Продавець Преміумстрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
185 відгуків
ПРЕМІУМСТРОЙ
Фільтри
Ціна
Наявність
Виробник
Країна виробник
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0018:00
 • Субота
  09:0018:00
 • Неділя
  09:0015:00
Контакти
+380 (67) 549-25-33
Анжела
+380 (99) 320-69-74
Анжела Онлайн Україна
+380 (73) 132-34-19
Артур Ринок Одеса
Преміумстрой
Славіч К.А.
Семена Палія 125а, Одеса, Україна
premiumstroy.com.uaPremium.zakaz20@gmail.com
+380 (67) 549-25-33
+380 (99) 320-69-74
+380 (73) 132-34-19

Ущільнюючі коміри для профільного покрівельного матеріалу EZV

УЩІЛЬНЮЮЧІ КОМІРИ

Необхідним елементом для правильного встановлення вікна в площині даху є ущільнюючий комір. Точно запроектовані системні елементи коміра гарантують надійне і щільне поєднання вікна з покрівельним матеріалом. Завданням коміра є відведення дощової води і снігу за межі вікна, а також захист від вітру.

В асортименті FAKRO є багато типів алюмінієвих ущільнюючих комірів, надійно захищених модифікованим поліестеровим покриттям. Основним кольором є сіро-коричневий (наближений до RAL7022), завдяки якому вікно гармонійно поєднується з типовими кольорами покрівельних матеріалів

Функції ущільнюючого коміра

Незамінним елементом для правильного монтажу вікна в площину даху є ущільнюючий комір. Спеціально спроектовані елементи коміра дозволяють надійно і щільно поєднати вікно з даховим покриттям. Завданням коміра є відвід дощової води і снігу поза вікно та захист від вітру. Ущільнюючі коміри слід застосовувати для всіх дахових вікон FAKRO, як обертальних (FT, PT), з підвищеною віссю обертання (FYP, FDY), відхильно-обертальних ( FPP, PPP), так і вікон для сполучень (FT_/D, B__). Ці типи вікон можуть бути сполучені в різних комбінаціях. Завдяки однотипному оформленню зовнішніх елементів вікна різних конструкцій можна сполучати в групи.
В асортименті FAKRO є багато типів ущільнюючих комірів, які виготовлені з листів алюмінію з поліестровим покриттям і мають високу міцність і стійкість до атмосферних чинників. Стандартним кольором є сіро-коричневий колір RAL 7022, завдяки якому вікно ідеально підходить до більшості дахових покриттів.

 Типи ущільнюючих комірів

В залежності від різновиду покрівельного матеріалу та застосування ущільнюючі коміри до дахових вікон FAKRO поділяються на групи. Стандартні коміри призначені для монтажу вікна в найпопулярніші види дахових покриттів: пласкі –  комір ES, профільні – комір EZ і високопрофільні – комір EH. Дахові вікна можна монтувати в площину даху на різну глибину: N (+3 см), V (0) або J (– 3 см). Тому ущільнюючі коміри поділяються ще й на типи. Остання буква в назві коміру означає глибину монтажу вікна. Назва коміра збільшилась ще на одну букву, яка інформує з якого матеріалу виготовлений фартух: P – фартух зі свинцю, A – фартух алюмінієво-пластиковий.

Наприклад, комір з маркуванням EZV-P означає:
E - ущільнюючий комір,
Z - тип покриття,
V - глибина монтажу,
P - свинцевий фартух.

В асортименті FAKRO є також додаткові коміри і до менш популярних дахових покриттів, таких як: пласка черепиця EZV-F, лускоподібне покриття – комір EL і EG та до панельної бляхи EBV-P і плаского металевого покриття – комір EE. В склад останньої групи входить комір для спеціальних застосувань, таких як: комір з додатковим утепленням EHV-AT Thermo і для зміни кута монтажу вікна в площину даху – комір E_A. Натомість монтаж вікна в площину даху з кутом нахилу менше ніж 15° забезпечує Система для Пласких Дахів (EFW).

 

Коміри для плаского тонкого покрівельного матеріалу ESV, ESJ, ESV-T Thermo

Комір ES забезпечує щільне поєднання вікна з пласкими даховими покриттями, такими як руберойд і черепиця товщиною покриття до 10 мм (2 шари по 5 мм).
Стандартно підходить для монтажу одного вікна в площину даху. Виготовляється також і для сполучення вікон в групу:

при монтажі на глибину V сполучення по горизонталі, вертикалі і блокове,

при монтажі на глибину J сполучення горизонтальне.

Стандартна відстань між вікнами по горизонталі і вертикалістановить 10 см. Виготовляється кілька типів такого коміру, що дозволяє монтувати вікна на дві різні глибини в площину даху: V (0),J (-3 см). Стандартна глибина встановлення вікна з використаннямES коміра – V - версія ESV.


Діапазон монтажу в площину даху:
від 15° до 90° для глибини монтажу V,
від 20° до 90° для глибини – J.

Будова ущільнюючого коміра

Комір складається з чотирьох основних елементів (нижній елемент, два бічних та верхній елемент). Нижній елемент коміра має приклеєну з внутрішньої сторони пластичну масу для склеювання коміра з даховим покриттям, що забезпечує щільність з'єднання.

Елементи коміра

1 — верхній елемент коміра
2 — нижній елемент коміра
3 — бокові елементи
4 — гачок

Комір для профільного дахового покриття EZN-P EZV-P EZV-A XDP

Комір EZ дозволяє щільно поєднати вікно з профільним даховим покриттям, таким як: черепиця, металочерепиця та металопрофіль. Це універсальний комір, який можна застосовувати не лише до профільного, а й до будь-якого виду дахового покриття з висотою профіля до 45 мм. Стандартно виготовляється для монтажу одного вікна в площину даху.

Виготовляється також в версії для сполучень вікон в групу:

при монтажі на глибині  N i V сполучення можливе по горизонталі, вертикалі і блочне.

при монтажі на глибині J сполучення можливе по горизонталі.

Виготовляється три типи комірів, що дозволяє монтувати вікно на три різних глибини в конструкцію даху: N(+3 см), V (0), J (–3 см).

Стандартна глибина монтажу вікна з застосуванням коміра EZ є V – за версією EZV-P.
Діапазон монтажу:

15°- 90° для глибини монтажу N i V,

20°- 90° для глибини монтажу J.

Комір EZV-A XDP складається із стандартного коміру EZV-A (1) та ізоляційного комплекту XDP. До складу XDP входить паропропускний комір (2) та термоізоляційний матеріал (3), який виготовлений з натуральної овечої вовни, спеціально просоченої антисептиком.


Будова коміру

Комір складається з чотирьох основних елементів (нижній елемент, два бічних і верхній елементи). Нижній елемент коміра закінчується еластичним фартухом і має приклеєну з внутрішньої сторони пластичну масу для склеювання коміра з даховим покриттям, що забезпечує щільність поєднання. Комір має бічні ущільнюючі клини, які забезпечують захист від задування пилу, листя і снігу. Він також обладнаний елементами, призначеними для відводу конденсатуводяної пари з плівки первинного перекриття поза вікно.

Елементи коміра

1 — нижній елемент коміру з еластичним фартухом довжиною 165 мм
2 — бічні елементи
3 — верхній елемент коміру
4 — металеві гачки для фіксування коміра
5 — рівчики для водовідведення
6 — ущільнюючі клини

Комір для високопрофільного покрівельного матеріалу EHN-P, EHN-A XDP

Комір EH дозволяє щільно поєднати вікно з високопрофільним даховим покриттям, таким як: черепиця чи високопрофільне покриття. Може застосовуватись для дахових покриттів з висотою профіля до 90 мм.

Стандартно виготовляється для монтажу одного вікна в площину даху.  Виготовляється також в версії для поєднання вікон по горизонталі, вертикалі, і блочне.
Комір виготовляється одного типу, для монтажу вікна на глибину N (+3 см) – версія коміра EHN-P.

Діапазон монтажу від 15° do 90°.

Комір EHN-A XDP складається з стандартного ущільнюючого коміра EHN-A (1) та ізоляційного комплекту XDP. В склад XDP входить паропропускний комір (2) та термоізоляційний матеріал (3), який виготовлений з натуральної овечої вовни, обробленої антисептиком.

Будова коміру

Комір складається з чотирьох основних елементів (нижній елемент, два бічних і верхній елементи). Довгий і широкий еластичний фартух, яким закінчується нижній елемент, дозволяє легко поєднувати комір з високопрофільним даховим покриттям. Має приклеєну з внутрішньої сторони пластичну масу для склеювання коміра з даховим покриттям, що забезпечує щільність поєднання. Комір має бічні ущільнюючі клини, які забезпечують захист від задування пилу, листя і снігу. Він також обладнаний елементами призначеними для відводу конденсату водяної пари з плівки первинного перекриття поза вікно.

Елементи коміру

1 — нижній елемент коміру з еластичним фартухом довжиною 220 mm
2 — бічний елемент
3 — верхній елемент коміру
4 — металеві гачки для фіксування коміра
5 — рівчики для водовідведення
6 — ущільнюючі клини

Комір EZV-F до пласкої черепиці

Ущільнюючий комір EZV-F забезпечує щільне поєднання вікна з покриттям даху типу пласка черепиця. Спеціально оброблені елементи дають змогу в швидший та легший спосіб замонтувати дахове вікно в цей що раз популярніший тип дахового покриття. Видовжений нижній елемент коміра не переходить в фартух, що значно естетичніше виглядає на цьому покритті та забезпечує досконало щільне поєднання.
Спеціальна конструкція підсилює нижній елемент коміра і запобігає його деформації, напр. в випадку залягання снігу. Стандартно розрахований на монтаж одного вікна в площину даху. Виготовляється також в модульній версії для сполучення вікон в групу: горизонтально, вертикально, блочно.

Діапазон монтажу:

15° - 90° для глибини монтажу V,

20° - 90° для глибини монтажу J.

 

Ушільнюючий комір для пласкої черепиці доступний також у версії EZS-F для вікон для видалення диму, EZW-F для вікон-вилазів та EZV-FT Thermo з додатковою термоізоляцією.

Будова коміра

Комір складається із чотирьох основних елементів (нижній елемент, два бічних та верхній елемент). Нижній елемент містить  приклеєну знизу пластичну масу, яка забезпечує щільність поєднання із даховим покриттям. Він також оснащений елементами призначеними для відводу конденсату водяної пари з плівки первинного перекриття поза вікно.

 

Переріз та елементи коміру

1 – верхній елемент коміру
2 – нижній елемент коміру
3 – бічні ринви
4 – дренажні рівчики
5 – монтажні гачки.

Комір для лускоподібних покриттів товщиною більше 10 мм EGV

Комір EG дозволяє щільно поєднати вікно з лускоподібним покрівельним матеріалом, таким як лускоподібна черепиця, яку вкладають подібно до "луски". Комір EG можна застосовувати для дахових покриттів з товщиною покриття 24 ÷ 32 мм 2 x (12 ÷ 16 мм).

Стандартно виготовляється для монтажу одного вікна в площину даху.  Виготовляється також в версії для поєднання вікон по горизонталі, вертикалі, і блочно.
Цей комір доступний в єдиній версії, що дозволяє замонтувати вікно на глибину V (0) – версія коміра EGV.

Діапазон монтажу 25° -  90°.

Будова коміра

Комір складається з нижнього елементу, бічних елементів, кількість яких залежить від висоти вікна, та верхнього елементу. Профільні бічні елементи перекладаються поперемінно з покрівельним матеріалом, прилягаючи щільно до нього. Перші два бічні елементи виготовлені з м'якого металу, що дозволяє самостійно вигинати їх та дуже точно приєднати до дахового покриття. Нижній елемент коміра має приклеєну знизу пластичну масу для склеювання коміра із покрівельним матеріалом, що забезпечує щільність з'єднання. Стандартно в будову коміра входить елемент для відведення конденсату водяної пари з плівки первинного перекриття поза вікно.

Елементи коміра

1 — нижній елемент коміра
2 — модульні бічні елементи
3 — верхній елемент коміра
4 — рівчики для водовідведення
5 — профіль для фіксації черепиці


 

Діапазон монтажу:

 • 15°- 90° для глибини монтажу N i V,
 • 20°- 90° для глибини монтажу J.

 

Комір EZV-A XDP складається із стандартного коміру EZV-A (1) та ізоляційного комплекту XDP. До складу XDP входить паропропускний комір (2) та термоізоляційний матеріал (3), який виготовлений з натуральної овечої вовни, спеціально просоченої антисептиком.

 

Комір для покриттів з панельної бляхи EBV-P

Ущільнюючий комір EBV-P забезпечує щільне поєднання дахового вікна з покрівельним матеріалом з панельної бляхи. Спеціально розроблені елементи коміра EBV-P забезпечуються швидкий та естетичний монтаж дахового вікна. Був виключений трудомісткий процес підготовки монтувальником дахового вікна до монтажу. Вікно монтується на глибину V, тому воно не дуже виступає над площиною даху, що додає естетичного вигляду.

Діапазон монтажу 15° - 90° для глибини монтажу V.


Комір для покриттів з панельної бляхи доступний також в версії EBS-P для вікон для видалення диму та EBW-P для вікон-вилазів.

 

 Будова коміра

Комір складається з чотирьох основних елементів (нижній елемент, два бічних та верхній елемент). Нижній елемент коміра закінчується еластичним фартухом шириною 165 мм, який має приклеєну знизу пластичну масу, яка дозволяє щільно приклеїти комір до дахового покриття. Також оснащений елементами для відведення конденсату водяної пари з плівки первинного перекриття поза вікно.

Елементи коміра

1 — верхній елемент коміра
2 — нижній елемент коміра з свинцевим фартухом
3 — бічні ринви
4 — елемент для водовідведення

Комір для плаского металевого покриття EEV/CU, EEV/TC

Комір, призначений для монтажу вікна в площину даху з пласким металевим покриттям. Конструкція бічних елементів полегшує його поєднання із покрівельним матеріалом. Стандартно виготовляється з міді або титано-цинку для монтажу одного вікна в площину даху. Виготовляється також в модульній версії для поєднання вікон в групу:

при монтажі на глибину V сполучення по горизонталі і вертикалі,

при монтажі на глибину J сполучення по горизонталі.

Доступні два типи цього коміру: для монтажу вікна на глибину V (0) і на глибину J (–3 см).
Стандартна глибина монтажу вікна з застосуванням коміра EE є V - комір EEV.

Діапазон монтажу:

15°-  90°для глибини монтажу V,

20° - 90° для глибини монтажу J.

Будова коміра

Ущільнюючий комір складається з чотирьох елементів (нижній елемент, два бічних та верхній). Всі елементи мають профільне закінчення по боках, що дозволяє легко поєднати їх з пласкою бляхою. Ці елементи надійно з'єднуються з з металевим покриттям на фальцове з'єднання.

Елементи коміра

1 — нижній елемент коміра
2 — бічні елементи
3 — верхній елемент коміра

Діапазон монтажу:

 • 15°- 90° для глибини монтажу N i V,
 • 20°- 90° для глибини монтажу J.

 

Комір EZV-A XDP складається із стандартного коміру EZV-A (1) та ізоляційного комплекту XDP. До складу XDP входить паропропускний комір (2) та термоізоляційний матеріал (3), який виготовлений з натуральної овечої вовни, спеціально просоченої антисептиком.

Ущільнюючий комір EZV

Для профільного покрівельного матеріалу для обертальних, відхильно-обертальних та панорамних вікон

Коміри EZ дозволяють щільно з’єднати вікно з профільним покрівельним матеріалом таким як: черепиця, металочерепиця. 
Це є універсальний комір, який можна використовувати не тільки для профільного покриття але і для усіх покрівельних матеріалів висота профілю яких не перевищує 45 мм. 
Стандартно використовується для монтажу одинарного вікна в площині даху. Також є версія ущільнюючих комірів для модульного сполучення вікон: 
- для монтажу на глибині N і V сполучення горизонтальне, вертикальне і блочне, 
- для монтажу на глибині J сполучення горизонтальне. 

Цей комір доступний в трьох типах і дозволяє монтувати вікно на трьох глибинах в конструкції даху: N (+3см), V (0), J (-3 см). 

Ущільнюючі коміри версії EZV стандартно монтуються на глибині V. 

Монтаж вікна на глибині N і V допускається з кутом нахилу даху від 15º до 90º, а на глибині J – від 20º до 90º. 

Будова коміра:

Складається з чотирьох основнихелементів (нижній елемент, два бокові і верхній елемент).
Нижній елемент, закінчений еластичним фартухом, оснащений приклеєною знизу бутиловою масою, за допомогою якої комір щільно приклеюється до дахового покриття.

Додатково доповнений ринвою для відведення сконденсованих крапель води з дахової плівки, а також ущільнюючими клинами, які захищають від задування пороху, листя і снігу.

 

Eлементи коміра:

1 – нижній елемент коміра з еластичним фартухом довжиною 165 мм 
2 – бокові елементи 
3 – верхній елемент коміра 
4 – алюмінієві смужки для закріплення коміра 
5 – ринва для відведення води 
6 – ущільнюючі клини 

 

 

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner