Продавець Преміумстрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
185 відгуків
ПРЕМІУМСТРОЙ
Фільтри
Ціна
Наявність
Виробник
Країна виробник
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0018:00
 • Субота
  09:0018:00
 • Неділя
  09:0015:00
Контакти
+380 (67) 549-25-33
Анжела
+380 (99) 320-69-74
Анжела Онлайн Україна
+380 (73) 132-34-19
Артур Ринок Одеса
Преміумстрой
Славіч К.А.
Семена Палія 125а, Одеса, Україна
premiumstroy.com.uaPremium.zakaz20@gmail.com
+380 (67) 549-25-33
+380 (99) 320-69-74
+380 (73) 132-34-19

Металеві сходи LMK

Сходи на горище LMK – це складні 3-сегментні сходи, в яких термоізоляційна кришка білого кольру та коробка виготовлені з соснової деревини, а драбина – з металу. Укомплектовані поручнем для більшого комфорту.

Сходи на горище

Забезпечують легке та безпечне піднімання на нежиле горище без необхідності монтажу дорогих і габаритних стаціонарних сходів. Відповідають всім технічним вимогам та вимогам безпеки, зручні у користуванні.

Економія площі

Сходи на горище FAKRO під час складання та розкладання драбини не вимагають багато простору, а після складання "ховаються" в стелю, економлячи тим самим місце в приміщенні, в якому були встановлені.

Легкий монтаж

Система монтажу дозволяє легко встановити сходи за допомогою двох людей, відрегулювати довжину драбини до висоти приміщення. Сходи доставляються до клієнта в зібраному вигляді і не вимагають жодних попередніх підготувань.

Зручна експлуатація

Відповідна конструкція механізму відтягування кришки сходів, а в деяких моделях самої драбини спрощує їхнє використання. Стержень, що поставляється в комплекті зі сходами, забезпечує зручне відкривання та закривання сходів.  

Додаткове обладнання

З ціллю підвищення комфорту користування та прискорення монтажу для сходів на горище FAKRO доступні додаткові аксесуари.

Гарантія

Всі сходи на горище FAKRO мають 3 роки гарантії.

Складні сходи на горище LWK Komfort виготовлені з соснової деревини вищого класу. Обладнані термоізоляційною кришкою білого кольору. Сходи укомплектовані металевим поручнем та наконечниками (наконечниками тільки у версії трьохсегментній).

Сходинки виступають за бокові елементи драбини, а також значно віддалені від кришки. Така конструкція збільшує комфорт при підніманні сходами.Металевий поручень червоного кольору кріпиться до кутових профілів. Полегшує пересування по сходах. 
Наконечники коричневого кольору монтуються на останньому сегменті драбини. Вони надають сходам естетичного вигляду і одночасно завдяки своїй формі покращують стійкість сходів. 

Характеристика 

система монтажу дає можливість легко змонтувати сходи двом особам, а також достосувати висоту сходів до висоти приміщення,

замок міститься всередині конструкції кришки і ззовні не видно жодних конструкційних елементів,

досконалу щільність між кришкою та коробкою сходів забезпечує контурний ущільнювач, який розміщений у вифрезованій частині коробки,

сходи обладнані термоізоляційною кришкою білого кольору, товщина якої 36мм,

особливий профіль сходинки захищає від ковзання,

естетичне оформлення сходинок, які виступають поза бокові елементи драбини,

сходи укомплектовані металевим поручнем та наконечниками (наконечниками тільки у версії трьохсегментній)

Сходи на горище LTK Thermo - це трисегментні складні сходи, виготовлені з соснової деревини найвищої якості. Від сходів LWK Komfort відрізняються висотою коробки, яка становить 22 см, а також термоізоляційною кришкою товщиною 66 мм.

Сходи LTK Thermo призначені для будинків, де спостерігається велика різниця температур між житловими приміщеннями і горищем. Це ідеальний термоїзоляційний бар'єр, який мінімалізує витрати тепла. Рекомендовані для використання у пасивному будівництві.

Стандартно обладнані металевим поручнем червоного кольору, який полегшує піднімання по сходинках.
Наконечники коричневого кольору надають сходам естетичног вигляду і покращують стабільність.

Сходи на горище LST - це сходи ножничної конструкції з термоїзоляційною кришкою білого кольору товщиною 36мм. Дерев'яна коробка стандартно обладнана кутниками для швидкого монтажу. Завдяки спеціальному механізму кришку можна залишити у будь-якій позиції відхилення, а також в позиції повного відчинення.

Це гарантує безпечне складання і розкладання сходів. Крім того, це дозволило вилучити з конструкції замок. Металева драбина пофарбована в сірий колір RAL 7022. Є можливість  збільшити довжину сходів до висоти max 320 cм, замонтувавши 2 додаткові сходинки LSS.

Драбина сходів має ножничну конструкцію, тому легко пристосовується до висоти приміщення без необхідності підрізання.

Енергозберігаюча біла кришка товщиною 36мм значно обмежує витрати тепла. Контурний ущільнювач забезпечує сходам додаткову термоізоляцію.

Ножнична система складання і фіксація кришки в позиції відчинення забезпечує зручне користування сходами. Боковини сходів у формі літери „S” надають сходам сучасного вигляду і полегшують користування, виконуючи роль поручнів. 

Складні сходи на горище LWS Smart виготовлені з соснової деревини вищого класу. Обладнані термоізоляційною кришкою бежевого кольору. 

Характеристика 

система монтажу дає можливість легко змонтувати сходи двом особам, а також достосувати висоту сходів до висоти приміщення,

замок міститься всередині конструкції кришки і ззовні не видно жодних конструкційних елементів,

досконалу щільність між кришкою та коробкою сходів забезпечує контурний ущільнювач, який розміщений у вифрезованій частині коробки,

сходи обладнані термоізоляційною кришкою бежевого кольору, товщина якої 36мм,

особливий профіль сходинки захищає від ковзання

Складні сходи на горище LWS Smart виготовлені з соснової деревини вищого класу. Обладнані термоізоляційною кришкою бежевого кольору. 

Характеристика 

система монтажу дає можливість легко змонтувати сходи двом особам, а також достосувати висоту сходів до висоти приміщення,

замок міститься всередині конструкції кришки і ззовні не видно жодних конструкційних елементів,

досконалу щільність між кришкою та коробкою сходів забезпечує контурний ущільнювач, який розміщений у вифрезованій частині коробки,

сходи обладнані термоізоляційною кришкою бежевого кольору, товщина якої 36мм,

особливий профіль сходинки захищає від ковзання

Сходи на горище LMK – це складні 3-сегментні сходи, в яких термоізоляційна кришка білого кольру та коробка виготовлені з соснової деревини, а драбина – з металу. Укомплектовані поручнем для більшого комфорту.

Огорожа LXB

Огорожа робить безпечним отвір сходів на горищі, а також полегшує спуск. Виготовлена з соснової деревини, кріпиться до коробки сходів, а також до перекриття горища за допомогою металевого кріплення.

Підходить для сходів LWS, LWK, LTK, LMK.

Розмір [см] 60х120, 70х130

Висота огорожі [см] 95

 

Декоративна планка LXL-PVC

Декоративна планка LXL-PVC призначена для естетичного оформлення отвору в стелі та маскування щілин навколо коробки після монтажу. Виготовляється з ПВХ білого кольору. Надає ефекту довершеності кришці сходів. Монтаж планки відбувається без застосування цвяхів.

Розмір [см] 60х120, 86х140

Товщина планки після монтажу на коробці [см] 1

Ширина планки [см] 3,5

 

Наконечники LXS

Наконечники коричневого кольору монтуються на останньому сегменті драбини. Вони надають сходам естетичного вигляду і покращують їх стабільність. Не залишають слідів на підлозі.

 

Поручень LXH

Металевий поручень полегшує пересування по сходах, тим самим збільшуючи комфорт в користуванні сходами. Кріпиться до верхнього сегменту драбини справа чи зліва.

Металеві сходи LMP - найвищі сходи на українському ринку! Сходи нового покоління, які можна монтувати навіть в дуже високих приміщеннях, зберігаючи при цьому максиальний комфорт користування. Діапазон висоти приміщення - 300 - 366 см.

Інформація про фірму

Компанія FAKRO заснована в 1991 році на стовідсотково польському капіталі. Протягом 28 років із невеликої сімейної, компанія виросла в міжнародну корпорацію, яка в даний час займає місце віце-лідера на світовому ринку дахових вікон.

 

Співзасновник і незмінний президент компанії Ришард Флорек - головний ініціатор запуску виробництвадахових вікон в Польщі. На сьогодні FAKRO є однією з найбільш інноваційних і швидкозростаючих компаній в Польщі.

Група компаній FAKRO, яка налічує більше 4000 працівників, складається з 11 виробничих і17 дистриб'юторів фірм, розташованих по всій Європі, Азії та Америці. Продукти FAKRO можна знайти вбільш ніж 50 країнах по всьому світу - скрізь, де є попит на таку продукцію. Експортні продажіскладають 70% від загального обороту.

 Асортимент компанії

В асортименті компанії, яка інвестує 100% власного прибутку, знаходяться:

дерев'яні та металопластикові дахові вікна різних конструкцій;

вікна для пласких дахів;

ущільнюючі коміри;

електроуправління;

дахові вилази;

світлові тунелі;

вікна для видалення диму;

аксесуари для дахових вікон;

монтажні аксесуари;

сонячні колектори;

плівки та мембрани;

Протягом декількох років FAKRO продає також сходи на горище і є номером два на світовому ринку у цьому сегменті.

Історія фірми

2013

В асортименті FAKRO з'явився ряд інноваційної продукції:

Вікно типу F  призначене для монтажу на пласких дахах, укомплектоване інноваційним склопакетом, який характеризується дуже добрими енергозберігаючими параметрами та сучасним виглядом. Виготовляється будь-якого розміру в діапазоні від 60х60 до 120х220 см. Вікно доступне в трьох версіях: DEF – відчиняється за допомогою електроуправління, DMF – ручне відкривання за допомогою стержня та DXF – невідкривальне. В електричній версії DEF оснащене датчиком дощу, який автоматично зачиняє вікно, якщо починається дощ. Конструкція вікна дозволяє монтувати сонцезахистні аксесуари.
Маркіза VMZ Solar до вертикальних вікон керована автоматично, за допомогою пульта  керування або вручну, забезпечує доступ природного світла до приміщення і покращує умови праці (усуває явище бліків, особливо при роботі з комп'ютером).

Виготовлені на FAKRO дахові мембрани EUROTOP T150 i T180 отримали німецький сертифікат ZVDH. Визнаний Німецькою Спілкою Покрівельників сертифікат не лише підтвердив дуже хороші експлуатаційні параметри мембран і найкращу якость матеріалів, але й відкрив дорогу ряду товарів FAKRO на німецькомовні ринки.

FAKRO отримало титул Orła Polskiej Stolarki 2012. Престижний приз був присуджений підприємству FAKRO Програмною радою IV Конгресу Польської Столярки. Фірму нагородили в категорії „Кращий експортер Польщі”. Цією нагородою відзначається накращий експортер рішень по дереву для будівництва, вироблених в Польщі, що сприяють просуванню польських вікон, дверей, воріт, жалюзей та комплектуючих для їхнього виробництва.

Також FAKRO нагороджено титулом Золотої Будівельної Марки в категорії мансардних вікон. Престижна нагорода присуджується на основі результатів ранжування досліджень, проведених АНМ -Центр маркетингових досліджень та аналізу - експерт в області будівельного сектора. За втриманнявисокого статусу на ринку не менше трьох років Центр також нагородив FAKRO статуеткою – Чемпіон2013 року. 

FAKRO придбало ще одну дистриб'юторську компанію – FAKRO Данія.

 

2012

На ринку з'являється новий продукт FAKRO - маркіза AMZ Z-Wave з електроуправлінням. 
Це інноваційна пропозиція, яка поєднує в собі ефективний захист від тепла з максимальним комфортому використанні. Маркіза живиться від мережі і керується за допомогою пульта дистанційного керування або настінного перемикача дистанційної системи радіоуправління Z-Wave. Завдяки бічним направляючим її можна затримати в будь-якій позиції.

Виготовлене на FAKRO дахове вікно-балкон FGH-V P2 Galeria отримало цінну нагороду. Інноваційний продукт оцінили також і конкуренти, які визнали вікно-балкон найкращим продуктом 2012 року, в рамках конкурсу під назвою "Вибір споживача", оголошеного організаторами Міжнародної Виставки в Познані.

FAKRO стало лауреатом XIX Konkursu Dobry Wzór 2012, організованого Інститутом Промислового Дизайну. Найвищу оцінку жюрі отримало вікно-балкон FGH-V Galeria. В своїх висновках жюрі звернули увагу "...на інноваційну концепцію складного балкону на похилій поверхні даху." До того часу простір під похилим дахом не використовувався, а балкони можна було монтувати лише на вертикальних стінах. Фірма Fakro та її відділ досліджень і розвитку сміливо зламали стереотип, створюючи сучасний і практичний продукт, який доводить, що балкон в площині даху – рішення не лише можливе, але й дуже практичне.

Фірму нагороджено титулом Filar Polskiej Gospodarki.  Цю престижну нагороду визнала редакція "Пульсу Бізнесу", яка разом з агенцією досліджень TNS Pentor щорічно складає рейтинг підприємств, які розвивають польську економіку. Вшанування FAKRO титулом "Опора Польської Економіки" – це в першу чергу оцінка ролі, яку виконує фірма з Нового Сонча в зміцненні польської економіки.

Виготовлена на FAKRO автоматична зовнішня ролокалета ARZ – це черговий продукт, який приєднався до всесвітньо відомої системи Z-Wave, безпровідної системи, яка забезпечує поєднання в одну мережу електроприладів таких, як освітлення, термостати, сигналізація, комп'ютери, телефони, кліматконтроль та керування електричними вікнами і ролокасетами. Поєднані між собою прилади можна дистанційно обслуговувати за допомогою одного пульта керування.

Група FAKRO придбала нову дистриб'юторську компанію – FAKRO Чехія.

2011

Успіх FAKRO на світовому ринку був відмічений Економічною Премією Президента Польщі.
В асортименті FAKRO з'являються нові продукти:

· вікно-балкон FGH-V Galeria, яке після відчинення утворює балкон в мансарді, а після зачинення перетворюється на звичайне вікно,

· обертальне вікно FTP-V P2 під назвою – Secure, з системою зміцнення конструкції вікна topSafe та додатковими рішеннями, які запобігають різним способам вламування,

· суперенергозберігаюче вікно FTT U8 Thermo, пристосоване до потреб пасивного будівництва, яке є найбільш енергозберігаючим вікном на ринку з показником Uw = 0,58 Вт/м2С.

FAKRO отримує  престижний сертифікат Authorised Economic Operator (AEO). Визнаний на теренах Європейського Союзу Сертифікат підвищує безпеку торгівлі з партнерами з-поза Євросоюзу.
Подальший розвиток торгівлі та логістики. Відкривається дві дистриб'юторських фірми: FAKRO Італія та FAKRO Чехія. В Франції, в Парижі, та в Італії, в Вероні починається розбудова логістичних центрів.

Початок експорту до Бразилії.
 

2010

FAKRO вводить на ринок найвище однорамне вікно на світі. Вікно proSky, така його назва, має підвищену вісь обертання, завдяки чому може досягати висоти до 180-ти чи навіть 206-ти см. В такому вирішенні більшої поверхні засклення досягають за рахунок збільшення висоти, а не ширини вікна, завдяки чому вікно відповідає стандартним відстаням між кроквами та прекрасно освітлює приміщення.

Голова управління FAKRO Ришард Флорек стає лауреатом нагороди Підприємець року 2010. Главапольського видання міжнародного конкурсу Entrepreneur of the Year, організованого консалтинговою фірмою Ernst&Young, нагородила Президента FAKRO за "збудування з нуля міжнародного бізнесу, який отримав вражаючий успіх на світових ринках".

FAKRO розвиває власну дистриб'юторську та логістичну мережі в Іспанії, де відкриває диструб'юторську компанію FAKRO Іспанія. У Вальядоліді фірма відкриває власний склад, який разом з офісними приміщеннями займає площу 1500 м².
Фірма здобуває ринки Далекого Сходу. FAKRO експортує до Японії перші дахові вікна та сходи на горище.

 

2009

Фірма впроваджує інноваційне рішення для підвищення стійкості до вламування в приміщення. В дахових вікнах FAKRO з'являється система зміцнення конструкції topSafe, яка підвищує стійкість вікна до вламування.

Компанія FAKRO отримує сертифікат TÜV SÜD — єдина фірма-виробник в сфері дахових вікон, яка отримала цей сертифікат. Визнання німецькою сертифікаційною організацією стає важливим аргументом, що підтверджує найвищу якість дахових вікон FAKRO.

Розвивається торгівля та логістика. У Вроцславі та Прущі Гданському FAKRO відкриває свої регіональні склади.
 

FAKRO почати експорт до Швейцарії.
 

2008

FAKRO займає близько 15% світового ринку дахових вікон та є лідером в Польщі. На фірмі працює понад 3 тис. чол.. Річний дохід складає близько мільярда злотих, має кілька десятків власних дистриб'юторських фірм по цілому світу. Є одним з найбільш інноваційних польських підприємств з найсучаснішим конструкторським бюро в Польщі (кілька десятків патентів).
 

2007

Відкривається наступна дистриб'юторська фірма Fakro Dachflächenfenster GmbH в Австрії.
 

2006

FAKRO – це група компаній, до складу якої входять 5 заводів на території Польщі та 10 закордонних дистриб'юторських фірм. 
 

2005

Фірма входить на ринки Далекого Сходу. В Китаї запускають завод по виготовленню мансардних вікон та сходів на горище.
 

2004

В Словаччині FAKRO починає свою роботу дистриб'юторська фірма FAKRO Словаччина.
 

2003

FAKRO розвиває торгівлю та логістику в США, де засновує дистриб'юторську фірму FAKRO Америка.До повного спектру продуктів для будівництва мансарди додають ще сходи на горище.
 

2002

Група FAKRO поповнюється новою дистриб'юторською фірмою – FAKRO Франція.
 

2001

Здобуваємо нові території в східній Європі. В Росії FAKRO засновує нову дистриб'юторську фірму - FAKRO Росія, а в Україні відкривається новий завод FAKRO Орбіта.
 

2000

За кордоном починають свою роботу дві дистриб'юторські фірми:  в Угорщині – FAKRO Magyarország Kft., в Великобританії – FAKRO GB Limited.
 

1998

FAKRO завойовує ряд закордонних ринків. В Німеччині засновується дистриб'юторська компанія FAKRO Dachfenster.В Україні починає свою роботу виробництво FAKRO Lwów.
 

1996

Динамічний розвиток фірми вимагав будіництва ряду об'єктів. В даний час загальна площа всіх виробничих приміщень складає 100 тисяч кв. м - це 10 повнорозмірних футбольних полів!
 

1994

Вже через три роки FAKRO починає експортувати продукцію - вирушає перша партія вікон до Голандії. А далі компанія починає завойовувати інші закордонні ринки: французький та німецький.
 

1991

Перше дахове вікно під маркою FAKRO сходить з лінії на виробництві в Новому Сончі.
 

1986

Свій початок фірма бере ще з 1986 року. Ришард Флорек - нинішній президент і власник компанії, заснував деревообробний завод Florad в Тимбарку.

Місія фірми

 

Будуємо комфортне помешкання по цілому світі. 

Наші дахові вікна та інші продукти безпечні, енергозберігаючі та екологічно чисті.

 

Ми орієнтуємося на:

 

РОЗВИТОК

Сильні і стійкі позиції серед світових лідерів в будівельній галузі.

FAKRO –  це одна з найбільш динамічних компаній в галузі дахових вікон у світі, яка дуже швидко розвивається. Міцна, функціональна, безпечна та енергозберігаюча продукція FAKRO завоювала велику популярність, стала невід'ємною частиною новобудов та дає широкі можливості в галузі сучасного дизайну. Продукція FAKRO – це нова якість життя.

 

ІННОВАЦІЙНІСТЬ 

Безпечна, енергозберігаюча та екологічно чиста продукція.

Компанія FAKRO завжди фокусується на інноваціях. На сьогодні FAKRO є однією з компаній, які дуже швидко розвиваються як в Польщі, так і в цілому світі. Гордістю FAKRO є власний сучасний науково-дослідний центр. Над розробкою нової продукції працює понад сто інженерів, а підприємство має на своєму рахунку понад сто патентних заявок. FAKRO – це компанія, яка експортує до багатьох країн світу не лише дахові вікна, але і творчі ідеї своїхінженерів.Таким чином компанія встановлює нові тенденції в промисловості дахових вікон в світі, а Польща стала світовим лідером у їх впровадженні.

 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Соціальна відповідальність бізнесу перед клієнтом, партнером, працівником та навколишнім середовищем.

Стратегія подальшого розвитку FAKRO визначає передусім поняття екологічного, енергозберігаючого та "розумного" будинку. З думкою про теплі будинки компанія успішно впровадила на ринок багато інновацій, таких як автоматична вентиляційна щілина, сонячні батареї або суперенергозберігаюче дахове вікно FTT U8 Thermo з підвищеними термоізоляційними параметрами. Це найтепліше дахове вікно на ринку з одним склопакетом, яке призначене для пасивного будівництва. Також розширює асортимент продукція, яка оснащена бездротовою системою керування Z-Wave.

 

ЕНТУЗІАЗМ   

Креативність, ефективність, задоволення роботою.

Наш колектив складається із людей з ентузіазмом. Завдяки здобутому роками досвіду FAKRO посідає стабільну позицію на світовому ринку, гарантуючи своїм клієнтам відчуття безпеки та задоволення від покупки. Компетентність та висока кваліфікація працівників – це сила нашої компанії.

 

 

 

Турбота про будівництво економічного співтовариства

Компанія FAKRO, окрім діяльності щодо забезпечення високої якості продукції та розвитку ринків збуту, великого значення надає розвитку економіки країни. Саме для цього президентом компанії FAKRO Ришардом Флореком була заснована фундація "З Думкою про Майбутнє", яка пропагує знання про економіку та ринкові механізми.

 

 

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner