Продавець Преміумстрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
184 відгуків
ПРЕМІУМСТРОЙ
Фільтри
Ціна
Наявність
Виробник
Країна виробник
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0018:00
  • Субота
    09:0018:00
  • Неділя
    09:0015:00
Контакти
+380 (67) 549-25-33
Анжела
+380 (99) 320-69-74
Анжела Онлайн Україна
+380 (73) 132-34-19
Артур Ринок Одеса
Преміумстрой
Славіч К.А.
Семена Палія 125а, Одеса, Україна
premiumstroy.com.uaPremium.zakaz20@gmail.com
+380 (67) 549-25-33
+380 (99) 320-69-74
+380 (73) 132-34-19

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця в Одесі — це один із найпопулярніших різновидів покрівельного покриття на сьогодні. Розберемося, що ж це таке. По суті, бітумна черепиця — це основне покрівельне покриття для скатних дахів, яке являє собою композитний матеріал, що складається з модифікованого бітуму, армованого склохолостом, і з посипкою з базальтового грануляту, який захищає бітум, надає колірне наповнення і несе всі естетичні характеристики гнучкої покрівлі. Є два основні типи модифікованого бітуму, з якого виробляється гнучка покрівля.

    Перший — це оксидований (окислений) бітум — це бітум, який піддається "штучному" старінню завдяки пропусканню через бітумну масу кисню, унаслідок реакції, бітум твердне, перетворюючись на жорсткий і міцний матеріал, які вже не боїться реакції з повітрям і не має неприємного запаху. У промислових масштабах, у такий спосіб отримують сировину для виробництва бітумної черепиці з окисленого бітуму, наприклад, бітумна черепиця IKO.

    Другий — це СБС модифікований бітум, бітум модифікований хімічними елементами, для надання йому гнучкості та стійкості в атмосферному середовищі. З такої сировини виробляється м'яка кровиця Rooflex і Roofshield. Основні відмінності — гнучка черепиця зі СБС-модифікованого бітуму, м'якша та гнучкіша на дотик, тоді як битумка з окисленого бітуму — жорсткіша та міцніша на дотик. В експлуатації, з практики стає зрозуміло, що наприклад, для різноманітних архітектурних форм і складних дахів, з великою кількістю зламів, краще підходить бітумка зі СБС-модифікованого бітуму, тому що він м'якший і простіший у монтажі на вигинах, а якщо же йдеться про прості покрівлі або великі плоскі площі, то гнучка черепиця з окисленого бітуму буде надійнішою.

 

                    

 

      

У цій групі ви знайдете інформацію щодо бітумної черепиці в Одесі і зони. Зможе сподобатися, подивитися асортимент і кольори. Зв'язавшись із нами, ви отримаєте відповіді на всі цікаві вас питання щодо цього матеріалу та багато іншого. Можна порекомендувати досвідчених монтажників і запропонувати всі супутні матеріали.

Інструкція з укладання бітумної черепиці

 

Монтаж будь-якого покрівельного покриття має проводитися з точним дотриманням усіх рекомендацій і, дотримуючись пунктів інструкції з його укладання. Бітумова гнучка черепиця Katepal — не виняток із правил, тому якщо Ви хочете, щоб Ваша бітумна покрівля слугувала Вам упродовж довгих років, не доставляючи жодних проблем і клопоту, необхідно всі роботи з її монтажу виконувати без жодних проблем відхилень від пунктів інструкції.

Насамперед необхідно врахувати той факт, що покрівля, для якої можна використовувати таке покрівельне покриття, як-от бітумна черепиця, має мати ухил не менш ніж 1:5 (то є не менш ніж 11,5 градусів)

 

Крок перший: готуєтьсямо основу

Пристрій бітумної покрівлі починеться після того, як буде підготовлений основу, яка має бути максимально рівною, твердою та надійно зафіксованою. Крім того, воно має добре провітрюватися, для чого отвори для надходження повітря розміщуються в нижній частині покрівлі, а витяжні отвори облаштовують якомога вище.

Правильно облаштована вентиляція допомагає запобігти намоканню утеплювача, найбільш покрівельного матеріалу й обрішення, а, відповідно, взимку на покрівлі не утворюватиметься лід, а влітку вона забезпечить прохолоду всередині будівлі.
Монтаж гнучкої черепиці виробляють на суцільну обрітку, яка може бути виготовлена з вологостійкої фанери, плити OSB-3, стійкої до вологи, або шпунтованої, обрізної дошки. Матеріал для основи має мати вологість не більш ніж 20%. Кожна дошка має мати довжину мінімум у два прольоти між опорами, а всі місця стиків розміщуються на опорах.

Оскільки під впливом коливань температур і вологості дошки можуть розширюватися, то між дошками необхідно залишати невеликий проміжок 1-3 мм (залежно від розміру дошки).

 

Крок другий: монтуємо підкладковий шар

На підготовлену основу як зміцнювальний підкладковий шар під покрівельне покриття укладається підкладковий покрівельний килим Такий шар, що вкладається обов'язково на ковзанах у шинах, на карнизних сусах і в торцевих частинах покрівлі.

Якщо ухил покрівлі становить менш ніж 1:3, то підкладковий килим необхідно покрити всю площу покрівлі. Шар підкладки монтується в напрямку знизу-вгору, нахлистом кожної подальшої смужки має становити приблизно 15 см. Усі шви мають бути проклеєні за допомогою клею K-36, а краї з інтервалом 20 см. зафіксовані за допомогою цвяхів.

Підкладковий килим може бути укладений паралельно або перпендикулярно обшитим дошками настилу даху. Килим розгортається, укладається точно за прямою лінією, усуваються будь-які провисання. На крутих дахах вертикальне укладання виконується легше, оскільки ризик зморщування

менше. Щоб уникнути зморщування килим, має бути абсолютно прямим і досить щільно закріплений. Якщо монтажні роботи проводилися в холодну погоду, особливу увагу Треба бути приділено натягуванню килимів.

Підкладковий килим можна укладати як горизонтально, так і вертикально

Часткова схема укладання підкладкового килима, допускається у разі ухилу покрівлі понад 20 градусів

На ковзані підкладкові килими, укладені вздовж першого ската, обрізаються вздовж ковзана, і потім верхній край цвяхами фіксується до настилу даху. У місцях підіймання підкладковий килим укладається принаймні на 50 мм вище поверхні даху, і, якщо необхідно, обертальна частина килима фіксується цвяхами та/або приклеюється до нижнього шару. - Якщо деталі краю даху містять підняту крайку, то блокувальні елементи мають бути встановлені до монтажу підкладкового килима, який потім укладається по краю, формуючи край карниза.

Підкладковий килим протилежного ската перекриває коник на 150 мм і з'єднується з підкладковим килимом першого скату за допомогою Бітунного клею К-36.

 

Крок третій: монтуємо ягоди, карнизи та торцеві частини покрівлі

Карнізні поанки встановлюються без винятків у всіх випадках. Карнизна планка встановлюється зверху підкладкового килима і кріпиться механічно за допомогою покрівельних цвяхів з інтервалом 10 см, у шаховому порядку. Якщо вихід кінців цвяхів у нижній частині дерев'яного настилу неможливий, то треба використовувати короткі саморізи із широкими та плоскими головками (з прес шайбою). Рекомендується, щоб на край край край карниза завальцьовку. Карнизна планка встановлюється з перекриттям у 50 мм. Прошивання двома цвяхами нахлистом двох металевих планок забезпечує їхнє надійне з'єднання. За наявності в конструкції покрівлі водостічної системи, у карнизну частину необхідно вмонтувати кронштейни для кріплення водостічкового жолоба.

Аналогічно встановлюються торцеві планки. Монтуючи торцеві частини покрівлі, замість карнизних аркушів із металу можна застосувати дерев'яні планки та трикутні рейки.

Техноніколь — російський виробник покрівельнихгідроізоляційних и теплоізоляційних матеріалів. Група компаній містить у собі заводи в Росії, БілорусіїЛитві, Чехії, Італії, Великобританії та Польщі, наукові підрозділи, представництва та навчальні центри. Загальна кількість працівників — приблизно 5000 осіб. Входить у п'ятірку найбільших європейських виробників гідроізоляційних матеріалів.

У рейтингу найбільших російських приватних компаній Forbes Техноніколь у 2017 зайняв 116 місце

Компанія «Техніколь» була заснована 1992 року. 1993 року був відкритий перший офіс Москві. 1994 року компанія запускає на Вибірским рубероидном заводі перше власне виробництво рулонних покрівельних матеріалів. 1995 року відкрито перше регіональне торговельне відділення в Санкт-Петербурга. До кінця 1999 року Техноніколь має 5 виробничих майданчиків і 35 торгових відділень у різних регіонах Росії. Компанія виходить на ринок України та відкриває перше торгове відділення в Киеве.

2000-й рікы

У період із 2000 до 2003 року «Техноніколь» набуває першого закордонного заводу — Gargzdu MIDA (Литва) — і запускає виробництво гнучкої черепиці під маркою Shinglas. Під брендом Техно виходить серія теплоізоляційних матеріалів з кам'яної вати. Налагоджено випуск мастик. Техноніколь розширює власну торгову мережу — відкрите 50-е відділення.

2004 року відкритий «Науковий центр Техноніколь». 2004 року в асортименті продуктів компанії з'являється композитна черепиця Luxard. «Техноніколь» відкриває завод із виробництва бітумних і бітумно-полімерних матеріалів у Дніпродзержинську (Украина). В Рязанi спільно з компанією Chova (Іспанія) відкритий найбільший в Росії завод із виробництва черепиці Shinglas. Відділи компанії відкриті у всіх країнах СНД. Відкрито представництво у Варшаві. За підсумками 2005 року Техноніколь вийшла на перше місце в Європі за обсягом випуску покрівельних мембран.

2006-2008 рр. «Техноніколь» починає виробництво екструзійного пінополістиролу під маркою Техноплекс. Запущено два заводи загальною потужністю 600 тисяч кубічних метрів на рік. Побудований і запущений перший у Росії[5] завод повного циклу з випуску полімерних мембран Logicroof — гідроізоляційних матеріалів для швидковідведених будівель.

2013 року «Техноніколь» купила італійський завод будівельних матеріалів Italiana Membrane[6]. У Рязані запущений другий завод із виробництва гнучкої черепиці SHINGLAS.

2014 року «Техноніколь» придбала 100 % акцій італійського виробника будівельних матеріалів Imper Italia SpA, до складу якого входять два підприємства[8]. В Учах (Республіка Башкотостан) було запущено виробництво профільованої мембрани Planter.

2016 року в Рязані запущений завод із виробництва теплоізоляційних матеріалів на основі пінополізієціанурату (PIR), підприємство з випуску монтажних пін. У Зрістовій зоні завершено будівництво заводу з виробництва базальтової теплоізоляції. У Хабаровському краї ТОР «Хабаровськ» запущене підприємство, що випускає базальтову теплоізоляцію.

У 2017 році в Рязані Технонікель відкрила завод зі випуску пластикових водостічних систем, а також підприємство, що випускає домішки в бетон, у Воскресенсці.

2018 року Техноніколь закрила ланцюжки покупці 100 % акцій білизняного АТ «ЗНОЇМ», що входить до ГК IZOVOL

Бітумна черепиця (також вживають терміни «м'яка», «гнучка» черепиця) — покрівельний матеріал на основі склохолоду, модифікованого бітуму (від лат. bitumien — гірська смола, асфальт) і кам'яної посипки (гранулята). Бітумова черепиця належить до класу матеріалів, об'єднаних поняттям «м'яка покрівля».

Ці матеріали мають практично нульове водопоглинання, що унеможливлює корозію та гниття. Основною перевагою бітумної черепиці є те, що її можна застосовувати для покрівель будь-якої складності, форми та конфігурації, аж до куполів і лукових дахів. Оскільки бітумна черепиця є штучним матеріалом, їй не потрібна еластичність, як-от рулонні матеріали. Деформація матеріалу (у разі старіння) обмежуються в кожній окремій плитці, що виключає порушення цілісності всього покриття.

Структура бітумної черепиці

Склохолст

Склохолст — це полотно, виготовлене зі спеціальних скляних ниток за допомогою звалювання для досягнення вищої щільності полотна. Склохоліст не вирізняється високою міцністю на розрив, але водночас не втрачає своєї еластичності та легкості. Матеріал широко використовується в будівництві та виробництві будівельних матеріалів.

Битум

Як основний матеріал для бітумної черепиці застосовується природний бітум, збагачений киснем.

Багато виробників мають у своїй продуктовій лінійці бітумну черепицю на основі СБС-модифікованого бітуму. Цей різновид модифікованого бітуму, що ґрунтується на полімерній добавці (штуженого каучуку) ще називають «гумобітум». Домішка дає змогу бітумній черепиці підвищити морозостійкість і еластичність.

Бітумова черепиця зі СБС-модифікованого бітуму вирізняється високою стійкістю до високих і низьких температур, ультрафіолетових променів і тривалим терміном експлуатації.

Кам'яна присипка (гранулят)

Як грануляту виробники бітумної черепиці зазвичай використовують природний сланець и базальт різних фракцій для підвищення терміну експлуатації готової черепиці. Останнім часом базальт завоював більше авторитету серед виробників, порівнюючи зі сланцем. Це пов'язано з природними властивостями базальту, подрібненню базальтової породи до грануляту, найдрібніші частинки набувають округленої форми, тоді як сланцеві частинки — довгасту пластинчасту форму. Унаслідок виготовлення бітумної черепиці, округлені фракції базальта щільніше прилягають до бітумної основи. Сланцевий гранулят завдяки своїм природним властивостям менш щільно вкочується в бітумну поверхню, внаслідок чого відсоток і термін обсипання такої присипки вище, ніж у базальтової. Загалом присипка виконує багатофункціональну роль і забезпечує:

· захист бітумної основи від ультрафіолетових променів і розплавлення під сонячними променями;

· захист покрівлі від механічного впливу опадів (град, сніг) і довкілля (гіловини дерев, тварин тощо);

· міцність матеріалу;

· естетичну привабливість завдяки багатій колірній палітрі.

Є ще одна відмітна риса базальта та сланцю, пов'язана з природними особливостями сланцю. Сланець має особливість поглинати олії з бітуму, унаслідок чого відбувається зміна колірного відтінку сланцевої посипки та всієї покрівлі загалом.

Водночас, попри деякі вади, бітумна черепиця зі сланцевою присипкою активно продається на ринку, оскільки має не менш привабливий вигляд, як і бітумна черепиця з базальтовою присипкою.

Історія бітумної черепиці

Американська індустрія композитних покрівельних матеріалів з'явилася між 1840 і 1880 роками. Це були просякнуті бітумом полотна, які дуже віддалено нагадують сучасний рулонний рубероїд. Перехід від рулонної покрівлі до нарізної черепиці почалася з 1903 . хоча прототип гнучкої черепиці у формі просоченого з двох боків бітумом картону з'явився ще у 1893 р. Минули 10 років, поки Американськ Генрі М. Рейнольдс з компанії «Гранд Рапідз», вперше спробував нарізати рулонний матеріал на окремі рівні шматки (гонти). Перші форми нарізування обмежилися прямокутною та шестигранною формами.

Цікавим фактом є, що «черепицею» бітумні елементи назвали в Європі. У США й Канаді листи заведено іменувати гонтами або шинками — за аналогією з покрівельними дощечками (дранкою).

Американські виробники використовували два різновиди основи у виробництві бітумної черепиці: картон (organic shingles) і скловолокно (fiber glass shingles) з 1960-х рр. Трипелюсткова модель м'якої черепиці швидко завоювала популярність у американських домовласників і вже до середини XX століття бітумною черепицею було покрито понад 45 % приватних будинків.

Форми нарізування

Є 6 основних форм нарізок бітумної черепиці для рядової черепиці й одна форма для ковзанів-карнизької черепиці.

Основні форми нарізання рядової м'якої черепиці містять:

· Бобровий хвіст;

· Драконячий зуб;

· Дранка;

· Цегла;

· Прямокутна;

· Ромб;

· Шестигранник.

Виробники гнучкої черепиці присвоюють своїм серіям різні назви для уніфікування тип нарізування й надати продукту більшої унікальності.

Міжнародні стандарти виробництва

Виробництво м'якої черепиці регламентується європейським будівельним стандартом EN 544:211 або на основі Європейської технічної атестації — ETA (European Technical Epprovals).

Європейський стандарт EN 544:2011, на відміну від інших стандартів для гідроізоляційних матеріалів, регламентує мінімально допустиму кількість бітуму в м'якій черепиці, а також встановлює мінімальні вимоги до механічних властивостей. Мінімальна кількість бітуму має становити не менш ніж 1300 г/м2 у м'якій черепиці.

Інша регламентувальна стандартизація — Європейська технічна аттестація (ЕТА), яка являє собою технічну оцінку придатності продукції (м'якої черепиці) до використання за призначенням. Сертифікат ЕТА можна розглядати як виняток із вимог європейських стандартів, оскільки він видається на типи матеріалів, на які не поширюються європейські стандарти або які виробляються не відповідно до них. Кожен виробник має свій документ ЕТА, і його продукція є оригінальною, якщо виробник отримав свій сертифікат ЕТА. М'яка черепиця, виготовлена відповідно до вимог ETA, часто відрізняється від аналогів, виготовлених за стандартом EN 544:2011, оскільки містить меншу кількість бітуму, і відповідно характеризується нижчою якістю.

Якість черепиці, виробленої за європейськими стандартами, можна відрізнити за відповідним маркуванням СЕ, яка підтверджує, що виробник виготовив продукцію цілком відповідно до європейського стандарту. Маркування СЕ також забезпечує вільний вихід продукції на ринок Європейського Союзу без жодних обмежень.

Виробники бітумної черепиці

 

Першою у світі компанією-виробником бітумної черепиці була «Гранд Рапідз» (США), яка в 1903 запустила в серійне виробництво прототип сучасної м'якої черепиці. Отже, традиційно склалося, що локомотивом індустрії є підприємства з виробництва м'якої черепиці з США. Водночас європейські та російські виробники ґрунтувалися на досвіді та технологіях зі США стали виробляти гнучку черепицю якістю не гірше від американської, а часом навіть вищої якості.

Переваги та вади гнучкої (бітумної) черепиці

Серед основних переваг м'якої черепиці, зазвичай виділяють:

· різноманітність форм і кольорів;

· можливість забезпечити якісну гідроізоляцію покрівель складної конфігурації;

· мала вага та габарити;

· легкість і маловідхідність монтажу (зокрема і на складних типах покрівлі);

· безшумність під дощем і градом;

· довговічність (завдяки використанню сучасних матеріалів);

Головною вадою бітумної черепиці є її вартість, оскільки під час монтажу використовується суцільна основа з вологостійкої фанери або дошки. На сьогодні вартість комплекту м'якої бітумної черепиці вища, наприклад, вартості металочерепиці, але нижче, порівнюючи з керамічною черепицею або покрівлею з натурального сланцю.

Утилізація бітумної черепиці

Важливо зазначити, що бітумна черепиця є продуктом, який можна повторно переробляти. У США стару черепицю на сьогодні майже повністю переробляють у нові покрівельні та дорожні матеріали. Повторно перероблена сировина найбільш успішно використовується в дорожніх роботах і повторному виробництві бітумної черепиці.

У США щорічно генерується від 7 до 10 млн тонн зношеної бітумної черепиці (приблизно 10 % від усієї кількості щорічного генерованого будівельного сміття в країні). До цієї кількості ще додається від 750 000 до 1 Млн тонн бітумного сміття від підприємств із виробництва бітумної черепиці[5].

Наприклад, тільки 2012 року в США було відновлено приблизно 72 Млн тонн бітуму для дорожнього господарства. Загалом бітум можна переробляти багаторазово та повторно використовувати для будівництва доріг.

Перероблення старої бітумної черепиці є економічно-основаним кроком. Так було підраховано, що утилізація 1 тонни зношеної бітумної черепиці заощаджує 1 барель нафти, що особливо важливо в умовах зростання світових цін на енергію.

Технологія перероблення використаного бітуму була розроблена ще в 1970-х роках, проте масово почала застосовуватися тільки зараз.

Основною проблемою сьогодні є не процес перероблення бітуму, а збирання та зберігання сировини.

В Росії до проблеми перероблення бітумної черепиці поки не приділяють належної уваги, оскільки ринок тільки розвивається, а сміття у формі зношеної бітумної черепиці не генерується в широких масштабах. Це пов'язано з тим, що сучасна черепиця має досить довгий термін експлуатації (деякі виробники надають гарантію до 50-60 років). Якщо в США, бітумна черепиця стала застосовуватися понад 100 років тому, і зараз ринок вийшов на пікові навантаження за утилізації старої сировини, то можна уявити, що Росія зіткнеться з проблемою утилізації бітумної черепиці не раніше ніж 2030---2035 г.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner