207,91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1000 грн
Герметична стрічка Logic Tape - самоклеюча, бутил - каучукова, армована алюмінієвою фольгою з поліетиленовим покриттям.
Забезпечує герметизацію місць протікання і тріщин у водостічних трубах і жолобах;
Герметизація з'єднань елементів покрівлі та водостоків, димоходів, труб, теплиць;
Герметизація систем кондиціонування та вентиляції, ефективне віброгасіння;
Герметизація місць примикання покрівлі та герметизація мансардних вікон;
Антикорозійні захист і герметизація зварних швів.
Технології в області виробництва гідроізоляційних матеріалів постійно вдосконалюються, що дозволяє постачати на ринок якісну продукцію з більш широким спектром застосування. Бітумна самоклеюча стрічка по праву вважається універсальним засобом для герметизації, що дозволяє максимально ефективно вирішити цілий ряд ремонтно-будівельних завдань.
На нашому сайті представлений широкий асортимент герметизуючих стрічок на бітумній основі, стрічок герметиків для покрівлі, плівок, мембран та іншої затребуваною продукції для гідроізоляції та теплоізоляції від провідних виробників будматеріалів.
Бітумна гідроізоляційна стрічка виробляється на основі матеріалу з збагаченого киснем бітуму, чий склад модифікується молекулами синтетичного каучуку і полімерами підвищеної клейкості. Для підвищення ізоляційних властивостей, міцності і УФ-захисту, стрічка герметик для покрівлі армується алюмінієвою фольгою легкоз'ємною захисною плівкою.
При проведенні будівельних і монтажних робіт часто виникає необхідність додаткової ізоляції — на стиках покрівельних матеріалів, у місцях примикання будівельних конструкцій, виходах пічних і вентиляційних труб, при установці вікон, дверей, при монтажі сендвіч-панелей і світлопрозорих конструкцій, а також для герметизації пошкоджень. У цьому випадку найбільш простим і зручним рішенням є стрічковий герметик. Він являє собою м'які бутил-каучукові стрічки шириною 5-30 сантиметрів, зручні в роботі і не вимагають додаткового обладнання.
Стрічковий герметик виготовляється на основі бутилкаучуку. Він відрізняється такими властивостями, як:
· висока стійкість до ультрафіолету, що дозволяє використовувати його для зовнішніх робіт (Герлен ФАП);
· стійкість до впливу кисню;
· збереження властивостей при охолодженні і нагріванні в широкому діапазоні температур (-60...+100-120°С);
· стійкість до агресивних хімічних речовин — лугів, кислот, спирту, ацетону, окислювача;
Бутил-каучукова сполучна стрічка може бути липкою з обох сторін (як двосторонній скотч), або з дубльованої металевою фольгою або нетканим матеріалом поверхнею.
Термін експлуатації стрічкового герметика в закритих системах становить до 50 років.
Спектр застосування герметика з бутилового каучуку досить широкий:
· герметизація стиків і тріщин в металічних і шиферних дахах (Герлен ФАП);
· з'єднання полотен мембранних покрівельних матеріалів при монтажі гідроізоляції ;
· в будівництві для забезпечення водонепроникності і пароізоляції стиків і швів конструкцій з таких матеріалів, як дерево, камінь, скло, оргскло, пластик, пвх, бетон, метал та інші ;
· у авторемонте для шумоізоляції, фіксації профілів кузова автофургонів та ін.
На певних ділянках покрівлі, де застосування звичайних ізоляційних матеріалів важко використовуються самоклеючі стрічки. Вони здатні за короткий термін без застосування спеціальних інструментів заповнити собою різні стики і зазори. При цьому забезпечити надійний захист від впливу вологи і вітру. За допомогою них можна провести швидкий ремонт.
За своєю структурою стрічки поділяються на два типи:
1. Односторонні. Їх доцільно застосовувати для герметизації двох полотен покрівлі, які розташовані «стик в стик».
2. Двосторонні. Призначені для з'єднань, виконаних «внахлест».
Іноді, в тих місцевостях, де спостерігаються численні атмосферні опади, застосовуються обидва види стрічок для покрівлі. Спочатку стики обклеюються двостороннім варіантом, а потім для посилення з'єднання зверху нього накладається однобічна стрічка.
Для їх виробництва може застосовуватися кілька матеріалів, найпопулярнішими визнані:
· алюмінієва фольга;
· ткане полотно;
· бутилкаучук;
· еластомер;
· спанбонд – неткане полотно;
· пінополіетилен;
· поліетилен.
При виборі стрічки, потрібно враховувати для яких цілей вона купується, в залежності від цього буде змінюватися її складу.
Сітчаста структура основи самоклеющегося матеріалу допомагає герметично прилягати до покрівлі, за рахунок такої особливості він може приймати будь-яку потрібну форму. Крім цього герметичні стрічки для покрівлі мають ряд переваг:
· Високу пластичність, яка проявляється навіть при низьких температурах.
· Відмінну стійкість до вологи, вони не деформується навіть при великому напорі води.
· Матеріал проявляє стійкість до різних шкідливих мікроорганізмів.
· Монтажні роботи і ремонт з такою стрічкою може провести будь-без спеціальних знань.
· Є екологічно безпечною.
· Застосовується як для зовнішніх робіт, що проводяться на покрівлі, так і для внутрішнього ремонту приміщень.
· Протистоїть старінню, не вигоряє.
· Володіє тривалим терміном служби.
Деякі види самоклеющейся герметичній стрічки виготовлені зі спеціальних плівок, які мають ефект регенерації. У разі якщо їх цілісність порушиться, вони можуть відновитися самостійно в найкоротші терміни.
Стрічка для покрівлі схожа з канцелярським скотчем, тому нею легко виконувати монтажні роботи. А за рахунок її довговічності, і завдяки високим експлуатаційним властивостям, можна на час забути про необхідність ремонту покрівлі. Самоклеюча стрічка зможе надійно захистити стики і щілини від атмосферних опадів. Всі вироби йдуть стандартною довжиною 10 метрів, а ось їх ширина може варіюватися від 0,075 до 0,3 метра.
Процес зведення покрівлі – складний і кропіткий. Необхідно не просто якісно кріпити всі матеріали, але і підібрати їх. Дуже велике поширення отримала бітумна стрічка. Цей будівельний матеріал набирає високу популярність з тієї причини, що з його допомогою можна якісно і надійно загерметизувати стики на покрівлі.
Завдяки цьому можна не переживати, що погодні умови негативно позначаться на стані покрівельного матеріалу.
Як отримують бітумну стрічку, зрозуміло, але тепер потрібно зрозуміти, для чого використовують цей герметик?
Цей популярний будівельний об'єкт має широку область застосування. Таким чином, придбати його можна для виконання наступних робіт: встановлення м'якої покрівлі бітумної черепиці; герметизація стиків, швів і примикань: ремонтні роботи і закладення отворів в різних покрівельних матеріалах.
До переваг бітумної стрічки можна віднести:
1. Його можна задіяти по будь-яких поверхнях: метал, бетон, цегла, дерево, м'які покрівельні матеріали.
2. Будівельний матеріал здатний протистояти впливу води. Якщо волога буде постійно впливати на герметик, то це ніяк не позначиться на його адгезивні властивості і полімеризацію.
3. Після монтажу стрічки не потрібно висушувати контактуючі поверхні. Застосовувати можна відразу після того, як пройшов дощ.
4. Бітумна стрічка має тривалий термін служби. Він становить 15-20 років.
5. При контактування з металевою поверхнею відсутня корозія. Крім цього, вона не буде виникати в процесі експлуатації.
6. Нетривалий період схоплювання.
7. Відсутній розтріскування всихання, можливість деформації незначна. Стрічка здатна компенсувати зсув суміжних структур.
8. Після застосування стрічки поверхня не піддається впливу грибків.
9. Вартість будівельного матеріалу не висока. Крім цього, в асортименті є продукція різних кольорів, завдяки чому можна придбати стрічку, ідеально підходить по колірній гамі.
10. Бітумна стрічка здатна протистояти атмосферних умов. Застосовувати її можна навіть при температурних показниках повітря -40 до +90 градусів.
11. Він не руйнується під впливом сонячних променів і хімічних впливів.
Має бітумна стрічка і певні мінуси, до яких можна віднести:
1. Застосовувати матеріал можна лише при виконанні зовнішніх робіт. Це пов'язано з тим, що стрічка має високу токсичність.
2. Бітумна стрічка – це вогненебезпечний матеріал.
3. Стрічка стає м'якою при впливі високих температур.
4. Якщо ведеться обробка пористих поверхонь перед нанесенням стрічки на них нудно наносити спеціальні праймер.
На відео - бітумна стрічка для покрівлі інструкція застосування:
Щоб прикріпити бітумну льоту для покрівлі, необхідно дотримуватися наступного плану дій:
1. Підготовка поверхні. Необхідно очистити поверхню від пилу. Для цього можна задіяти механічний шлях, стиснене повітрям. Якщо є масляні і жирові забруднення, то видалити їх можна за допомогою розчинників. Видалити старий герметик необхідно підчепити гострим інструментом, а залишки усунути уайт-спиритом. Пористі поверхні повинні бути оброблені праймером і висушені.
2. Відрізати стрічку необхідної довжини, видалити захисну пінку і щільно притиснути матеріал клюющей стороною до поверхні.
3. Упевнитися, що стрічка щільно прилягла і під нею не накопичився повітря.
4. Якщо ви будете задіяти кілька шматків стрічки, то для повторної герметизації необхідно кріпити їх одна на іншу з перекриттям не менше 25 мм.
5. Пройтися уайт-спиритом.
Що являє собою рулонний утеплювач ізовер і де він використовується, дуже докладно розповідається у даній статті.
А от як правильно використовувати утеплювач з фольгою для стін, допоможе зрозуміти інформація з цієї статті.
Які рідкі теплоізоляційні матеріали для стін найпопулярніші і найбільш прості для використання, докладно описано тут:
Як відбувається теплоізоляція стін зсередини і з допомогою якого матеріалу, допоможе зрозуміти інформація з цієї статті.
Важливим моментом при зведенні даху є її герметизація. Від її якості залежать експлуатаційні характеристики покрівлі і довговічність її служби. На допомогу в справі забезпечення герметичних стиків може прийти спеціальна стрічка примикання, що підходить для покрівлі і дозволяє закрити всі стики і отвори різних елементів покрівельної конструкції. Розглянемо, що таке самоклеюча герметизуюча стрічка, як її вибрати і користуватися.
Це свого роду багатошаровий скотч:
· Зверху розташований тонкий шар алюмінію або міді;
· частина розташовується в центрі – це бітумна суміш з полімерами та каучуком;
· Внизу розташований спеціальний захисний шар, який видаляється при наклеюванні і оголює клейовий бітумний шар.
Стрічка для покрівлі має ряд відмінних характеристик:
1. Високі герметичні показники завдяки битумному шару;
2. Міцність;
3. Еластичність, яка дозволяє точно повторити всі вигини герметізіруемих стиків;
4. Можливість застосування на будь-яких поверхнях: метал, бетон, деревина, кераміка, пластик, скло. Покрівельний скотч сумісний з усіма типу покрівельних покриттів;
5. Довговічність, термін служби від 10 років;
6. Стійкість до агресивного навколишнього середовища, витримує температурні коливання від -60 до +90°С;
7. Простота і зручність у застосуванні. При роботі не потрібен спеціальний інструмент і навички.
Покрівельний скотч може застосовуватися не тільки при зведенні покрівель, але і для їх ремонту. Широка палітра кольорів дозволяє підібрати стрічку в тон покрівельного покриття.
Покрівельна стрічка в асортименті будівельних магазинів представлена декількома марками і різними типорозмірами. Самоклеючий покрівельний скотч поставляється у вигляді бобін, ширина знаходиться в діапазоні 5-45 см, довжина – від 3 до 10 метрів. Варто відзначити демократичну вартість, за винятком тих видів, де основою є мідний лист.
Як гідроізоляційний матеріал і альтернатива герметику самоклеюча стрічка може застосовуватися на різних етапах будівництва і ремонті, наприклад:
· для герметизації покрівлі, в тому числі різних покрівельних примикань при монтажі димаря, водостічної системи, при оформленні стиків мансардних вікон і т. п.;
· при роботі з фундаментом. При невеликих розмірах фундаменту можливо повністю герметизувати його стрічкою;
· гідроізоляція різних перекриттів;
· організація септики із залізобетонних кілець;
· закладення різних швів, щілин і т. д.
Порядок роботи з даним матеріалом наступний (незалежно від типу основи):
1. Ділянка, на який буде приклеюватися скотч, повинен бути попередньо очищена від пилу, бруду і висушений;
2. Щоб стрічка краще стикувалася з основою необхідно провести грунтовку. Для цього застосовуються спеціалізовані грунтовки для покрівлі. Для кожної конкретної покрівельної стрічки застосовується своя ґрунтова суміш, інформацію про це слід шукати на упаковці. Попередньо ділянка покрівлі знежирюється.
3. Необхідний шматок матеріалу відрізається і з нього видаляється захисна плівка;
4. Скотч клейким шаром притискається до поверхні і накочується валиком. Важливо, щоб всі бульбашки повітря були вилучені з-під поверхні матеріалу. Це є запорукою герметичності і довгої служби герметика;
5. При роботі з великими ділянками скотч наклеюється смугами з напуском кожного наступного шару на попередній у 1,5-3 см, це дозволяє уникнути попадання вологи між смугами скотчу;
6. Для кращого результату рекомендується додатково обробити всі шви бітумним герметиком. Це додатково ущільнить всю конструкцію і підвищить герметичність.
Самоклейка бітумна стрічка – сучасний і простий у використанні матеріал, який дозволяє легко і швидко виконати роботи по герметизації своїми руками. Сфера застосування надзвичайно широка і не обмежується лише покрівельними роботами.
Доцільно порекомендувати завжди мати такий покрівельний скотч під рукою для оперативного і якісного ремонту не тільки даху, але й інших елементів будинку.
Хто з нас не стикався з такими неприємностями, як протікання плоских і скатних покрівель? Навіть незначні протікання призводять до намокання теплоізоляції і подальшого руйнування конструкцій покрівлі. Не кажучи про появу розлучень на стелях і стінах, розвитку грибка і порушенні температурно-вологісного режиму в приміщенні.
Відремонтувати покрівлю та усунути невелику протікання допоможе универальная самоклеящеяся стрічка-герметик LogiC Tape Вона являє собою бітумно-полімерний герметизуючий матеріал товщиною 1,5 мм, покритий зверху кольоровий алюмінієвою плівкою, яка захищає стрічку від впливу УФ-випромінювання,надає каркасность і дозволяє жорстко скріплювати герметизируемые елементи. Знизу стрічка покрита легкоз'ємною захисною плівкою.
Для укладки Logic Tape вам понадобится инструмент, который найдется в каждом хозяйстве – это рулетка, маркер, нож и валик для прикатки, либо что‑то заменяющее его, перчатки и небольшой отрезок ткани.
Перед приклейкой материала поверхность необходимо очистить и обезжирить. Температура поверхности и материала должна быть не менее +5 °С. Измерьте и отрежьте необходимое количество материала. Для более надежной герметизации лента должна перекрывать отверстие на 3–5 см с каждого края в зависимости от величины повреждения.
Снимите защитную пленку и приложите ленту Logic Tape к поверхности, затем сильно прижмите.
Не используйте ленту на влажных поверхностях. Поверхность должна быть сухой и чистой, в противном случае невозможно гарантировать надежное приклеивание ленты Logic Tape.
Самоклеящаяся лента Logic Tape подойдет для ремонта любой кровли из гибкой и натуральной черепицы, металлочерепицы, шифера, рулонных материалов, а также фальцевой кровли.
Для надежной фиксации к поверхности не забудьте прижать ленту валиком для прикатки или сильно прижмите рукой по всей поверхности.
Самоклеящаясялента-герметик Logic Tape великолепно приклеивается к различным материалам, обеспечивая надежную герметизацию.
ВНИМАНИЕ! Не рекомендуется применять ленту на горячих вертикальных поверхностях (с температурой выше +80 °С).
Logic Tape поможет каждому хозяину решить текущие дела быстро и легко. Минимум трудозатрат – максимум эффективности и надежности! Для такого разнообразия применения ленту производят различных цветов и размеров, что позволяет легко подобрать необходимый тип самоклеящейся герметизирующей ленты.
Logic Tape випускається п'яти кольорів: сріблястий, червоний, зелений, коричневий, сірий, чорний.
Основні | |
---|---|
Виробник | Logic |
Країна виробник | Україна |
Довжина | 3 м |
Основні атрибути | |
Ширина | 100 |
Користувальницькі характеристики | |
Колір | Алюміній |