії premiumstroy.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner