9 385,33 ₴
Підкладковий килим Катепал PrimeBase
PrimeBase – підкладковий матеріал під гнучку черепицю. В основі підкладкового килима PrimeBase лежить стеклохолст, просочений СБС-модифікованим бітумом. З обох сторін килим покритий дрібнозернистим піском.
Підкладковий килим Primebase
Є основним гідроізоляційним шаром в даху з бітумної черепиці.
Має негниючу основу з склополотна
Водонепроникний
Жаро - і морозостійкий
Катепал - це провідний фінський виробник бітумної продукції.
Лінійка продукції складається з широкого вибору м'якої покрівлі і гідроізоляційних матеріалів, вироблених на сучасному та високоавтоматизованому обладнанні.
Гнучка черепиця Катепал випускається в різних колірних варіантах і представлена п'ятьма основними колекціями:
– імітує старовинну гонтову покрівлю і виконана в традиційній для такої покрівлі колірній гамі: Каштан, Осінній клен, Червоний граніт, Теракота, Золотий пісок і пр.
– високоякісна гнучка черепиця КАТЕПАЛ з привабливим тривимірним ефектом, неповторний вигляд якої створюється завдяки об'ємним «тіні» в кожній «соте» на поверхні матеріалу. Кольорова гама витримана в максимальній гармонії з природою, про що говорять назви квітів: Кора дерева, Дюна, Зелень мохова і т. д.
гнучка черепиця КАТЕПАЛ з оригінальним «мозаїчним» малюнком шестикутної форми. Ефектна гра світла і тіні, що досягається завдяки змішанню у верхньому шарі пофарбовані в основний колір і чорних гранул, додає поверхні глибину й обсяг.
нарізка м'якої черепиці Katepal Foxy у вигляді правильних ромбів створює ілюзію професійної, фальцьованої і сланцевої покрівлі, а легке затемнення кожного гонта надає покрівельного покриття візуальний об'єм. Дана серія відмінно підходить як для великих, так і для маленьких скатів і покрівельних конструкцій.
– класична м'яка черепиця КАТЕПАЛ шестикутної форми м'яких благородних відтінків з однотонної заливки. Ідеальний бюджетний варіант облаштування покрівлі, доступний за ціною широкому колу покупців.
Бітумна черепиця Катепал прославилася високою якістю і винятковими властивостями.
Що й не дивно — фахівці даної компанії вже давно прийшли до висновку, що найраціональніше випускати різноманітні покрівельні матеріали, виходячи з кліматичних умов місцевості.
Краса
Крім того, ця торгова марка є законодавцем моди у виробництві покрівельних матеріалів, на яку рівняються багато виробників. Чудовий зовнішній вигляд покрівлі від Катепал обумовлений ретельно вивіреними колірними комбінаціями, які дуже гармонійно вписуються в навколишнє середовище. Додавання до складу гнучкої черепиці спеціальних модифікаторів дозволили не тільки домогтися поліпшення найважливіших показників для даного типу покрівельного покриття — довговічності, міцності і еластичності, але і завдяки різноманіттю форм і колірних рішень така покрівля формує і доповнює архітектурні рішення в самих різних стилістичних напрямках.
Без перебільшення бітумна черепиця Катепал відкрила нову еру в дизайні покрівель. Кожна з форм черепиці надає даху дуже оригінальний, самобутній вид, а колірне розмаїтість представляє самі різноманітні можливості для створення неповторного вигляду Вашого будинку. Наприклад, черепиця «Дюна» завдяки темним вкрапленням нагадує поверхню піщаної дюни, що виблискує на сонці, а відтінок черепиці «Теракота» намалює у вашій пам'яті картини далекого минулого: знатні родові маєтки, королівські замки...
Практичність
Гнучка черепиця Катепал, як багатошаровий пиріг, складається з основи-склополотна, на якому тримаються всі наступні шари: СБС-модифікований бітум, кам'яна посипання, самоклеючий шар. Покрівля Катепал не боїться підвищених температур, ультрафіолету, дощу, снігопаду, не дозволяє поширюватися мікроорганізмів. Вона буде зберігати свої початкові властивості протягом багатьох десятиліть. Кам'яні гранули роблять таку покрівлю особливо міцної і захищеною від погодних впливів
Така черепиця вогнестійка і навіть при тривалому впливі вогню ваша покрівля не загориться. Матеріал дуже гнучкий, тому легко і надійно вкриває складні за формою покрівлі, куполи, арки і т. п. без перевитрати матеріалу.
Торгова марка Katepal гарантує високу якість, надійність в експлуатації і індивідуальність.
Величезний перелік переваг, які вивели гнучку черепицю Катепал на перші позиції, можна презентувати наступним чином: незначна вага, який значно спрощує процес монтажу покрівлі. Формувати і збирати допоміжні кроквяні конструкції немає потреби. Використання вузькоспеціалізованого інструменту не потрібно. Економія на доставці матеріалу.
У процесі виробництва використовуються тільки найкращі матеріали, які виробляються лідерами світового ринку.
Нижня поверхня черепиці більш ніж на 50 відсотків складається з захищений плівкою, самоклеющегося бітумного шару, що не тільки робить процес установки на каркас даху більш спрощеним, але і забезпечує більш високу швидкість монтажу.
Покриття володіє вражаючими показниками стійкості і насиченості палітри кольорів. Характеристики стають доступними завдяки процесу керамізації грануляту.
Крім черепиці, покриття включає безліч допоміжних елементів і аксесуарів з СБС-модифікованого еластомеру, які закривають самі легко уразливі місця і дозволяють створити в прямому сенсі «ідеальну покрівлю».
Шар гранул, що покриває верхній шар перекриття глибоко впроваджується в бітум, забезпечуючи цілісне полотно захисту.
Стеклохолст, який використовується при виробництві, володіє неймовірними показниками міцності. Його універсальна технологія виробництва, в тандемі з нитками із скловолокна, забезпечує високу міцність полотен полотна.
Гнучка черепиця Катепал збережуть свої основні параметри навіть при температурі -25 С. Якості не змінюються навіть тоді, коли показники термометра піднімається до позначки +110 С. Діапазон температур робить можливим використання гнучкої покрівлі в будь-якому кліматичному поясі світу.
«KATEPAL » є провідним у Фінляндії виробником бітумних покриттів та інших бітумних виробів. Фірма заснована в 1949 році. Виробничі підприємства розташовуються в р. Лемпяяла, в 150 км на північ від Гельсінкі.
Основну продукцію складають рулонні матеріали на основі бітуму SBS, бітумна черепиця, різні засоби на основі бітуму і розфасований бітум.
Вся продукція фірми має маркування СЕ у відповідності з гармонізованими європейськими стандартами на продукцію.
Всі вироби «Катепал» мають сертифікат ГТНИЦ, відповідний класифікації продукції Асоціації виробників покрівельних покриттів, схвалення Головного управління доріг, а також типові схвалення багатьох країн-імпортерів.
Виробництво на «KATEPAL ОУ» сертифіковано за стандартом якості ISO 9001.
У всій діяльності приймаються до уваги екологічні аспекти. «KATEPAL ОУ» при розробці нових видів продукції акцентує увагу на збільшенні міцності покриттів і їх зручність в експлуатації.
Традиційний руберойд перетворився в резинобитумные мати і гонти, в яких об'єднані в одне ціле - простота монтажу, прекрасний зовнішній вигляд і довговічність.
Гнучка черепиця Катепал добре відома вже протягом декількох десятиліть. У свій час бітумна черепиця фінської компанії Katepal стала одним з перших представників м'якої покрівлі на ринку, ставши загальною назвою для всієї аналогічної продукції, що з'явилася у продажу пізніше.
Професійні бітумні продукти Катепал відрізняє доступна ціна, різноманіття кольорів і форм. Ноу-хау компанії – унікальна система самонаклеювання, що дозволяє при монтажі покрівлі створити повністю герметичне покриття з перекриттям швів.
Покращений модифікований бітум найвищої якості і стеклохолст, з яких виготовлений внутрішній шар черепиці, створюють матеріал практично з нульовим ступенем водопоглинання, тому гнучка бітумна черепиця Katepal не схильна до корозії і гниття.
Склад матеріалу розроблений з урахуванням кліматичних умов України і має високі показники, тепло - і морозостійкості. Верхній шар черепиці складається з кольорових кам'яних гранул, завдяки яким створюється унікальна структура матеріалу, захист від ультрафіолетових променів.
Katepal OY (Катепал Ой) - один з основних виробників і покрівельної гидроиоляционной продукції у Фінляндії. Завод Катепал (Katepal) заснований в 1949 році, випускає досить широкий асортимент не тільки покрівельних але і гідроізоляційних матеріалів. Використання найсучасніших технологій, і багаторічний досвід роботи гарантують стабільність і високу якість виробленої продукції.
Гнучку черепицю Katepal OY випускає з 1969 року - практично ідеальний матеріал для вашої скатної покрівлі. Черепиця на основі бітуму Катепал (Katepal) , поєднує в собі не тільки міцність каменю але і еластичність бітуму. Завдяки розробленій системі саме наклеювання, зі спеціальним суцільним клеючим складом і перекриттям швів, таким чином покрівля з гнучкої черепиці стає практично повністю герметична.
Гнучка черепиця Катепал (Katepal) на сьогоднішньому ринку надає широкі та гнучкі можливості в дизайні і будівництві покрівель. Сьогодні існує вже п'ять оригінальних колекцій, а також дві геометричні форми (шестикутна і прямокутна) і двадцять три колірних рішення, які дозволяють Вам втілити будь-які архітектурні та вишукані рішення для досягнення гармонії Вашого будинку з навколишнім середовищем. Завдяки прекрасній гнучкості матеріалу, достатньо легко монтуються на покрівлі складної і практично будь-якої геометричної форми.
Бітумна черепиця KATEPAL здійснюється тільки з дорогого високоякісного сировини.
Європейський сертифікат якості ISO 9001. відповідає всім європейським вимогам EN 544. Ви нічим не ризикуєте. 20 років прямої гарантії від фінського заводу KATEPAL OY».
Доступна форма розкоші.
Асортимент 5 колекцій плитки і більше 35 колірних рішень.
У всьому потрібна основа.
«KATEPAL» виробляє унікальну довговічну основу покрівлі – мембрани, підкладкові килими, ендови.
«KATEPAL» – це надійно.
Бітумна черепиця виготовляється тільки з дорогого високоякісного сировини. Європейський сертифікат якості ISO 9001. відповідає всім європейським вимогам EN 544.
Співвідношення "Ціна - якість"
Набагато краще своєї ціни. Виглядає стильно і бездоганно, протягом усього терміну експлуатації.
Інструкція з укладання бітумної черепиці KATEPAL
Монтаж будь-якого покрівельного покриття повинен проводитися з точним дотриманням всіх рекомендацій і, слідуючи пунктам інструкції по його укладанні. Бітумна гнучка черепиця Katepal - не виняток із правил, тому якщо Ви хочете, щоб Ваша бітумна покрівля прослужила Вам протягом довгих років, не доставляючи ніяких проблем і клопоту, необхідно всі роботи по її монтажу виконувати без будь-яких відхилень від пунктів інструкції.
Насамперед, необхідно врахувати той факт, що покрівля, для якої можна використовувати таке покрівельне покриття, як бітумна черепиця, повинна мати ухил не менше — 1:5 (тобто не менше близько 11,5 градусів)
Пристрій м'якої покрівлі начинатется після того, як буде підготовлено підґрунтя, яке повинно бути максимально рівним, твердим і надійно зафіксованим. Крім того, воно повинне добре провітрюватися, для чого отвори для надходження повітря розміщуються в нижній частині покрівлі, а витяжні отвори облаштовують як можна вище.
Правильно обладнана вентиляція допомагає запобігти намокання утеплювача, самого покрівельного матеріалу і решетування, а, відповідно, взимку на покрівлі не буде утворюватися лід, а влітку вона забезпечить прохолоду всередині будівлі.
Монтаж гнучкої черепиці виробляють на суцільну обрешітку, яка може бути виготовлена з вологостійкої фанери, плити OSB-3, стійкою до вологи, або шпунтованої, обрізної дошки. Матеріалу для основи повинен мати вологість не більше 20%. Кожна дошка повинна мати довжину мінімум в два прольоти між опорами, а всі місця стиків розміщуються на опорах.
Так як під впливом коливань температур і вологості дошки можуть розширюватися, то між дошками необхідно залишати невеликий зазор 1-3 мм (в залежності від розміру дошки).
На підготовлену основу в якості зміцнюючого підкладки під покрівельне покриття укладається підкладковий покрівельний килим Такий шар укладається обов'язково на ковзанах в ендовах, на карнизних звісах і в торцевих частинах покрівлі.
Якщо ухил покрівлі становить менше 1:3, то підкладковим килимом необхідно покрити всю площу покрівлі. Шар підкладки монтується в напрямку знизу-вгору, нахлест кожної наступної смуги повинен становити близько 15 див Всі шви повинні бути проклеєні за допомогою клею K-36, а краї з інтервалом в 20 див. зафіксовані за допомогою цвяхів.
Підкладковий килим може бути покладений паралельно або перпендикулярно обшитому дошками настилу даху. Килим розгортається, укладається точно по прямій лінії, усуваються будь-які провисання. На крутих дахах вертикальне укладання виконується легше, оскільки ризик зморщування
менше. Щоб уникнути зморщування килим повинен бути абсолютно прямим і досить щільно закріплений. Якщо монтажні роботи проводилися в холодну погоду, особлива увага повинна бути приділена натягування килимів.
Підкладковий килим можна укладати як горизонтально, так і вертикально
Часткова схема укладання підкладкового килима, допускається при ухилі покрівлі понад 20 градусів
На конику підкладкові килими, покладені уздовж першого ската, обрізаються по коника, і потім верхній край фіксується цвяхами до настилу даху. В місцях підйому підкладковий килим укладається, принаймні, на 50 мм вище поверхні даху, і, якщо необхідно, обертаюча частина килима фіксується цвяхами і/або приклеюється до нижнього шару. - Якщо деталі краю даху включають підняту кромку, то блокують елементи повинні бути встановлені до монтажу підкладкового килима, який потім укладається по краю, формуючи край карнизу.
Підкладковий килим протилежного схилу перекриває коник на 150 мм і з'єднується з підкладковим килимом першого схилу з допомогою Бітумного клею До-36.
Карнизні поанки встановлюються без винятків у всіх випадках. Карнизна планка встановлюється зверху підкладкового килима, та кріпитися механічно за допомогою покрівельних цвяхів з інтервалом 10 см, в шаховому порядку. Якщо вихід кінців цвяхів в нижній частині дерев'яного настилу неприпустимий, то слід використовувати короткі саморізи з широкими і плоскими головками (з прес шайбою). Рекомендується, щоб на кромках край карнизу завальцовку. Карнизна планка встановлюється з перекриттям в 50 мм. Прошивка двома цвяхами накладання двох металевих планок, що забезпечує їх надійне з'єднання. При наявності в конструкції покрівлі водостічної системи, в карнизну частину необхідно вмонтувати кронштейни для кріплення водостічного жолоба.
Аналогічно встановлюються торцеві планки. Монтуючи торцеві частини покрівлі, замість карнизних листів з металу можна застосувати дерев'яні планки і трикутні рейки.
Ендовний килим Pintari встановлюється також поверх підкладкового килима. Краї єндового килима приклеюють до підкладкового килима Бітумним клеєм К-36, а будь прослизання килима під час роботи запобігається фіксацією єндового килима до настилу цвяхами. Важливо, на карнизах ендовний килим встановлюється зверху карнизних планок. Всі з'єднання промащуються клеєм До-36. Знизу, де ендовний килим закінчується, його фіксують цвяхами.
Починати встановлювати бітумну плитку Katepal слід з карнизних смуг.
Починати укладання черепиці слід з того, що потрібно перебрати покрівельні плитки з декількох упаковок впереміш, щоб уникнути будь-яких відхилень у кольорі. Укладати бітумне покриття потрібно, починаючи від центру карнизного звису, прямуючи до торцевих частин покрівлі. Перший ряд бітумної черепиці укладається таким чином, щоб нижня її кромка опинилася на 4-5 см. вище нижнього краю наступного ряду черепиці. Зніміть з нижньої частини листів черепиці захисну плівку і приклейте їх (пам'ятайте: після відклеювання захисної плівки не можна складати окремі плитки один на одного), потім за допомогою цвяхів прибийте кожну плитку трохи вище лінії паза в чотирьох місцях.
Якщо покрівля має дуже крутий ухил (близько 1:1), то кожну плитку для надійності краще прикріпити при помиї шести цвяхів. Монтаж всіх наступних рядів потрібно проводити таким чином, щоб кінці язичків плиток опинилися на одному рівні з вирізами попередніх плиток. На торцевих частинах покрівлі бітумну черепицю обрізають по краю, а потім на ширину близько 10 див. проклеюють спеціальним клеєм для бітумної черепиці. При укладанні гнучкої черепиці в ендовах, її обрізають так, щоб на дні жолоба смуга Pintari залишилася відкритою на 15 см. в ширину. Потім уздовж лінії відрізу за допомогою клею К-36 необхідно проклеїти краю черепиці на ширину близько 10 див.
Щоб зробити процес обрізки черепиці більш зручним, а шви між плитками вийшли акуратні і прямі, по лініях швів можна використовувати розмітку крейдою; а щоб не пошкодити нижній шар покрівельного килима, підкладайте під плитку фанерку.
Для монтажу покрівельних проходок невеликого діаметра (антени, вентилятори, аератори тощо) можна використовувати гумові ущільнювачі. А навколо тих елементів, які нагріваються (наприклад, димові труби), необхідно облаштовувати теплоізоляцію. Монтуючи бітумну черепицю близько димових труб, в тих місцях, де труба з'єднується з покрівлею, по периметру необхідно прибити трикутну рейку.
Лист бітумної черепиці заводиться на вертикальну поверхню, а потім за допомогою клею К-36 приклеюється. Труба по всьому периметру за допомогою того ж клею обклеюється смугою Pintari таким чином, щоб смуга Pintari закривала трубу зверху не менш ніж на 25 см, а на скат смуга повинна зайти мінімум на 20 див. Потім закриваємо примикання за допомогою металевого фартуха і герметизируем шви за допомогою клею До-36. У тих місцях, де покрівля примикає до вертикальних стін, монтаж биумной черепиці виконується таким же чином.
Як примикання може виступати стіна або цегляний димар, і зазвичай примикання виконують з ендови Pintari. Висота підняття ендови на стіну примикання 30 див. Щоб згладити кут заломлення в кут прибивають трикутна рейка. Всі стики промащуються клеєм К-36, а верхній край підйому закритий зовнішньої обшивкою стіни або металевим фартухом.
Монтаж битумной черепицы на конек кровли выполняют при помощи специальной коньковой черепицы (изготавливается в результате деления карнизной плитки, размеры 0,25x0,33 м.). Каждый элемент карнизной плитки по местам перфорации разделяется на три части. После удаления пленки, плитка приклеивается на конек, а затем одна ее сторона прибивается четырьмя гвоздями так, чтобы каждый следующий элемент черепицы перекрывал гвозди предыдущего с нахлестом в 5 см. На вальмовых четырехскатных крышах монтаж верхних коньковых гонтов начинается с концов карниза ребер, затем устанавливаются коньковые секции. У точках стику ребер останні верхні конькові гонти згортаються таким чином, щоб дощова вода не потрапляла під них і щоб вони були перекриті коньковими ґонтами.
Основні | |
---|---|
Виробник | Katepal |
Країна виробник | Фінляндія |
Гарантійний термін | 20 років |
Вид застосування | Підкладковий Килим з клейовими краями 100 мм |
Тип верхнього покриття | Чорний ПП фліс |
Тип носія | Нетканий поліестер |
Тип нижнього покриття | Білий фліс ПП |
Користувальницькі характеристики | |
Метод установки | Приклеювання з фіксацією покрівельними цвяхами |
Довжина в рулоні | 25 Метри |
Ширина рулону | 1 Метри |
Тип покриття | СБС-модифікований бітум |
Спосіб застосування | Механічний |