272 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1000 грн
Двостороння армована стрічка на акриловому клеї - призначена для проклеювання і ремонту підпокрівельних матеріалів, мембран і герметизації швів.
Покрівельні аксесуари - обов'язковий елемент кожної правильно виконаної покрівлі. Вони запобігають протікання, накопичення вологи в підпокрівельному просторі, служать для захисту внутрішнього простору покрівлі від попадання снігу і пилу, а також надають даху красивий завершений вигляд. В покрівельному пирозі кожен складовий його елемент виконує функції, спрямовані на збереження та захист самої покрівлі.
Для створення у вентильованій покрівлі потрібних повітряних потоків необхідно забезпечити рух повітря від звисів до конька. Також підпокрівельний простір необхідно захищати від проникнення птахів, гризунів і листя.
Вентиляція звису забезпечується завдяки гребенях звису (хвилясте покрівельне покриття). Додаткову вентиляцію дахів з малим кутом нахилу забезпечують за допомогою грат і сіток звису. При плоскому фінішному покритті (наприклад, бітумна черепиця) звис вентилюється перфорованим софітом.
Гребінь звису - попереджає проникнення птахів і поподание листя через звис.
МОНТАЖ:
Гребінь звису кріпиться на останній брус обрешітки за допомогою саморізів.Гребінь звису з вентиляційною сіткою кріпиться замість останнього бруса обрешітки, на клиновидний брус за допомогою саморізів.
Застосовується з типами покриттів:
керамічна.черепиця.цементно-піщана. черепиця.металочерепиця.
Гребінь звису з ветиляиционной ґратами - збільшує вентиляційний зазор на 185,3 см2 /м. п.
Ущільнювач коника сірий
Ущільнювач клиновидний ідеально підходить для герметизації жолобів ендови, козирків дахових вікон і коника на скатах даху. Структура ущільнювача, дозволяє вважати його ідеальним матеріалом, що захищає від проникнення води, снігу або бруду під обшивку покрівлі. Також захищає від проникнення комах і птахів, які можуть вити гнізда чи псувати ізоляційну плівку.
МАТЕРІАЛ
Поліуретанова піна з шаром клею.
Застосовується як вентиляційно-ущільнювальний елемент для Стрічка під контррейку KONTR-FIX - це стрічка з односторонньою робочою поверхнею, яка має високі теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості.
Призначення:
· ущільнює зазор між контррейки та мембраною на похилому даху, забезпечує надійність від протікання у місцях перфорації мембрани цвяхами, захищає деревину від вологи і сприяє звукопоглинання;
· ущільнює зазор між UD/CD профілем і стіною (стелею) або гіпсокартоном, що сприяє звукопоглинання;
· усуває місток холоду при монтажі сендвіч-панелей, металевих касет.
горизонтальних і косих коньков. Захищає схил даху від надування снігу знизу коника, дощу, вологи, пилу і бруду, а також забезпечує вентиляцію з боку теплоізоляції. Завдяки різним ширинам стрічки від 230 до 310 мм підходить для практично всіх видів покрівельних матеріалів, як керамічна черепиця, натуральна черепиця,металочерепиця, трапецієвидні листи, алюмінієві листи і т. п.
Двостороння армована стрічка на акриловому клеї - призначена для проклеювання і ремонту підпокрівельних матеріалів, мембран і герметизації швів.
Стрічка К-2 – являє собою герметизуючу неотвердеваемую бутиловую стрічку з двосторонньою робочою поверхнею, вкритий захисною силіконізованим папером; застосовується для приклеювання рулонних покрівельних і гідроізоляційних матеріалів, приклеювання і ізоляції стиків теплоізоляційних матеріалів, забезпечення герметизації водопровідних труб, герметизації металевих листів конструкцій (ангари, кіоски тощо).
відмінна клейкість на більшість матеріалів;
без випаровування, не містить розчинників;
без затверделостей, еластичний по всій довжині;
руки і поверхня залишаються чистими;
тривалий термін служби;
не містить небезпечних для життя речовин.
температура повинна бути більше 5 °С;
нанести стрічку на поверхню, зняти захисний шар;
поверхня повинна бути чистою, сухою і не курній.
Стрічка під контррейку KONTR-FIX - це стрічка з односторонньою робочою поверхнею, яка має високі теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості.
Призначення:
ущільнює зазор між контррейки та мембраною на похилому даху, забезпечує надійність від протікання у місцях перфорації мембрани цвяхами, захищає деревину від вологи і сприяє звукопоглинання;
ущільнює зазор між UD/CD профілем і стіною (стелею) або гіпсокартоном, що сприяє звукопоглинання;
усуває місток холоду при монтажі сендвіч-панелей, металевих касет.
Якісні саморізи - запорука герметичності покрівлі .Широка колірна гамма за шкалою RAL.
Розміри :4,8*35мм,4,8*19 мм.
Покриття : Поліестер.
Упаковка : 250 шт.
Історія розвитку покрівельних матеріалів нараховує багато тисяч років, починаючи з примітивних куренів первісних людей. Первісні люди будували курені, які спочатку мали покрівлю з гілок дерев з широкими, великими листям, потім з в'язок очерету, очерету та ін. Але ця покрівля була дуже ненадійною, особливо в дні затяжного дощового негоди. Тому первісні будівельники стали використовувати в якості Покрівельні матеріали шкури мамонтів та інших великих звірів — зубрів, буйволів та ін. У кочових народів, які жили в степах, напівпустелях і пустелях, покрівлею стала щільна кошма або повсть, виготовлений з шерсті домашніх тварин — овець, кіз, верблюдів. У осілих народів — степовиків — поступово виникали хати (дому) з саманних блоків з покрівлею з соломи, очерету, очерету . Для забезпечення надійного захисту від дощів і снігу така покрівля обмазывалась гончарною глиною (це робили влітку в суху жарку погоду, щоб шар глини на даху добре просох).
З розвитком гончарного ремесла, поряд з глиняним посудом, стали робити глиняну черепицю, яка використовувалася при укладанні покрівлі. Особливо черепична покрівля розвивалася в тих країнах, де було мало лісу і, відповідно, дощок для виконання дахи та покрівлі . Одночасно керамічна черепиця — не горючий матеріал, тому вона стала широко використовуватися на будинках з пічним опаленням.
Покрівля — це верхній оболонка даху, що настилається на крокви допомогою обрешітки або суцільний нижній настилання. Покрівля будинку або якої-небудь господарської будівлі є важливою складовою частиною даху будь-якого виду і виконує три функції: гідроізоляційна функція полягає у захисті від атмосферних впливів будь-якого виду (дощ, сніг, град, ожеледь, вітер і ін); теплоізоляційна функція полягає у захисті приміщень будинку або господарської споруди від спеки або холоду (морозов); функція декоративного елемента верхній частині будинку або господарської споруди (тобто елемент екстер'єру, на мові будівельників — зовнішнього вигляду споруди); за сучасною технологією — це елемент архітектурного дизайну
Способи кріплення покрівлі до даху житлового будинку або господарської споруди залежать, по-перше, від форми даху і, по-друге, від матеріалу, з якого вона виконана. Якщо дах дерев'яний, то до неї покрівля з шиферу, сталевого листа і черепиці всіх видів кріпиться цвяхами з збільшеною головкою-головкою або шурупами-саморізами. При цьому використовують тільки спеціальні високоміцні покрівельні цвяхи та шурупи-саморізи, які здатні витримувати вібрації покрівлі від вітрового навантаження, а також велику вагу певних видів покрівлі (зокрема, піщано-цементна — найважча). У тих випадках, коли покрівля виконується із сталевого профільованого листа, то по краях даху вона в кількох місцях додатково приварюється до металевого оздоблення з сталевого куточка. Якщо цього не зробити, то може статися відрив покрівлі при впливі на неї сильного вітру (це явище називається парусністю покрівлі). Покрівля з рулонних і наплавляються матеріалів кріпиться до даху із застосуванням гарячих мастик, в тому числі розплавленого бітуму будівельного марки БН 70/30 або БН-90/10. Така покрівля лягає в основному до плоских дахах з бетону або з спеціального цементного покриття, включаючи плоскі азбоцементні листи великих розмірів.Покрівля — верхній елемент покриття будівлі, що піддається атмосферним впливам. Головною її функцією є захист внутрішніх приміщень від атмосферних опадів і впливів. Головними вимогами до покрівлі є легкість, довговічність, економічність у виготовленні і експлуатації.
Покрівля складається з несучого шару (обрешітки, суцільного настилу, стяжки), який тримається на несучок конструкції даху(крокви), шарів ізоляції (гідроізоляція, теплоізоляція, пароізоляція) і покриття, що охороняє ізоляцію від впливу навколишнього середовища. Покрівля може бути різною мірою утеплена. З внутрішньої сторони конструкцій даху може застосовуватися пароізоляція щоб запобігти попадання теплого повітря в утеплювач, що може призвести до утворення конденсату у зв'язку з досягненням точки роси в ньому.
Щоб з покрівлі на плоских дахах ефективно скочувалася вода, вони мають невеликий ухил.
Так як покрівля безпосередньо піддається впливам навколишнього середовища, вона повинна бути водонепроникною, вологостійкими, стійкою до агресивних хімічних речовин, сонячної радіації і різких перепадів температур, не повинна піддаватися жолоблення, розтріскування, не повинна руйнуватися, нагрівшись від сонця.
Руберойд — В основному руберойд застосовують як матеріал для гідроізоляції покрівлі, фундаментів і підвалів .
Лінокром — найбільш вживаний матеріал в плоских покрівлях і покрівлях з малими ухилами
Профнастил являє собою профільований сталевий лист, оцинкований, пофарбований або з іншим покриттям.
Листова сталь оцинкована використовується вфальцевых покрівлях, може бути як штучних так і рулонної.
Хвилясті бітумні листи (Ондулін) — листи з картону з бітумним просоченням за формою нагадують шифер.
Дерев'яні покрівлі (тес, дранка, гонт) недорогі за матеріалом, екологічні, дозволяють дихати кроквяної конструкції, але вимагають високої кваліфікації покрівельника.
Покрівля з натурального каменю, практично необмежений термін служби.
Мідь — дуже стійкий матеріал і без додаткової обробки. Вона стійка до погодних явищ і іншим впливам навколишнього середовища. На міді утворюється покриття, що складається в основному з оксидів, яке захищає метал від корозії.
Титан-цинк (або цинк-титан) — сучасний покрівельний матеріал. Економічно він досить вигідний, оскільки дешевше міді, а за своїм естетичним характеристикам наближений до лудженої міді. Зовні покрівлі з титан-цинку і лудженої міді будуть виглядати практично однаково. Термін служби фальцевих покрівель з титан-цинку досягає 140 років і більше.
Алюміній — надійний і перспективний матеріал для виконання покрівельних робіт. Покриття листів спеціальним полімером забезпечує тривалий термін служби і необхідний колір покрівлі. Невелика вага алюмінієвої покрівлі дозволяє знизити вимоги до несучих конструкцій, що знижує вартість будівництва об'єкта. Термін служби алюмінієвої покрівлі не менше, ніж покрівлі з міді. Це 100-150 років.
Пергамін — беспокровный матеріал, що отримується шляхом просочення покрівельного картону м'якими нафтовими бітумами. Застосовують його як підкладковий матеріал.
Толь — отримують шляхом просочення покрівельного картону кам'яновугільними або сланцевими дьогтьовими матеріалами і подальшої посипання його однієї або двох сторін мінеральним порошком. Використовують його при влаштуванні покрівель.
Очеретяні, солом'яні, дернові покрівлі (або з інших місцевих матеріалів).
Кератопластики Основою для виробництва даного продукту служить полімер зі спеціальною добавкою, яка являє собою природний інгредієнт, з чудовими армуючими властивостями. Являє собою хвилясті листи досить жорсткі, але при цьому легені.
Черепиця:
Покрівельна черепиця керамічна , практично необмежений термін служби. Важка черепична покрівля стабілізує дах, гасить шум дощу і вітру. Завдяки великою тепловою інерцією черепична покрівля, нагрівшись вдень на сонці, після його заходу повільно і довго віддає накопичене тепло, створюючи під покрівлею повітряний потік, провітрювати і просушивающий конструкцію даху. Такою властивістю володіє тільки натуральна черепиця.
Металочерепиця імітує керамічну черепицю, але не обважнює конструкцію, при цьому у неї найгірші показники по теплоізоляції і шумоізоляції (наприклад: під час дощу), здатна накопичувати статичну енергію, а значить потрібно заземлення.
Бітумна черепиця (так само: гнучка черепиця або м'яка черепиця) — це покрівельний матеріал, виготовлений на основі скловолокна методом просочення бітумом і присипкою кам'яного грануляту, багато варіантів за кольором і типорозмірами. Черепиця проста в монтажі, безшумна і не має властивості накопичувати статичну енергію.
Цементно піщана черепиця володіє багатьма властивостями керамічної але значно дешевше.
Композитна черепиця (металочерепиця з кам'яною посипкою) являє собою багатошаровий покрівельний лист зі сталі, з двох сторін покритий алюцинковим сплавом. У ролі декоративного та захисного покриття виступає крихта з натурального каменю, зверху покрита шаром матової глазурі.
Полімерна черепиця — покрівельний матеріал, виготовлений на основі піску і спеціальних полімерних компонентів, а також барвника додається для додання покрівлі забарвлення. Має високий рівень міцності, завдяки полімерним складових не схильна розколювання при ударних, статичних і температурних навантажень.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Logic |
Країна виробник | Україна |
Довжина | 25 мм |
Ширина | 15 мм |
Колір | Сірий |
Користувальницькі характеристики | |
Матеріал | Акрил |
Тип комплектующего | Двостороння стрічка з клеєм акрил |
Комплектуючі за типом покрівлі | Для проклеювання мембран |