Продавець Преміумстрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
185 відгуків
ПРЕМІУМСТРОЙ
Фільтри
Ціна
Наявність
Виробник
Країна виробник
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0018:00
 • Субота
  09:0018:00
 • Неділя
  09:0015:00
Контакти
+380 (67) 549-25-33
Анжела
+380 (99) 320-69-74
Анжела Онлайн Україна
+380 (73) 132-34-19
Артур Ринок Одеса
Преміумстрой
Славіч К.А.
Семена Палія 125а, Одеса, Україна
premiumstroy.com.uaPremium.zakaz20@gmail.com
+380 (67) 549-25-33
+380 (99) 320-69-74
+380 (73) 132-34-19

Мансардні вікна Lux Fakro

Класи дахових вікон

Дахові вікна візуально подібні, але насправді відрізняються один від одного багатьма чинниками. І різниця не лише в термоізоляційних чи акустичних параметрах. Дуже важливим фактором є конструкція вікна, різного роду системи безпеки та термоізоляційності, вид склопакету чи додаткове оснащення. Саме ці елементи визначають комфорт користування даховими вікнами на піддашші. З метою простішої ідентифікації дахові вікна FAKRO були поділені на три класи: STANDARD, PROFI i LUX.

 

Продукти класу STANDARD виконують основні функції, покладені на дахові вікна. Добре освітлюють приміщення природних світлом, забезпечують провітрювання мансарди та вигляд назовні. Мають хороші термоізоляційні та акустичні параметри та високу якість, якою характеризуються всі продукти FAKRO. Широко використовуються в будівництві, а за ціною відносяться до економ групи.

 

 

Кращі параметри та функціональність характеризують вікна типу PROFI. Більша економія теплової енергії, підвищена стійкість до вламування та можливість ефективно та оптимально провітрювати приміщення – це лише вибрані якості, притаманні цим товарам. Вікна PROFI – це висока якість за конкурентну ціну.

 

Найвища якість та виняткова функціональність товарів з точки зору як конструктивної, так і споживацької. Дахові вікна цього класу мають унікальні рішення, які вирізняють їх на світовому ринку. Багато із застосованих рішень запатентовані і мають значний вплив на функціональність і комфорт у користуванні даховими вікнами. Завдяки найкращим показникам термоізоляційності, високому рівню безпеки, естетичності і легкому обслуговуванню ці товари потрапляють до найвищого класу, відповідаючи очікуванням найвимогливіших клієнтів. Вікна класу LUX – це унікальні, інноваційні товари, яких не пропонують інші виробники.

Розміщення вікон на даху

Висота монтажу вікна

Дуже важливим є вибір висоти монтажу вікна в площину даху. Правила та інструкції "показують" місце для монтажу дахового вікна на відповідній висоті від підлоги таким чином, щоб воно оптимальновиконувало свої функції.

 

В приміщеннях, де рівень підлоги знаходиться нижче 25 м над землею, відстань нижнього краю вікна від підлоги повинна бути не менше 85 см. Натомість в приміщеннях, де рівень підлоги знаходиться вище 25 м над землею, відстань нижнього краю вікнавід підлоги повинна бути не менше 110 см. Наголошуємо, що чим вище від підлоги замонтоване вікно, тим краще буде освітлене приміщення. Згідно норми DIN 5034-1 пункт 4.2.2a „верхній крайпрозорої поверхні вікна (або вікон) повинен знаходитись не нижче 220 см над підлогою”. Наступним важливим пунктом є висота монтажу дахових вікон з вентиляційними щілинами.

 

Згідно з інструкції інституту Будівельної Техніки №343/96 „...вентиляційні щілини слід встановлювати не нижче ніж 200 см над рівнем підлоги, міряючи від нижнього краю вентиляційної щілини”. В вікнах FAKRO вентиляційні щілини розміщуються в верхній частині рами. Для того, щоб вікно було замонтоване згідно правил, його верхній край повинен знаходитись на висоті 220 см. Рекомендований монтаж вікон FAKRO: нижній край вікна не нижче 110 – 140 см  від підлоги відповідає існуючим вимогам та дуже добре освітлює приміщення, забезпечуючи візуальний контакт з оточенням. Використання ручки в нижній частині рами у вікнах FAKRO забезпечує комфортне користування правильно замонтованими вікнами. Монтаж вікон на такій висоті дає можливість використовувати стандартні радіатори під вікном та правильно виконати відкоси, завдяки чому забезпечується правильна циркуляція повітря всередині приміщення, що суттєво знижує ризик утворення конденсату на даховому вікні.

 

Розташування вікон в площині даху

 

Визначаючи місце встановлення  дахових вікон, необхідно взяти до уваги таке правило: декілька малих вікон в різних кутах даху краще освітлюють приміщення, ніж одне велике вікно.

 

Підбір величини вікна

Дахові вікна обираються в залежності від:

поверхні засклення і типу приміщення - Правильне освітлення приміщень за допомогою природного світла визначається співвідношенням площі засклення дахових вікон до площі підлоги. Для приміщень, призначених для перебування людей, це співвідношення повинно становити принаймні  1:8, а в приміщеннях для господарських цілей - принаймні 1:12.

кута нахилу даху - Висота вікна також залежить віт кута нахилу даху. Чим менший кут нахилу даху, тим більшою повинна бути висота вікна.

відстані між кроквами - В комплект поставки дахових вікон входять універсальні кутники, які дають можливість монтувати дахові вікна як на латах, так і на кроквах. Вибираючи спосіб монтажу, слід враховувати наступне: розмір вікна повинен бути меншим за ширину між кроквами. У випадку монтажу на кроквах ширина вікна повинна відповідати ширині між кроквами (ширина між кроквами мінус 3-7 см). Якщо планується монтаж на латах, що є значно швидше і простіше, то ширина вікна може бути і меншою.

Монтаж на латах

 Використовуючи монтаж на латах, маємо можливість пересувати вікно горизонтально для кращого пристосування вікна до профілю покрівельного матеріалу. Монтаж на кроквах рекомендований при заміні старих вікон на нові та використанні вікон великих розмірів. У випадку, коли ширина вікна є більшою за ширину між кроквами, використовується додаткова конструкція. Горизонтальні балки слід розмістити на відстані 30-50 cм від нижнього і верхнього країв вікна. Це дає можливість правильно виконати відкоси (нижній перпендикулярно, а верхній паралельно до підлоги).

 

Що нас виділяє?

ТЕРМОІЗОЛЯЦІЙНІСТЬ

 

НИЖЧІ РАХУНКИ ЗА ОПАЛЕННЯ

 

Енергозберігаюча конструкція

Одним із найважливіших пріоритетів при конструюванні вікон FAKRO є енергозбереження

Завдяки особливій будові вікно FTT U8 Thermo з коефіцієнтом теплопровідності вікна Uw= 0,58 Вт/м2С є найбільш енергозберігаючим даховим вікном у світі з одним склопакетом. Така конструкція дозволяє ефективно утримувати тепло всередині приміщення. Застосування автоматичної вентиляційної щілини V40P у вікнах FAKRO забезпечує оптимальну кількість свіжого повітря в мансарді, одночасно захищаючи від охолодження приміщення. Конструкція дахових вікон FAKRO дозволяє суттєво заощаджувати теплову енергію взимку, а отже отримувати нижчі рахунки за опалення.

 

Велика кількість природного світла

Конструкція дахових вікон FAKRO забезпечує відповідне освітлення приміщення у мансарді.
Відповідна форма профілів рами і коробки вікна, а також розміщення вентиляційної щілини у верхній частині коробки забезпечує доступ великої кількості природного світла.

 

Зрівноважений енергетичний баланс

Дахові вікна – це не лише світло, але й пасивне отримання тепла в холодні дні. Велика площа засклення вікон FAKRO дає можливість отримувати більшу кількість природного тепла з сонячних променів, які взимку нагрівають приміщення. Відповідна будова вікон FAKRO робить можливим зрівноважений баланс отримання теплової енергії та її втрат. 

 

БЕЗПЕКА

 

ВИСОКЕ ВІДЧУТТЯ БЕЗПЕКИ
 

Зміцнена конструкція вікна – система topSafe

Дахові вікна повинні гарантувати безпеку експлуатації, а також перешкоджати несанкціонованому вторгненню ззовні. Запатентована система  зміцнення конструкції вікна topSafe значно збільшує стійкість дахових вікон до вламання, а також не допускає випадкового відчинення при наступанні на вікно. 


До складу системи topSafe входить:

інноваційна система кріплень спеціальних завіс;

металевий елемент зміцнення замка;

металева планка, яка ускладнює вламання за допомогою простих інструментів.

 III клас безпеки
Завдяки гартованому склопакету, а також системі зміцнення конструкції вікна topSafe дахові вікна FAKRO мають щонайменше ІІІ клас безпеки для цілого вікна разом зі склопакетом відповідно до норми N13049. Компанія FAKRO першою ввела на ринок повний асортимент вікон з мінімум ІІІ класом безпеки, визнаючи новий стандарт у галузі дахових вікон.
 

Захист від вламування

Антизламність – це важлива опція в продукції FAKRO. Стандартне вікно для похилих дахів FTP-V P2 Secure та вікна для пласких дахів DMF DU6 i DXF DU6 відповідають 2 європейському класу безпеки RC 2 N згідно норми EN 1627. Крім того вікна для пласких дахів DMF DU6 i DXF DU6 характеризуються найвищим класом ударостійкості SB1200 згідно норми EN 1873. Монтаж вікон цього типу значно підвищує безпеку користування та стійкість будинку до вламання.

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

 

КОМФОРТНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

 

Ручка в нижній частині рами 

Розміщення ручки в нижній частині рами гарантує комфортне користування вікном. Вікна з нижньою ручкою дозволяють здійснити правильний монтаж відповідно до норм DIN 5034-1*, яка вказує 220 см як мінімальну висоту розміщення верхнього краю шиби над підлогою. При такому монтажі ручка є завжди доступною. Вище замонтоване вікно дозволяє навіть високій людині зручно підійти до відчиненого вікна обертальної конструкції. Переваги нижньої ручки як оптимальне рішення оцінили й інші виробники і ввели до свого асортименту вікна з ручкою внизу.

*Норма обов’язкова на ринку Німеччини

 

Автоматична вентиляційна щілина V40P

Високий рівень функціональності у вікнах FAKRO забезпечує також автоматична вентиляційна щілина V40P, яка оптимально дозує кількість свіжого повітря. Безобслугова вентиляція у вікнах FAKRO гарантує здоровий мікроклімат в мансарді та економію теплової енергії. Відчинена вентиляційна щілина характеризується високою гідроізоляцією навіть при сильному вітрі. Захищає від попадання пилу та комах ззовні.
 

Висока щільність вікна

Завдяки додатковому ущільнювачу та системі скерування рами вікно є дуже щільним. Ця інноваційна система гарантує правильне розміщення рами в коробці вікна і правильне функціонування ущільнювачів при багаторазовому відчиненні і зачиненні рами. Це рішення попереджає також перекошування і блокування рами, а також гарантує правильний монтаж.
 

Історія фірми

2013

В асортименті FAKRO з'явився ряд інноваційної продукції:

Вікно типу F  призначене для монтажу на пласких дахах, укомплектоване інноваційним склопакетом, який характеризується дуже добрими енергозберігаючими параметрами та сучасним виглядом. Виготовляється будь-якого розміру в діапазоні від 60х60 до 120х220 см. Вікно доступне в трьох версіях: DEF – відчиняється за допомогою електроуправління, DMF – ручне відкривання за допомогою стержня та DXF – невідкривальне. В електричній версії DEF оснащене датчиком дощу, який автоматично зачиняє вікно, якщо починається дощ. Конструкція вікна дозволяє монтувати сонцезахистні аксесуари.
Маркіза VMZ Solar до вертикальних вікон керована автоматично, за допомогою пульта  керування або вручну, забезпечує доступ природного світла до приміщення і покращує умови праці (усуває явище бліків, особливо при роботі з комп'ютером).

Виготовлені на FAKRO дахові мембрани EUROTOP T150 i T180 отримали німецький сертифікат ZVDH. Визнаний Німецькою Спілкою Покрівельників сертифікат не лише підтвердив дуже хороші експлуатаційні параметри мембран і найкращу якость матеріалів, але й відкрив дорогу ряду товарів FAKRO на німецькомовні ринки.

FAKRO отримало титул Orła Polskiej Stolarki 2012. Престижний приз був присуджений підприємству FAKRO Програмною радою IV Конгресу Польської Столярки. Фірму нагородили в категорії „Кращий експортер Польщі”. Цією нагородою відзначається накращий експортер рішень по дереву для будівництва, вироблених в Польщі, що сприяють просуванню польських вікон, дверей, воріт, жалюзей та комплектуючих для їхнього виробництва.

Також FAKRO нагороджено титулом Золотої Будівельної Марки в категорії мансардних вікон. Престижна нагорода присуджується на основі результатів ранжування досліджень, проведених АНМ -Центр маркетингових досліджень та аналізу - експерт в області будівельного сектора. За втриманнявисокого статусу на ринку не менше трьох років Центр також нагородив FAKRO статуеткою – Чемпіон2013 року. 

FAKRO придбало ще одну дистриб'юторську компанію – FAKRO Данія.

 

2012

На ринку з'являється новий продукт FAKRO - маркіза AMZ Z-Wave з електроуправлінням. 
Це інноваційна пропозиція, яка поєднує в собі ефективний захист від тепла з максимальним комфортому використанні. Маркіза живиться від мережі і керується за допомогою пульта дистанційного керування або настінного перемикача дистанційної системи радіоуправління Z-Wave. Завдяки бічним направляючим її можна затримати в будь-якій позиції.

Виготовлене на FAKRO дахове вікно-балкон FGH-V P2 Galeria отримало цінну нагороду. Інноваційний продукт оцінили також і конкуренти, які визнали вікно-балкон найкращим продуктом 2012 року, в рамках конкурсу під назвою "Вибір споживача", оголошеного організаторами Міжнародної Виставки в Познані.

FAKRO стало лауреатом XIX Konkursu Dobry Wzór 2012, організованого Інститутом Промислового Дизайну. Найвищу оцінку жюрі отримало вікно-балкон FGH-V Galeria. В своїх висновках жюрі звернули увагу "...на інноваційну концепцію складного балкону на похилій поверхні даху." До того часу простір під похилим дахом не використовувався, а балкони можна було монтувати лише на вертикальних стінах. Фірма Fakro та її відділ досліджень і розвитку сміливо зламали стереотип, створюючи сучасний і практичний продукт, який доводить, що балкон в площині даху – рішення не лише можливе, але й дуже практичне.

Фірму нагороджено титулом Filar Polskiej Gospodarki.  Цю престижну нагороду визнала редакція "Пульсу Бізнесу", яка разом з агенцією досліджень TNS Pentor щорічно складає рейтинг підприємств, які розвивають польську економіку. Вшанування FAKRO титулом "Опора Польської Економіки" – це в першу чергу оцінка ролі, яку виконує фірма з Нового Сонча в зміцненні польської економіки.

Виготовлена на FAKRO автоматична зовнішня ролокалета ARZ – це черговий продукт, який приєднався до всесвітньо відомої системи Z-Wave, безпровідної системи, яка забезпечує поєднання в одну мережу електроприладів таких, як освітлення, термостати, сигналізація, комп'ютери, телефони, кліматконтроль та керування електричними вікнами і ролокасетами. Поєднані між собою прилади можна дистанційно обслуговувати за допомогою одного пульта керування.

Група FAKRO придбала нову дистриб'юторську компанію – FAKRO Чехія.

2011

Успіх FAKRO на світовому ринку був відмічений Економічною Премією Президента Польщі.
В асортименті FAKRO з'являються нові продукти:

вікно-балкон FGH-V Galeria, яке після відчинення утворює балкон в мансарді, а після зачинення перетворюється на звичайне вікно,

обертальне вікно FTP-V P2 під назвою – Secure, з системою зміцнення конструкції вікна topSafe та додатковими рішеннями, які запобігають різним способам вламування,

суперенергозберігаюче вікно FTT U8 Thermo, пристосоване до потреб пасивного будівництва, яке є найбільш енергозберігаючим вікном на ринку з показником Uw = 0,58 Вт/м2С.

FAKRO отримує  престижний сертифікат Authorised Economic Operator (AEO). Визнаний на теренах Європейського Союзу Сертифікат підвищує безпеку торгівлі з партнерами з-поза Євросоюзу.
Подальший розвиток торгівлі та логістики. Відкривається дві дистриб'юторських фірми: FAKRO Італія та FAKRO Чехія. В Франції, в Парижі, та в Італії, в Вероні починається розбудова логістичних центрів.

Початок експорту до Бразилії.
 

2010

FAKRO вводить на ринок найвище однорамне вікно на світі. Вікно proSky, така його назва, має підвищену вісь обертання, завдяки чому може досягати висоти до 180-ти чи навіть 206-ти см. В такому вирішенні більшої поверхні засклення досягають за рахунок збільшення висоти, а не ширини вікна, завдяки чому вікно відповідає стандартним відстаням між кроквами та прекрасно освітлює приміщення.

Голова управління FAKRO Ришард Флорек стає лауреатом нагороди Підприємець року 2010. Главапольського видання міжнародного конкурсу Entrepreneur of the Year, організованого консалтинговою фірмою Ernst&Young, нагородила Президента FAKRO за "збудування з нуля міжнародного бізнесу, який отримав вражаючий успіх на світових ринках".

FAKRO розвиває власну дистриб'юторську та логістичну мережі в Іспанії, де відкриває диструб'юторську компанію FAKRO Іспанія. У Вальядоліді фірма відкриває власний склад, який разом з офісними приміщеннями займає площу 1500 м².
Фірма здобуває ринки Далекого Сходу. FAKRO експортує до Японії перші дахові вікна та сходи на горище.

 

2009

Фірма впроваджує інноваційне рішення для підвищення стійкості до вламування в приміщення. В дахових вікнах FAKRO з'являється система зміцнення конструкції topSafe, яка підвищує стійкість вікна до вламування.

Компанія FAKRO отримує сертифікат TÜV SÜD — єдина фірма-виробник в сфері дахових вікон, яка отримала цей сертифікат. Визнання німецькою сертифікаційною організацією стає важливим аргументом, що підтверджує найвищу якість дахових вікон FAKRO.

Розвивається торгівля та логістика. У Вроцславі та Прущі Гданському FAKRO відкриває свої регіональні склади.
 

FAKRO почати експорт до Швейцарії.
 

2008

FAKRO займає близько 15% світового ринку дахових вікон та є лідером в Польщі. На фірмі працює понад 3 тис. чол.. Річний дохід складає близько мільярда злотих, має кілька десятків власних дистриб'юторських фірм по цілому світу. Є одним з найбільш інноваційних польських підприємств з найсучаснішим конструкторським бюро в Польщі (кілька десятків патентів).
 

2007

Відкривається наступна дистриб'юторська фірма Fakro Dachflächenfenster GmbH в Австрії.
 

2006

FAKRO – це група компаній, до складу якої входять 5 заводів на території Польщі та 10 закордонних дистриб'юторських фірм. 
 

2005

Фірма входить на ринки Далекого Сходу. В Китаї запускають завод по виготовленню мансардних вікон та сходів на горище.
 

2004

В Словаччині FAKRO починає свою роботу дистриб'юторська фірма FAKRO Словаччина.
 

2003

FAKRO розвиває торгівлю та логістику в США, де засновує дистриб'юторську фірму FAKRO Америка.До повного спектру продуктів для будівництва мансарди додають ще сходи на горище.
 

2002

Група FAKRO поповнюється новою дистриб'юторською фірмою – FAKRO Франція.
 

2001

Здобуваємо нові території в східній Європі. В Росії FAKRO засновує нову дистриб'юторську фірму - FAKRO Росія, а в Україні відкривається новий завод FAKRO Орбіта.
 

2000

За кордоном починають свою роботу дві дистриб'юторські фірми:  в Угорщині – FAKRO Magyarország Kft., в Великобританії – FAKRO GB Limited.
 

1998

FAKRO завойовує ряд закордонних ринків. В Німеччині засновується дистриб'юторська компанія FAKRO Dachfenster.В Україні починає свою роботу виробництво FAKRO Lwów.
 

1996

Динамічний розвиток фірми вимагав будіництва ряду об'єктів. В даний час загальна площа всіх виробничих приміщень складає 100 тисяч кв. м - це 10 повнорозмірних футбольних полів!
 

1994

Вже через три роки FAKRO починає експортувати продукцію - вирушає перша партія вікон до Голандії. А далі компанія починає завойовувати інші закордонні ринки: французький та німецький.
 

1991

Перше дахове вікно під маркою FAKRO сходить з лінії на виробництві в Новому Сончі.
 

1986

Свій початок фірма бере ще з 1986 року. Ришард Флорек - нинішній президент і власник компанії, заснував деревообробний завод Florad в Тимбарку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner