Продавець Преміумстрой розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
185 відгуків
ПРЕМІУМСТРОЙ
Фільтри
Ціна
Наявність
Виробник
Країна виробник
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0018:00
 • Субота
  09:0018:00
 • Неділя
  09:0015:00
Контакти
+380 (67) 549-25-33
Анжела
+380 (99) 320-69-74
Анжела Онлайн Україна
+380 (73) 132-34-19
Артур Ринок Одеса
Преміумстрой
Славіч К.А.
Семена Палія 125а, Одеса, Україна
premiumstroy.com.uaPremium.zakaz20@gmail.com
+380 (67) 549-25-33
+380 (99) 320-69-74
+380 (73) 132-34-19

Водостічна система коричневий RainWay 90/75

Водостічна система Rain Way 90/75

RainWay – це перші водостоки з ПВХ українського виробництва.

Переваги водостоки RainWay

· гарантія 10 років.

· надійність — водостоки відповідають всім заявленим технічним характеристикам: вони витримують різкі перепади температури, стійкі до впливу ультрафіолету, не деформуються;

· герметичність всієї конструкції забезпечується спеціальними ущільнювачами з спіненого каучуку. Не вимагає застосування клею.

· легка конструкція допомагає уникнути додаткового навантаження на покрівлю, але при цьому, відрізняється високою міцністю;

· прийнятна ціна — виробництво на території України. Це дозволяє запропонувати Вам кращу ціну за такий же рівень якості як в імпортних аналогів.

Технологія виробництва — коэкструзія, з застосуванням якісної сировини від світових постачальників, до складу якого входять спеціальні добавки, що забезпечує стійкість водостоків до механічних пошкоджень, впливу ультрафіолету і навколишнього середовища.


Зовнішній вид водостічної системи Rainway в зборі

Водостік, водостічні системи, водозлив з даху. Переваги, матеріали та розміри.

Водостік є елементом покрівельної системи, призначеним для ефективного збору та відведення атмосферних опадів та талої води з покрівлі, запобігаючи тим самим руйнуванню стін та фундаменту. Крім цього, водостічні системи виконують естетичну функцію, як би підкреслюючи красу покрівельного покриття. Завдяки водостічні системи будівлі та споруди мають завершений вигляд.

Водостічні системи ефективно функціонують на дахах, що мають найскладнішу форму і конфігурацію. Труби та жолоби, що є основними елементами водостоку, мають різний діаметр, довжину та конфігурацію (круглі, прямокутні, трапецієподібні), задовольняючи найсміливіші архітектурні рішення та завдання з водовідведення.

У сучасних водостічних системах передбачено повну комплектацію елементів у т.ч. та кріплення. Найпоширеніші матеріали для виробництва водостоків це пластик ПВХ, оцинкована сталь з полімерним покриттям і мідь.

Переваги використання водостічної системи:
Захист фасадних стін, звіса даху від дощової води
Ефективне відведення вологи у певне місце (грунт, зливовий дренаж або ємність для збирання дощової води)
Раціональне використання простору під покрівельними звисами (вода не ллється з карниза даху)
Захи відмостки.

Естетична властивість. Водостік надає будівлі закінченого вигляду.
Переваги застосування водостоку є очевидними. Купуючи водостічні системи, Ви зберігаєте свій будинок в цілості, ефектно підкресливши архітектурні лінії будівлі.

Водостічна система - це сукупність різних елементів, які встановлюються відповідно до певної послідовності на покрівлі та фасаді будівлі. Водостічна система призначена для захисту покрівлі, фасаду та фундаменту будівлі від негативного впливу атмосферних опадів. За допомогою водостічної системи здійснюється зовнішній водовідведення атмосферних опадів з покрівлі будівлі шляхом збирання води в одну лійку і виведення її до місця стоку.

Комплектуючі

Водостічна система складається з наступних елементів:

· Водостічні жолоб — неширокий канал, який забезпечує необхідний напрямок води, що стікає з даху будівель.

Призначення ринви:

1. забезпечення надійного захисту фундаменту,

2. запобігання розмиванню грунту під будівлею,

3. запобігання або зменшення попадання вологи в підвал будинку, запобігання пошкодженню декоративного вигляду фасаду будинку.

Водостічна труба - складовий елемент водостічної системи, що має вертикальне кріплення. Водостічна труба є збірною конструкцією, що складається з декількох ланок і додаткових елементів. Водостічна труба призначена для забезпечення надійного та ефективного відведення води з покрівлі будівлі.

· Водостковий злив (Воронка) — елемент водостічної системи, призначений для направлення води з жолоба в трубу.

· З'єднувач труб — це допоміжний компонент водостічної системи, який є додатковим елементом водостічної труби або жолоба.

З'єднувач труб необхідний для:

1. з'єднання водостічних труб,

2. збільшення довжини водостічної труби,

3. З'єднання водостічної труби з відведенням (водостічним коліном).

 Тримач жолоба (кронштейн) — тримач водостічної системи, призначений для кріплення ринви до покрівельної конструкції. Розрізняються короткий і довгий утримувач жолоба водостічної системи. Короткий тримач жолоба водостічної системи призначений для кріплення елементів водостічної системи до покрівельної конструкції та створення допоміжної підтримки геометричних параметрів горизонтальної конструкції водостічної системи. Довгий тримач жолоба водостічної системи є силовою конструкцією,

призначеної для забезпечення геометричних параметрів та завдання необхідного ухилу водостічної системи загалом.

· Заглушка ринви — елемент водостічної системи, призначений для глушіння торців ринви. Можуть бути правосторонніми, лівими та універсальними, а також призначеними для водостічних систем прямокутного або круглого перерізу.

· Хомут для водостічних труб — елемент кріплення водостічної системи, що є невеликим кільцем зі штиром, який монтується в стіну будівлі.

Для забезпечення надійної установки вертикальних елементів ринви. Забезпечує правильну фіксацію стояка ринви, не допускаючи його відхилення в сторони під впливом різних силових навантажень, у тому числі вітрових.

· Трійники — елемент водостічної системи, призначені для розлучення водостічних труб.

· Обводи — елемент водостічної системи, що є різновидом універсального коліна. Обведення водостічної системи призначено

для обходу водостічної системи різних декоративних та архітектурних елементів фасаду будівлі.

· Водозбірні воронки — це елемент водостічної системи, призначений для збору талих вод і дощової води в стояк.

· Решітка-листовловлювач (павук, захисна сітка) - елемент водостічної системи, який встановлюється у вирву для запобігання попаданню листя, дрібних гілок, хвої та будівельного сміття в труби водостічної системи.

Монтаж водостічної системи здійснюється наступним чином:

1. Виробляється установка горизонтальних елементів водостічної системи (сливи, жолоби). У певних ділянках кріпляться заглушки для запобігання виходу води у непризначених для цього місцях. Всі елементи жолоба кріпляться призначеними для цих цілей перехідниками. Після закінчення конструкції встановлюється злив.

2. Виробляється установка вертикальних компонентів водостічної системи (труб). Вони кріпляться до стіни будівлі за допомогою спеціальних власників та хомутів. Вертикальні елементи водостічної системи слід монтувати зверху донизу.

3. Виробляється установка дренажної системи.

Монтаж водостічної системи слід проводити після завершення фасадних робіт, але при цьому до монтажу покрівельного покриття.
Класифікація

За способом організації системи водостоку водостічні системи поділяють на три основні види:

· неорганізована водостічна система,

· організована внутрішня водостічна система,

· зовнішня організована система водостоку.

Перший спосіб (неорганізована водостічна система) передбачає стікання води з даху будівлі безпосередньо на землю. Використовується дана система тільки для невеликих будівель, що мають односхилий дах. Другий спосіб (організована внутрішня водостічна система) — застосовується найчастіше у багатоповерхових спорудах. При такому способі системи відведення води встановлюються таким чином, що вони розташовуються всередині на невеликій відстані від зовнішніх стін. Третій спосіб (організована зовнішня водостічна система) є найпоширенішим. Цей спосіб передбачає відведення дощової води та з покрівлі до водостічних труб, розташованих зовні будівлі.

За формою перерізу труби водостічні системи поділяються на:

· Водостічні системи круглого перерізу.

· Водостічні системи прямокутного перерізу.

За матеріалами виготовлення водостічні системи різняться на:

· Металеві. Матеріалом для виготовлення таких водостічних систем є оцинкована сталь або мідь з полімерним покриттям або без нього.

· Пластикові. Матеріалом для таких водостічних систем є ПВХ

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО ВСТАНОВЛЮВАТИ ВОДОСТОКИ?
Для більшості з нас, наш будинок є найбільшою, найважливішою інвестицією, яку ми коли-небудь робили. Тому бажання продовжити термін його експлуатації до максимуму дуже справедливе. У зв'язку з цим, кожному будинку необхідно захист від атмосферних опадів, т.к. вчасно не відведена вода в більшості випадків стає в майбутньому причиною руйнування облицювальних матеріалів, конструкцій, що несуть, і навіть самого фундаменту.

Уникнути багатьох проблем допоможуть водостоки, які відведуть атмосферну вологу з даху і будуть надійним захистом будівлі від води, льоду, сміття. Таким чином, своєчасний монтаж водостічної системи з жолобів, труб та допоміжних елементів дозволить приборкати потік води та направити його у зливову каналізацію, підготовлену ємність або в інше безпечне для будівлі місце.

У випадку, коли при будівництві будівлі будівельники не подбали про встановлення водостоків, то під впливом вологи досить за короткий час будівля може втратити всю зовнішню привабливість. Відсутність відведення води неодмінно призведе до виникнення плям вогкості, пліснявого грибка на фасаді будівлі, заболочування території, скупчення води та сміття поблизу фундаменту вашого будинку, що незабаром обернеться просочуванням у підвал та появою затхлого запаху.

Якщо не зайнятися проблемою якнайшвидше, неприємні наслідки стануть наростати як снігова куля. Через перезволоження фундаменту у підвалах почне накопичуватися вода, на цоколі з'являться тріщини. Постійна вогкість порушить мікроклімат у будинку, і разом із пліснявою призведе до хвороб та ослаблення імунітету всіх, хто проживає в ньому. З усього цього можна зробити два висновки:

роботи з відведення води з покрівлі слід виконувати своєчасно;

· в результаті, вартість монтажу водостоку виявиться набагато меншою, ніж вартість подальших ремонтів будівлі.

ВИБІР ВОДОСТОЧНИХ СИСТЕМ ДЛЯ МОНТАЖУ

Монтаж водостічної системи в Одесі може бути виконаний як окремо, так і в комплексі пристрою даху. Для цього відомі виробники систем водовідведення пропонують використовувати різні варіанти матеріалів: з пофарбованої і оцинкованої сталі, пластику, міді, алюмінію, титан-цинку і т.п. Але поєднує ці системи одне: правильне відведення атмосферної вологи та наявність надійних складових

Водостоки з оцинкованої сталі (в т.ч. з полімерним покриттям) – це найбільш надійне та вдале рішення для організації водовідведення з поверхні покрівлі. Ціни на монтаж водостічних систем такого типу можуть відрізнятись від аналогічних робіт із ПВХ-виробами. Та й вартість матеріалу не найнижча, хоча купити металеві водостоки можна в будь-якому будівельному магазині. Тим не менш, вони легко витримують навіть дуже несприятливі умови експлуатації, потребуючи лише періодичного прочищення. Також, можна підібрати відтінок елементів, що ідеально поєднується з кольором покрівельного покриття та оздобленням фасаду.

Пластикова система відведення води також досить популярна. У цьому випадку ціна установки водостоку визначатиметься надійністю та якістю самого матеріалу, з якого вона виготовлена. До переваг системи можна віднести її стійкість до подряпин і сколів, простоту обігу дешевизну. При виборі пластикових систем водовідведення потрібно враховувати їхню крихкість на морозі. Важливо знати:

· Неправильна розухилка жолобів призводить до їх засмічення, що у свою чергу утворює стоячу воду, а там де стояча вода – велика кількість комарів.

· Жолоби повинні бути очищені двічі на рік, восени і навесні, щоб запобігти засміченню від нападу листя та іншого сміття, а навесні після танення снігу та/або льоду.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ВОДОСТОКІВ ПІСЛЯ МОНТАЖУ

Встановити водовідведення і потім більше про них не згадувати недостатньо. Водостокам необхідне регулярне обслуговування. Очищення жолобів може проводитися зовнішнім видаленням сміття, а прочищення труб здійснюється сильним тиском води.

Найчастіші неприємності, що виникають у системі та потребують вживання негайних заходів:

· виникнення вогнищ корозії на металевих трубах;

· розломи та тріщини, що виникли в результаті різких перепадів температур на пластикових елементах;

· ослаблення та дзвін конструкції водовідведення при сильному вітрі через ослаблення кріплень;

· протікання на стиках елементів системи;

· застій води при сильному дощі, що вказує на засмічення в трубах або неправильно розрахований ухил ринви.

Виконуючи монтаж водовідведення потрібно не забувати, що неправильний чи недбалий підхід може призвести до серйозних наслідків, аж до капітального ремонту всієї будівлі. Встановлення системи відведення води не означає простої послідовності операцій, що викладена в інструкції.

Для ефективної роботи необхідно виконати розрахунок пропускної спроможності системи, визначити необхідну кількість збірних лійок та місця їх розташування. Щоб уникнути помилок у розрахунках, Ви можете отримати консультацію у досвідчених фахівців нашої компанії premiumstroy.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner